Porady - jaki odtwarzacz kupić? (odtwarzacz strumieniowy/mediaplayer)

JCDenton

New member

Sprawdziłem podesłany przez ciebie materiał Video na odtwarzaczu Extreme Media HD-200 - działa płynnie i bezproblemowo.

Odtwarzacz ma trochę "zbędnych" bajerów (możliwość montażu HDD 3,5''/WiFI opcjonalne/LAN/Funkcje Internetowe) ale cena mimo to jest przystępna - od 300PLN Kup Teraz Alledrogo, a można i taniej upolować jak się wyczeka okazję.

Sprawdzałem ostatnio różne próbki wideo na tym odtwarzaczu (patrz ten wątek) i całkiem dobrze sobie poradził.
 

Slawko1

New member
Bez reklam
Przetestowałem ten twój materiał plus jakiś jeszcze jeden sampel z internetu.
Odtwarzanie na Asus OPlay MINI przebiegło bez najmniejszych problemów.
Wiec śmiało możesz kupić tego Asusa lub Philipsa HMP 3000 który ma tą samą elektronikę.
 
Ostatnia edycja:

Marek.x

Member
Sprawdzałem ten plik na asus OPlay i idzie płynnie.
Z płynnością odtwarzania materiału 50p nie jest jednak tak słodko.
Oto pliczek z kamery Panasonica SD700 - Darmowy hosting plików, zdjęć i obrazków - Hostuje.net ,niestety na tym samym asusie już się film tnie,specjalnie nagrałem próbkę z szybszymi ruchami kamery żeby odtwarzacz nie wyrabiał.
Jestem ciekaw jak z tym filmikiem poradzą sobie inne odtwarzacze?
 

cypisek_xl

Member
Bez reklam
A co myślicie o WIWA HD90 jako tani odtwarzacz multimedialny, jest dostępny w cenie około 140 zł
No jeśli Asus O!Play Mini sobie nie poradzi z dynamicznym materiałem 1080p/50 to na pewno nie podoła temu WIWA HD-90. Asus jest na procesorze Realtek 1055 - tak jak Philips HMP3000 czy WIWA HD-5. Natomiast WIWA HD-90 to tunet DVB-T z możliwością odtwarzacza multimedialnego wyposażonego w Mstar 7818. Nie jest on taki wydajny.
 

mrkosa

New member
jaki odtwarzacz hdd do 150-200 zł

Chciałbym kupic odtwarzacz hdd do 150-200 zł .
Chodzi mi o to zeby odtwarzał hd i inne formaty nie musi miec wbudowanej pamieci i wifi. Wazne zeby dobrze działał i był tani :p
 
Ostatnia edycja:

Slawko1

New member
Bez reklam
Ale to już cena większa jak 200 zł :)

Sam posiadam Asus O!Play Mini i jestem zadowolony.
Ale obecnie wybrałbym Philips HMP3000.
Elektronika ta sama co w Asusie Mini ale lepiej wygląda i pilot fajnie się prezentuje, no i po aktualizacji firmware lepiej sobie radzi z napisami w formacie TXT.

Przeszukaj sobie ten dział, trochę już jest napisane o Asusie mini i Philipsie.
 
Ostatnia edycja:

jedlak

New member
Ja mam pytanie co do Wd Live hub, bo widzę, że jest tu paru użytkowników.

1. Czy odgłosy wiatraka bardzo przeszkadzają?
2. Czy jest coś takiego jak w popcornie a210, że sprzęt sam pobiera info o filmach i ich okładki? Jeśli tak to czy trzeba to dogrywać czy jest w oryginalnym sofcie?
 

soplus

Active member
Bez reklam
Jaki player do 600 pln z możliwością wbudowania dysku 3,5"? Asus HD2 oddałem na gwarę (standardowe znikanie dysku) i się zastanawiam co w zamian.
 

claudio

Member
Ja jak kolega szukam jakiegos dobrego playera za max. 600zł

- Musi czytac pliki MKV.
- Obslugiwac NTFS.
- DTS
- filmy 3D

Przewaznie ogladam filmy w formacie MKV powyzej 5GB 1080
 

irnus

New member
Może pójdź do sklepu i przetestuj? Ja tak zrobiłem z tv i wybrałem samsunga ktory ma ekstra dlna (czyta spokojnie full hd mkv itp.). Co do odtwarzaczy to podobno ten taki płaski panel LG jest dobry, tak wynika z opinii na ceneo.
 

claudio

Member
Naprawde bardzo ciezko jest gdziekolwiek przetestowac jakikolwiek player.
Nie wolno chyba podawac linkow do torrentow ale cos w tym stylu chcialbym otworzyc na playerku(moze coniektorzy beda zorientowani) :p

Fast.Five.2011.PL.1080p.BluRay.x264 - 9,66 GB
Rio.2011.1080p.PL.BluRay.x264-ViPERS - 8,2 GB
MECHANiC-1090p-PL-1GB - 6 GB
to nazwy plikow i ich rozmiar.

Wazne by była mozliwosc odtworzenia praktycznie wszystkich MKV i byloby super.


EDIT:
No pare razy zmienialem zdanie(w granicach 600zl) Xtreamer, WD live, Asus o!Play..ale chyba najblizej mi jest do Popcorn Hour A200. W odtwarzaniu filmow MKV chyba najpewniejszy.
 
Ostatnia edycja:

irnus

New member
dziś testowalem 4 telewizory: dwie toshiby, jeden lg i panasonic.. I np. Lg nie odtwarzal dźwięku DTS. Takze to jest tez istotne dzis. Toszhiba sl833 miała problem z przewijaniem a 868 w ogóle porażka w mkv.. Czy odpalaly dts zapomniałem posłuchać. Na twoim miejscu bym spróbował sprawdzić wychodzi sporo niespodzianek
 

Modrzew5

New member
Potrzebuję kupić odtwarzacz który posiada przeglądarkę i obsługuje flash 10.3 ,(chciałbym oglądać tv online "weeb tv" bez kompa ) czy każdy otwarzacz obsługuję ??? przepraszam za łatwiznę ale jest tego naprawdę dużo i najlepiej żeby miał od razu wbudowane wi-fi,menu PL,i rozwojowe software, jaki polacacie cena nie gra roli chciałbym kupic dobry -nie dziadostwo z tego co zdążyłem wyczytac to polecany jest Popcorn Hour A-210 czy istnieje jakaś alternatywa godna ploecenia? dzięki.
 
Ostatnia edycja:
Do góry