Pozdrowienia z wakacji...

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Extra Brodacz a byłeś może na Kubie ?
Hej moi znajomi wrócili kilka dni temu z Kuby i powiem Ci że dosyć tanio bo za prawie dwa tygodnie zapłacili za dwie osoby około 12 tyś - ja troszkę mniej za dwie osoby zapłaciłem do Hiszpanii i za prawie 9 dni ... Tylko oni troszkę na samolocie przyoszczędzili... czyli najpierw lecieli z RP do Austrii, potem do Niemiec, a następnie już bezpośrednio na Kubę - dzięki takiemu połączeniu mieli około 1200 zl na osobę mniej. Pokręcone ale w sumie się opłaca. Ale zadowoleni bardzo... Jak dobrze pamiętam wycieczka była wykupiona w Niemczech..
 
Ostatnia edycja:

brodacz

Active member
Bez reklam
Jutro powrzucam więcej bo dziś mam dostęp tylko do tableta bez fotek i jestem otwarty na pytania bo od kilku lat podróżuję niemal wyłącznie na własną rękę. Dla porównania finansowego ostatnia podróż do Tajlandii i Kambodży z jednym dniem w Katarze dla 4-ech osób 14 dni zamknęło się w 18k zł.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Henry pierwszy raz to widzę :)
Brodacz cena super - na własną rękę zawsze będzie taniej to jest duży plus takich wyjazdów... Też zauważyłem że taniej jest wykupienie wczasów np. w Niemczech .. moi znajomi o których pisałem wcześniej oni tak co drugi rok wykupują właśnie za naszą granicą zachodnią wczasy..
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Tak więc na Kubie nie byłem wyłącznie ze względów finansowych. Z biurem drogo nawet z Niemiec a na własną rękę zbyt wiele niewiadomych. Za to w czasach analogu byłem na pobliskiej Dominikanie z Neckermanem z Polski ale z niemieckiego katalogu. Co było zabawne to niemieckimi rezydentami na miejscu byli Polacy... Poniżej fotka z Dominikany z uroczej wyspy Saona, na której piasek miał taki kolor jak widać. Prześwietlał klisze...
saonaneg1.jpg
[/url]
how to capture screen[/IMG]
Z Karaibów zaliczyłem też Meksyk bo trafiły mi się super tanie loty w okresie świńskiej grypy. Za objazdówkę 18 dni od Meksyku po Playa del Carmen przez kilka najciekawszych miejsc i z tygodniowym pobytem nad morzem w najlepszym pensjonacie (przy pokoju mieliśmy prywatny ogród z brodzikiem) wszystko razem za 4 osoby to znowu tylko 18k.

upload img
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Jedz z UK. Poki amerykanie nie zasyfia i wywinduja cen.
Np za tydzien sa loty na Barbadoss za 199f (z Bigmingham ). Jest szansa trafic na huragan ale jto nie ryzykuje ten nie ma :)
 
Ostatnia edycja:

brodacz

Active member
Bez reklam
Ta kolorystyka jest charakterystyczna dla większości krajów Karaibskich. Kolory świetnie prezentują się w świetle słonecznym jednak przy naszej aurze byłyby mocno pretensjonalne.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Dla odmiany coś z dżungli na Borneo. Takie kładki ciągną się setkami metrów w koronach drzew.
 
Ostatnia edycja:

lycone

Banned
Tak poważnie to mega sprawa :) Brodacz napiszę Ci PW w sprawie Tajlandii, jak będziesz miał chwile wolnego czasu to odpisz proszę. Chodzi mi głównie o przelot i sposób rezerwacji hotelu, wycieczek na miejscu itd.

Wysłane z Note 3
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Brodacz napiszę Ci PW w sprawie Tajlandii, jak będziesz miał chwile wolnego czasu to odpisz proszę. Chodzi mi głównie o przelot i sposób rezerwacji hotelu, wycieczek na miejscu itd.

Trafny strzał. Byłem tam 3 x i to pewnie nie koniec. Masz bilety z promocji Qataru? Wczoraj były za 1890 zł na Phuket i do B-koku.
 
Do góry