Pozdrowienia z wakacji...

eedviking

Banned
Wenecki oszust...pisałeś, że 10 wracasz. :p;) Na wyjeździe odcinam się od neta, tv itp. :D;)
 

Attachments

  • HUHA3113_stitch.jpg
    HUHA3113_stitch.jpg
    42,6 KB · Wyś: 104

Henry

Active member
Bez reklam
Miałem służbowe tourne- Słowacja, Austria i północne Włochy, jeden dzień zrobiłem sobie wolne, a że byłem w Veneto, to jeden dzień miałem dla siebie i Wenecji.
Urlop dopiero przede mną ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Wenecja ma coś w sobie ja z 10 lat temu byłem i naprawdę można się tam stać romantykiem :) wspaniałe miejsce na wypad z żoną lub ... każdy niech wstawi co uważa za sluszne.. :)

Henry bardzo przyzwoite zdjęcie ... :)

Edi to twardy jesteś bo ja jednak zaglądam czasem na net czy nawet tutaj na forum jak jestem na wyjeździe, a to wszystko przez tą nowoczesność tablety, srety itp... :)
 

eedviking

Banned
Zawsze można to zostawić w domu. ;)
Wiesz, jestem wychowany na grach podwórkowych, zabawie w lekarza itp.
Cieszę się, że w latach mojego dzieciństwa, nie było tych całych masrediów. :D;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jestem młodszy od Ciebie ale wiesz ja również byłem wychowywany w latach 80-90 :) a na gry na komputerze chodziłem do kolegi - bo ja nie miałem komputera, ba również chodziłem na oglądanie filmów... dopiero gdzieś w II klasie technikum rodzice kupili "kaseciaka" i Rambo juz oglądalem u siebie na 21 calowym tv :) samsung to był jak dobrze pamiętam...
Na szczęście czasy sie zmieniły i sam już zarabiam i nie trzeba do nikogo chodzić na filmy :)
Ale pomimo tego mam duży sentyment do tamtych czasów i teraz mam znacznie większy szacunek do tego co się w okół mnie dzieje..
 

Henry

Active member
Bez reklam
Lolek, Wenecja może być, byłem tam już kilka razy, teraz znajomy z pracy się uparł, bo jeszcze nie był.
Osobiście polecam ci mniejsze miasteczka, tam znajdziesz klimat - dobre wino i dobre jedzenie, a nie tylko turystów i wszystko dla turystów ;)
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Ja polecam miejscowość Volpaia w Toskanii :) Wenecja jest rewelacyjna ale z tymi tłumami turystów mało ma już wspólnego z romantyzmem. Chyba że zostaje się na noc (ceny hoteli powalają) to wtedy co innego :)
 

eedviking

Banned
Aaaaaaaaaaaaaaa widzisz... do Czarnej Dziury miałem kiedyś blisko, ale nie zajechałem.:D
To Twoje zdjęcie wygląda jak okolice Gibraltaru, a tu proszę z gór na czarno. . :D;)

Tam też się nie da wysiedzieć, gorąc jak w tyłku Lucjana. :mrgreen:;)
 
Do góry