Porady - KODI. Wtyczki, problemy, rozwiązania, nowinki

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ooo,działa też na telefonie (screen znaleziony w internecie) ;)
Screenshot_20231013_192623_TiviMate.png

Jak dodajecie listy w pliku czy adres bo mi wywala jakiś błąd jak z adresu https z pliku ta lista chodzi
Zależy od źródła.

Widzę, że jakieś 500zł mi ściągnęła któraś apka w cyklicznych płatnościach.
Brawo ; )
Kolejne ? ;)
 
Ostatnia edycja:

jmno

New member
Witam czy można odswieżyć wątek ? Mam pytanie jeśli tv ma odswieżanie 60 hz i przy wączeniu białej listy i dopasój odświeżanie w ustawieniach kodi to materiał online który jest w 24 k/s odtwarzacz kodi zmieni na 60 k/s ?
 

leszekgd

Member
Czy wywaliło jakiś źródło z Cocoscrapers, bo jak zacząłem oglądać serial Love and Death to było po 4 pozycje do każdego odcinka w 4k a teraz jak kończę to wyszukuje tylko jedno. Czy kolejny serwis torrent wyzionął ducha, czy to tylko jakaś awaria?
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ani w Fen,ani w Ezra,nie ma w ogóle do wyboru 3-go sezonu.
W innych wypożyczalniach,jest nawet w 4K.

No dobra,gdy w wyszukiwarce EN wpiszemy np. Lupin S03E01,to coś znajdzie ;)
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
U mnie ten backup nie działa,bo podobno kot złapał gołębia pocztowego :grin:
Gołąb jednak nie dał za wygraną i dostarczył backup :grin:
Ogólnie działa,tyle,że pod koniec przywracania kopii,pojawił się błąd backup,ale może dlatego,że instalowałem to na oficjalu i w trakcie,wyskoczyło info o dodatkach,które nie są kompatybilne z tą wersją Kodi i ich dezaktywacji (inputstream adaptive,inputstream ffmpeg direct i rtmp input).
 
Ostatnia edycja:

mat74

Well-known member
Bez reklam
Trakt też tak indeksuje.

Gołąb jednak nie dał za wygraną i dostarczył backup :grin:
Ogólnie działa,tyle,że pod koniec przywracania kopii,pojawił się błąd backup,ale może dlatego,że instalowałem to na oficjalu i w trakcie,wyskoczyło info o dodatkach,które nie są kompatybilne z tą wersją Kodi i ich dezaktywacji (inputstream adaptive,inputstream ffmpeg direct i rtmp input).


Błędem backup się nie przejmuj - zawsze wyskakuje Powyższe dodatki to wtyczki strumieniowe i faktycznie oficjalna korzysta z ich starszych wersji,znajdziesz je w oficjalnym repozytorium.
 

Masterjam

Klub HDTV.com.pl
VIP
Do góry