Pro Evolution Soccer 2009 - demo

Bambolo82

Banned
Konami powinno sprawę przemyśleć, bo cała ta uciążliwość z dodatkową rejestracją Konami ID może zrazić graczy.

Czytałem wywiad z Hideo Kojima, który zdradził iż On sam interweniował u szefostwa Konami, bo MGS4 online ma nie proporcjonalnie mało graczy do ilości sprzedanych egzemplarzy gry MGS4 i Kojima podejrzewa że może to mieć związek z upierdliwą rejestracją, którą trudno przebrnąć.

Powinni zrezygnować z Konami ID i wrzucić to do kosza.
 

debeef

New member
Bez reklam
Bambolo82 napisał:
Mi też, w FIFA 2009 podoba się tylko "LOADING" w czasie którego można postrzelać sobie 1-1 z bramkarzem ;).

W FIFIE zawsze gole strzelało się na pamięć. Na tzw. "sposób". Znalazłeś sposób i gra szła do szafy, bo każdy mecz kończył sie 10:0.

W PES, jeszcze za czasów PSX zupełnie wyeliminowano schematy i gra jest bardziej wymagająca i realistyczna.

W FIFA uczysz się jak mechanicznie strzelać schematyczne gole (przy czym nauka trwa krótko...; wiele osób gra na klawiaturze za pomocą klawiszy "WSAD", co jest dość znamienne jeśli idzie o prymitywizm i niski poziom trudności FIFY), a w PES jak rozgrywać mecze (przy czym nauka jest skomplikowana, nie ogranicza się do mechanicznego wciskania guzika "kiwki", no i trwa dłuuuuuugo...). Ot, w tym leży wyższość PES.

Co do gry w każdą nową edycję PES i uczucia bycia "w starych dobrych kalesonach", to rzeczywiście coś w tym jest i mnie to uczucie nie odstępuje od pierwszego wydania na PSX w 1997 r. Po prostu co roku mamy stary nowy dobry PES od Konami.

Czlwieku w PES-ie jest mnóstwo schematów na PSX-ie używało się 1-2 pass-ów i były miejsca gdzie zawsze strzelało się bramki. Na ps2 jest pełno pewnych strzałów. Doszło do tego, że w PES 5 ( skądinąd najlepszej części serii ) z ok 45m zawsze wpadała bramka, a rzuty wolne były lepszą okazją na strzelenie bramki, niż rzuty karne. Co druga część PES-a jest nastawiona na defensywny sposób gry, w tych częściach przerzucenie piłki nad wychodzącym bramkarzem to kaszka z mleczkiem. W PES 4 i 6 strzały z pierwszej piłki (lamy) to była prawie pewna bramka. Mimo to na pewno jest to najlepsza piłka nożna od czasów SWOS-a
 

macek

New member
Bez reklam
Wreszcie udalo sie zarejstrowac juz zagralem pare meczow,trzeba sie ograc troche,ale to nic w porownaniu z gra w LEGENDS czterech graczy i gramy,moze stworzymy wspolny TEAM kto chetny?,gra sie swietnie.
 

gadulinho

New member
Bez reklam
Gra ktoś z Was już dłużej w tryb Become a Legend ? Szczerze mówiąc w Fife wyglądało to lepiejm :( Wiem już że jak wciska się dwa razy szybko R2 to nasz gracz podnosi ręke i oczekuje na podanie, ale i tak rzadko podają. Mam dopiero za sobą połowe sezonu i mam dramatyczne statystyki i może to ma też na to wpływ, ale zastanawia mnie to co było na filmiku w demie. Otóż było pokazane jak sumują się jakieś punkty itp a nie widze tego teraz jak gram. I druga rzecz, o co chodzi z tymi cyferkami 1,2,3,4 na niebieskim tle obok nazwiska naszego gracza, które raz sie zapalają, a raz gasną ?:hmm:
 

mrtwister

New member
pes 09 żenada

Od lat jestem fanem PES'a, ale w tym roku po żenującym wydaniu, gdzie piłkarze ruszają się jak postaci w bajkach anime, odpuściłem sobie grę od konami. Z drugiej strony fifa zawiera też trochę niedociągnięć, ale są one do zniesienia.

Polecam fifę, niezdecydowani niech postudiują trochę recenzje na gamespot.com.

A ślepi fani PES'a niech sobie grają w piłkę anime i przekonują się sami o kwadraturze koła...
 

mrtwister

New member
pes 09 żenada

Od lat jestem fanem PES'a, ale w tym roku po żenującym wydaniu, gdzie piłkarze ruszają się jak postaci w bajkach anime, odpuściłem sobie grę od konami. Z drugiej strony fifa zawiera też trochę niedociągnięć, ale są one do zniesienia.

Polecam fifę, niezdecydowani niech postudiują trochę recenzje na gamespot.com.

A ślepi fani PES'a niech sobie grają w piłkę anime i przekonują się sami o kwadraturze koła...
 

Buria

New member
Witam, nie zauawżyłem innego tematu o pes 2009 wiec zapytam tu:

chciałbym słuchac swojej muzyki podczas gry (zamiast playlisty zaproponowanej przez konami) - czy to możliwe? A jeśli tak to w jaki sposób to zrobić?
 
Do góry