Powrót do stereo

lobos

New member
Bez reklam
Dzięki za opis Palusik.
Wygląda na to, że trafiłeś w dychę ;-)
Szkło praktycznie może być lepsze do czyszczenia od lakieru na wysoki połysk, który co byś nie robił po czasie zbiera mikro ryski.
Musisz mieć sporo miejsca po bokach kolumn, żeby "nieskrępowane" rozwinęły skrzydła.
Przyłączam się do prośby o fotki ;-)
 

palusik

Member
Tak różowo z tym miejscem nie jest, ale nie mam problemu z basem więc na razie tak zostanie. Natomiast co do akustyki pomieszczenia to wiem, że muszę***nad nią popracować***i to zrobie ;-)
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dzięki za opis Palusik.
od lakieru na wysoki połysk, który co byś nie robił po czasie zbiera mikro ryski.

Niestety wysoki połysk jest mało praktyczny, ale za to nadrabia wyglądem :) Najgorszy jest czarny. Praktycznie nowe kolumny wyjęte w kartonu będą miały mikro ryski. Na szczęście za bardzo tego nie widać. Przy mocnym oświetleniu i pod odpowiednim kątem dopiero można to dostrzec.



Palusik gratuluję dobrego zastawu. Fajnie, że pojawiają się też mniej popularne marki. Daj fotki bo tych kolumn u nas jeszcze nie było.
 

lobos

New member
Bez reklam
Niestety wysoki połysk jest mało praktyczny, ale za to nadrabia wyglądem :) Najgorszy jest czarny. Praktycznie nowe kolumny wyjęte w kartonu będą miały mikro ryski. Na szczęście za bardzo tego nie widać. Przy mocnym oświetleniu i pod odpowiednim kątem dopiero można to dostrzec
Właśnie. Niby ich nie widać, ale serce kłuje świadomość że są ;-)
 

Millerek

New member
Wróciłem do klasycznyego stereo, ale zachowując KD czyli Denona AVR-X3100W. Fronty to Klipsch RP-260F, podpięte (tymczasowo) pod SA-EX120.
Szukam jakiegoś konkretnego wzmacniacza Denona do pary, czarnego, czy Denon PMA-1520AE będzie dobrym rozwiązaniem?
 
Ostatnia edycja:
Do góry