Porady - KODI. Wtyczki, problemy, rozwiązania, nowinki

mat74

Well-known member
Bez reklam
btw. Wiecie ,że teraz w Kodi jest ustawienie luminacji interfejsu dla HDR , co umożliwia osobne ustawienia jasności napisów dla materiałów SDR i HDR ? :wink:
 

leszekgd

Member
Dobra, jakby ktoś szukał: ustawienia systemu, wyświetlacz, HDR,, szczytowa luminacja. Nie wiem czy działa to tylko na Omedze. Dzięki @mat74 za info. Długo czekaliśmy na tą funkcję. Fajnie jest mieć jedną wersję Kodi :)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Dobra, jakby ktoś szukał: ustawienia systemu, wyświetlacz, HDR,, szczytowa luminacja. Nie wiem czy działa to tylko na Omedze. Dzięki @mat74 za info. Długo czekaliśmy na tą funkcję. Fajnie jest mieć jedną wersję Kodi :)
U mnie tego nie ma na oficjalu 20.5.

Jakie to źródło? Mam kogoś kto szuka taniego iptv (brak możliwości powieszenia anteny) . Biblioteka vod była by dodatkowym atutem 😉
Obadaj pocztę.
 

EMR9

Member
Witam mam pytanie przez kompa wchodzę do nvidi do plików jak chcę wejść do kodi to pojawia mi się komunikat upewnij się czy masz uprawnienia dostępu do tego folderu .Trzeba gdzieś coś zaznaczyć żebym miał do nich dostęp do innych mam dostęp
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Official stable release of Kodi v21 Omega.
Na razie zainstalowałem na fonie z andkiem i rzeczywiście doszła opcja regulacji HDR.
 
Do góry