Porady - jaki odtwarzacz kupić? (odtwarzacz strumieniowy/mediaplayer)

aadik1

New member
Witam
proszę o poradę w wyborze tv box chodzi o wsparcie ( firmware ) oraz o wydajność miedzy tymi modelami
T95N Smart TV BOX - 2GB / 8 GB Android 6.0 QuadCore S905X
a
ANDROID 6.0 SMART TV x96 AMLOGIC S905X 16GB

z góry dzięki za pomoc
pozdrawiam
 

kola01

Well-known member
Bez reklam
Nie sposób odpowiedzieć na Twoje pytanie. Każdy ma swoje przeznaczenie, cechy i cenę.
Równie dobrze mógłbyś zapytać "jakim samochodem warto się zainteresować".
 

caporeira

New member
To może inaczej zadam pytanie.
Czy ktoś miał styczność z TV box / Stick z Androidem i Windowsem? Co mu bardziej przypadło do gustu i dlaczego?

Oraz czy model który macie, jesteście z niego zadowoleni,czy kupilibyście go teraz jeszcze czy może już innym model (jaki) ?

SGS7EDGE TAPATALK
 

ma_ko

New member
Panowie testował ktoś to nowe Zappiti ? Pomijam kwestie ceny. Jak jest z XBMC ichnim a Kodi? Różnice. Osprzętowo to dość mocna jednostka, formatów też bez liku. Wyglada solidnie. Przy zapowiedziach nowych sprzętów od Egreat to nawet ta cena nie jest już tak duża...
 

dlamnieok

New member
Deklarowałem, że poinformuję jak dojdzie z Chin H96 Pro Plus. Właśnie go otrzymałem. O ile do wykonania urządzenia mam małe zastrzeżenia, to do działania na razie nie - działa szybko i stabilnie.
Póki co nic jeszcze nie doinstalowywałem i nie podłączałem zewnętrznych dysków, więc są to wrażenie z odpalenia sprzętu wyjętego z pudełka. Dam znać, jakby pojawiły się jakieś ciekawostki wraz z użytkowaniem.
Czy ktoś może instalował kodi 17 na tym urządzeniu? Warto, czy pozostać przy 16?
 

themo

New member
Ktoś testował H96 czy posiada passthrough (dts hd ma / true) i puszczał jakiś film 1080i na ampli z takim dzwiekiem (ogarnia to? :) )?
 

caporeira

New member
Jaki sprzęt do 800 zł kupić sprzęt z dobry wsparciem technicznym ?

Na dzień dzisiejszy zależy mi na: screen mirroring, netflix, amazon prime video, itp.
W niedalekiej przyszłości wymagania na pewno wzrosną.
 

bobtong

Member
Witam serdecznie wszystkich mam to samo pytanie co kolega powyżej chodzi o sprzęt h96 pro i jaka jest róznica miedzy pro a pro plus i co sądzicie o bb2 pro czy te ddr4 robią jakąś robotę ???? i czy sprzęt odpali np Atmos i inne HD audio czy do tego już tylko himedia q5 lub zidoo x9s i czy ktoś testował sprzęt na librelec podobno najlepiej działa z s912
 

[Tigro]

Member
"Mógłbyś kolego napisać jak wyglądał proces flashowania tego boxa na Libre?"

Na poczatek wypadałoby zadbać o kompatybilność.
Tutaj: forum.libreelec.tv/thread-1982.html jest lista współpracujących z libreelec Tv-boxów.

W moim boxie jest ten "słynny" switch w gnieździe AV, więc odbyło sie bez jakichkolwiek niespodzianek. Botowalna karta SD z librelec w gnieździe urzadzenia, wciśniety przycisk /zapałką/, podłączenie zasilania- poszło, puszczamy przycisk. Troche zabawy, uzupełnienie wtyczek, no i instalacja do nand via ssh.
Wszystko jak opisano tutaj: tvboxforum.com/showthread.php?tid=973

To, że android dostanie "w łeb" zakładałem jeszcze przed zkupem boxa, byłem przygotowany /teoretycznie/ na brak switcha i zastosowanie "adb" ale odbyło się bez niespodzianek.

Pozdrawiam
Super, dzięki za odpowiedź :) Odtwarza ci ten box wszystko bez zająknięcia, niezależnie od formatu, napisów itd.? Poleciłbyś? Bo skoro instalacja jest tak bezproblemowa to ciężko usensownić zakup czegoś na S912 za $30 więcej na ten moment IMO więc jestem już na krawędzi zakupu tego A95X :D
 

jazzy

New member
To jeszcze zeby wszystko bylo jasne. W Nexbox A95X z prockiem S905 /bez X/ na libreelec jak i na innych alternatywnych softach niestety nie dziala wylacznie dobrze. Tzn mozesz go wylaczyc pilotem ale juz go nie wlaczysz. Jedyna opcja to wyciagniecie wtyczki z kontaktu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

[Tigro]

Member
To jeszcze zeby wszystko bylo jasne. W Nexbox A95X z prockiem S905 /bez X/ na libreelec jak i na innych alternatywnych softach niestety nie dziala wylacznie dobrze. Tzn mozesz go wylaczyc pilotem ale juz go nie wlaczysz. Jedyna opcja to wyciagniecie wtyczki z kontaktu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Jezus Maria, nigdy nie kupię tego boxa... :D Zawsze kiedy już jestem blisko decyzji to coś wyskakuje. Ale dzięki wielkie za info, przynajmniej nie będę miał zonka po zakupie :)
 

cezary69

New member
Bez reklam
Ja ostatnio kupiłem ZAPPITI Duo 4K HDR :D teraz to można pooglądać do panasa dx780 pasuje jak ulał. Jest taka seria Planeta ziemia nie największa rozdziałka bo tylko 720, ale skurczybyk (zappiti) przerobił to na 4k i jak usiadłem to ciężko było przerwać oglądanie i ta płynność obrazu. Piękna sprawa, a gdyby to było pełne 4k... Jak ktoś chce wydać te 1790,- to polecam. :)
 

aren1956

New member
Jezus Maria, nigdy nie kupię tego boxa... :D Zawsze kiedy już jestem blisko decyzji to coś wyskakuje. Ale dzięki wielkie za info, przynajmniej nie będę miał zonka po zakupie :)

"Odtwarza ci ten box wszystko bez zająknięcia, niezależnie od formatu, napisów itd.?"

Działa tak jak na to pozwala Kodi.

Jakieś problemy jednak są.
Z podłączonego dysku na USB, czy z pendrive problemów jeszcze nie spotkałem.
Po wifi via samba niestety, przy wyższych bitrate tak powyżej 20Mbit/s przycina- transfer niestety nie nadąża. ja dla mnie , nie jest to problem.
Nie korzystam z takich plikow.
Ps. Pilot załącza i wyłącza urządzenie- mam S905x.
CEC działa świetnie, dostarczony pilot słuzy tylko do zał/wył. resztę ustwień obsługuję pilotem TV
 
Do góry