Porady - KODI. Wtyczki, problemy, rozwiązania, nowinki

Kirek50

Moderator
Bez reklam
Czy istnieje w FEN możliwość ustawienia na stałe widoku Lista, a nie Kafelki. Wkurzają mnie Kafelki i przełączanie za każdym razem na widok Lista.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tak, da się. Nie pamiętam już dokładnie, ale spróbuj:
Fen > tools > set views > tutaj wybierasz gdzie chcesz zmienic widok > następnie w nowym oknie wybierasz interesujący Cie widok i zatwierdzasz.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Jakieś jajowate te płyty ;)
Screenshot_20231030_224343_Kodi.png

Screenshot_20231030_224441_Kodi.png

Screenshot_20231030_224750_Kodi.png
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Miałem te Aeony, pisałem o nich jak jeszcze to nie było modne ; )
To wszystko robi wrażenie, jak jeszcze człowiek jest na etapie poznawania możliwości Kodi i widzi ten przeskok względem płyty BR, ale im dalej w las, tym większy bałagan i mniej intuicyjności. Podejrzewam, że gdyby nie Estuary Mod, to cyklicznie co parę dni bym pisał z jakimś problemem. No, ale próbuj, próbuj, ale wiedz, że przyjdzie w końcu czas na delete i restore systemu ; )
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
To wszystko robi wrażenie, jak jeszcze człowiek jest na etapie poznawania możliwości Kodi i widzi ten przeskok względem płyty BR
Co masz na myśli ?

Swoją drogą,taka okładka też jest ok. (no może bez tych płyt na górze) :
jPmWjYG.jpeg


wiedz, że przyjdzie w końcu czas na delete i restore systemu ; )
Wczoraj robiłem nową instalkę i po niecałych 5-ciu minutach,latały już "piraty" :grin:
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Co masz na myśli ?

To, że się korzystało z menu BD które dziś wygląda archaicznie, nie wspominając już o suchych bezpłciowych plikach i jakiś folderach, a jak wpadł Kodi, to się okazało, że można mieć na ekranie piękne okładki i całą masę wybajerzonych atrakcji. Chciało się wszystkiego wypróbować, bo to był raj dla kinomaniaka - dalej jest i właśnie dlatego uważam, że taki Estuary ModV2 dla mnie jest idealnym rozwiązaniem. Nie ma może wszystkich animacji, ale dalej jest na bogato.
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
Miałem te Aeony, pisałem o nich jak jeszcze to nie było modne ; )
To wszystko robi wrażenie, jak jeszcze człowiek jest na etapie poznawania możliwości Kodi i widzi ten przeskok względem płyty BR, ale im dalej w las, tym większy bałagan i mniej intuicyjności. Podejrzewam, że gdyby nie Estuary Mod, to cyklicznie co parę dni bym pisał z jakimś problemem. No, ale próbuj, próbuj, ale wiedz, że przyjdzie w końcu czas na delete i restore systemu ; )

Do tego -powiedzmy sobie szczerze ,Nvidia to jednak nie komputer.....
Poprostu jak się zaczyna ją ostrocisnąc to bokami potrafi zacząć robić..... :wink:

Wczoraj robiłem nową instalkę

W ,życiu prawdzwego "kodziarza" musi to raz na jakiś czas wydarzyć :-D
Posiadanie dwóch ,blizniaczych kompilacji to podstawa. ;)

ps. Walczyłem prawie tydzień w temacie buforowania ,kluczowy okazał się współczynnik ładowania bufora.
Defaultowe i zalecane przez Kodi Wiki to 4- własciwe okazało się 25.....:-D
 
Do góry