Porady - zakup tunera satelitarnego HDTV

takelick

New member
Witam
.... no ale najważniejsza jest stabilność sprzętu i dużo róznego rodzaju pluginow ,wtyczek...

Co byście mi polecili ?

Jeśli zależy Ci na dużej ilości wtyczek to coś co ma enigmę tzn. z tych podanych przez ciebie to IP Box a z innych to Dreambox DM800 (tylko że to już trochę droższe).
 

fotokrak

New member
hehe, ja polecę oczywiście Dreamboxa, jestem zachwycony, właśnie przez przypadek zauważyłem że Dream 8000HD bez problemu odtwarza kopie bezpieczeństwa filmów z Bluray :D
radio mp3, zdjęcia to norma, niestety problem jest z AVI i divixami, trzeba puszczać przez streeming VLCplayera a wiec na komputerze postawić serwer VLC
Oczywiście Dreem może robić jako serwer dyskowy niktórym udało się podłączyć drukarkę i w ten sposób maja drukarke sieciową kwestia znalezienie odpowiedniego oprogramowania dla mnie Dream to bomba :eek:k: :)
 

olakoma

New member
Dylemat

Miałem kablówkę ale mam ich w tam, gdzie oni mają swoich klientów, którzy podpisali z nimi umowę:oops:. Dość dyktatu!! Niech Prezes UPC napaja się oglądając Szlonskie Szlagery w TVSHD.
Teraz idę w SAT. Nie mam o tym zielonego pojęcia, ale tak mnie UPC wściekło, że ich ............
Chciałbym jak większość osób na tym forum mieć jak najlepszy sygnał HD i SD i dokupić moduł CAM z Polsatu. Cena tunera do 5000. Zastanawiam się pomiędzy polecanymi tu Technisatem HD i Dreamboxem. Mam 2 pytania:
Czy jakość obrazu w dreamboxie jest na tyle lepsza, że opłaca się w niego inwestować ?
Czy znacie kompetentną firmę montującą SAT, która założy antenę na dachu 4 piętrowego bloku w Katowicach?
 

Lech

New member
Bez reklam
Cena tunera do 5000 PLN

Sprawdź AzBoxa Premium HD Plus. Kosztuje z dyskiem 1TB około 2tyś PLN, posiada dwie głowice DVB-S, jak dla mnie ma dobry obraz SD i HD [jako jeden z niewielu dekoduje 1080p], oraz dobry dźwięk. Jest przy tym dwukrotnie tańszy od "gołego" dreama 8000.
 

wojtek0706

New member
Jak dla mnie nie wart jest tych pieniędzy Dreambox 800 HD a Dreambox 8000 to już wo gule chore mam od tygodnia Dreamboxa 800 i go sprzedaje bo szczerze jak dla mnie nie jest wart tych pieniędzy . Inni piszą ze Dreambox 8000 odtwarza radio mp3 czy zdjęcia śmieszą mnie takie wypowiedzi :hihi: no brawo i co jeszcze ze dobre wsparcie plug iny no super ale sprzet za ta kasę powinien z dekodować polsat czy Cyfrę .
 

Aga79

New member
Witam, parę stron temu ktoś pytał o sprawdzone miejsce do szybkiego zakupienia tunera satelitarnego HD. Mogę ze

swojej strony (ja i znajomi testowaliśmy co najmniej 3 razy) polecić stronę

Tunery satelitarne - wszystko było ok,

dostawa zgodnie z regulaminem, żadnych nieprzyjemności.
 

wandosu

New member
Witam w cenie pomiędzy 500zł a 700zł jaki kupić tuner satelitarny;
Wcześniej miałem Fergusona HF8900 żeby nie był od niego gorszy,mam obrotnicę i czaszę 90'.
poza tym może w końcu wziąć z systemem linuxe ??????
.
A)żeby miał dodatkowo zamontowaną głowicę do odbioru TV naziemnej cyfrowej.
.
B)usb pod dysk zewnętrzny i programowanie softów i ich dostępność itp.
.
c) nie grzał się bo niektóre lubią.
.
proszę o poradę jakie modele sprawdzone przez was polecacie.
 

trebuch666

New member
witam, mam plazmę panasonic g30 50", zamierzam kupić tuner hd do cyfry+. Zależy mi na dobrym odbiorze c+sport hd i c+film hd i oczywiście pozostałych kanałów hd. Cieszyło by mnie również odtwarzanie filmów mkv. Do dyspozycji mam max 280zł. Co byście polecili w tej cenie? I jeszcze kabel hdmi by się przydał (też podajcie jakąś propozycje). Z góry dziękuje.
 
Do góry