Pozdrowienia z wakacji...

bubafat

Active member
Bez reklam
Prosze dzisiaj obrodzilo. Tuluza albo Nicea - Rio de Janiero 10 dni za - 145€.

, what a day! We have found another***error fare, this time you can fly crazy cheap to São Paulo and Rio de Janeiro from Spain, Austria, Hungary, Czech Republic and France from only €145.50!

Do you fly from***France?***Don't miss the most amazing flight deals from***France***and sign up for a dedicated***FRANCE NEWSLETTERnow!

Update: Flights from Toulouse, Nice, Budapest, Vienna Prague and Strasbourg are still working!!!

Flights from Budapest, Vienna and Prague are more expensive.

Fly with Lufthansa and Azul to Rio de Janeiro, Brazil from Madrid, Barcelona, Toulouse, Nice, Strasbourg, Prague, Budapest, Vienna and Nice for just €145.50 round trip! Appears to be an OTA glitch.

Travel dates:***
November 2015 – June 2016

Example dates from Nice:
17-27 Nov
29 Nov – 6 Dec
3-10 Dec
21-28 Jan
7-14 Mar

Example dates from Toulouse:
16-25 November
22 Nov – 2 Dec
12-19 Mar

Example dates from Spain:
18-25 Nov
2-9 Dec
13-20 Jan
13-27 Jan
4-11 May
1-8 Jun
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Konkurs z super nagrodą!!!

Jako, że wątek słabo się rozwija postanowiłem go uatrakcyjnić. Niniejszym ogłaszam konkurs, w którym do wygrania jest tygodniowy pobyt w 3* hotelu na Bora Bora. Celem konkursu jest odgadnięcie, w których krajach wykonane są poniższe zdjęcia. Nagroda jest tak atrakcyjna gdyż mam pewność, że nikt nie zgadnie:p A jeśli nawet to wygra pobyt a nie dolot:lol: No i termin pobytu to 10.11.2015 do 16.11.2015. tak czy inaczej jestem hojny :wink: Wygrywa osoba, ktora poprawnie odgadnie wszystkie 3 lokalizacje. Jeśli odgadnie więcej osób to ja wybiorę zwycięzcę na podstawie tego jak bardzo będzie mi się podlizywał... Aha, udział mogą brać tylko osoby zarejestrowane przed dniem 08.11.2015r.
Fotka 1. Tu podpowiedzią może być widoczna w oddali tyczka
Fotka 2. Tu można się domyślać, dzięki rozsypanemu kubłowi na śmieci.
Fotka 3. A tu ułatwieniem jest fakt, że nie byłem w Chinach...
Dodam jeszcze, w których krajach byłem. Zatem w kolejności alfabetycznnej: Australia, Austria, Brazylia, Czechy, Dominikana, Egipt, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Kambodża, Katar, Litwa, Malezja, Meksyk, Niemcy, Singapur, Szwajcaria, Tajlandia, Tunezja, Turcja, Ukraina, Węgry, Wielka Brytania, Włochy.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Dodam jeszcze, w których krajach byłem. Zatem w kolejności alfabetycznnej: Australia, Austria, Brazylia, Czechy, Dominikana, Egipt, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Kambodża, Katar, Litwa, Malezja, Meksyk, Niemcy, Singapur, Szwajcaria, Tajlandia, Tunezja, Turcja, Ukraina, Węgry, Wielka Brytania, Włochy.

Będę mógł Cię dodać do znajomych ? :lol:;)
 

vvv

Well-known member
Bez reklam
Dobry Plan to i ja dodam Cię do znajomych ;)
Co do miejsc to poddaje się No na jedynce podobne do Łeby ;)
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Ponieważ jutro trzeba zgłosić się na miejscu, nie będę przeciągał i rozwiążę zagadki.
1. Wydmy Praya dwa Fontes w Brazylii
2. Osiedle w pobliżu Angkor Wat w Kambodży.
3. Obchody chińskiego nowego roku na Borneo w Malezji.
Nagrodę dzięlę pomiędzy wszystkich chętnych.
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Ponieważ jutro trzeba zgłosić się na miejscu, nie będę przeciągał i rozwiążę zagadki.
1. Wydmy Praya dwa Fontes w Brazylii
2. Osiedle w pobliżu Angkor Wat w Kambodży.
3. Obchody chińskiego nowego roku na Borneo w Malezji.
Nagrodę dzięlę pomiędzy wszystkich chętnych.

:D:D Jestem obojętny do podróży , ale z ciekawostki ( dla siebie) zgadywałem.
Kambodża i Malezja trafiłem Ale , "brodacz" , Brazylia ??? :grin: To było nie do odgadnięcia.:niewiem: Na 100000% stawiłem na Tunezja. :)
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Kiedyś z ciekawości sprawdzałem koszt dolotu w takie miejsca i nie wychodziło poniżej 18k zł. Chyba, że mielibyśmy 2 tygodnie na lot w jedną stronę to można np na Fidżi dostać się za ok 5k. Jednak już Vanuatu czy Kiribati to czysta abstrakcja.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Brodacz. Moze powinienes rozwazyc zakup nieruchomosci. )
Rozumiem, że to żart ale tak serio mówiąc to nie rozumiem jak można spędzać urlop w tych samych miejscach? Na świecie jest tyle pięknych miejsc, że nawet Gatesowi nie starczyło by czasu by je wszystkie zobaczyć.
Swoją drogą np na Kanarach domek z ogródkiem można kupić za równowartość mieszkania w W-wie. Atrakcyjne apartamenty przy plaży w Tajlandii to koszt ok 150k zł...
 

lycone

Banned
Pewnie ze względów finansowych. Dużo moich znajomych szuka wakacji w okolicach 2,5k zł za osobę na 10-14 dni. Za tyle to ciężko dolecieć w bardziej egzotyczne miejsce. Nie ma lekko ;)

Wysłane z Note 3
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Za 2,5k na osobę jest niemal cały basen morza Śródziemnego a jak się ograniczy oczekiwania to i na Kanary wystarczy. Zwiedzanie na 30 lat zagwarantowane.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Rozumiem, że to żart ale tak serio mówiąc to nie rozumiem jak można spędzać urlop w tych samych miejscach? Na świecie jest tyle pięknych miejsc, że nawet Gatesowi nie starczyło by czasu by je wszystkie zobaczyć.
Swoją drogą np na Kanarach domek z ogródkiem można kupić za równowartość mieszkania w W-wie. Atrakcyjne apartamenty przy plaży w Tajlandii to koszt ok 150k zł...


.... właśnie Kolego sam sobie odpowiedziałeś w Hiszpanii jak ostatnio byłem również mówili nam o fajnych ala apartamentach nie dużych co prawda bo około 60 m ale wystarcza jak dla mnie za pieniądze naprawdę takie że w Sopocie pewnie by kupił podobne a co by nie mówić tam cieplutko i blisko Oceanu a u nas wiadomo jak jest..
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Ale jeśli kupować to tylko po to by wzorem Angoli czy innych nacji zamieszkać tam na starość a nie żeby latać na urlop. Owszem są zawody, które dają możliwość powiązania mieszkania w fajnym miejscu i pracy (np pewien członek grupy De Mono zakupił apartament w Playa del Carmen i spędza tam zimy jednocześnie tworząc) ale to raczej margines inwestorów.
 

vvv

Well-known member
Bez reklam
.... właśnie Kolego sam sobie odpowiedziałeś w Hiszpanii jak ostatnio byłem również mówili nam o fajnych ala apartamentach nie dużych co prawda bo około 60 m ale wystarcza jak dla mnie za pieniądze naprawdę takie że w Sopocie pewnie by kupił podobne a co by nie mówić tam cieplutko i blisko Oceanu a u nas wiadomo jak jest..
W Sopocie to kupisz Szopę :x
 
Do góry