Porady - jaki odtwarzacz kupić? (odtwarzacz strumieniowy/mediaplayer)

jgx

New member
Bez reklam
sklaniam sie ku A400/A410 (dual core) 6000DMIPS
VTEN takze ma VXP ale ponoc jest mniej responsywny (single core)3000DMIPS

porownanie obrazu na roznych prockach multimedianych odtwarzaczy :


Simple File Sharing and Storage.

Też się pomalu rozglądam za czymś do 4K (teraz oglądam z a200) tylko że w spec A400(410) stoi:
Złącze HDMI (1.4), z sygnałem do 1080p (1920x1080 60Hz) obsługą trybu 24p oraz trybów 3D
czy soft obsłuzy 4K?? W Vten obsługuje a w tym?
 
Ostatnia edycja:

nowy57

Member
rozważam głeboko jeszcze DUNE 4K
wydajny bedzie z penowscia i z całkowitą pewnoscia bedzie mial mozliwie najlepszy obraz a poza tym bedzie maks stabilny .

co do himedia martwi mnie andek ktory z jednej strony jest otwarty (duza mozliwosc zmian programów) ale z drugiej strony czy bedzie przyzwoicie stabilny
 

archivi

New member
Witam!

Przeglądam ostatnie strony forum, ale nie mogę znaleść sprzętu pod moje wymagania :) - może zbyt wygórowane, albo szukam w złym miejscu?

Potrzebuje TV Box do odtwarzania filmów FullHD - najlepiej po LAN. Możlwość podpięcia dysku (2,5" - ewentualnie 3,5" w zewnętrznej obudowie lub tak jak Q10 :D). Możliwość korzystania z YouTube, obsługa klawiatury + myszki bezprzewodowej.
I do tej pory nie było problemów - Q5 z tym wszystkim sobie radzi... Ale czy jest możliwość dorzucenia do tego Tunera TV? Korzystam z CP z tunerem PVR HD7000 - ma możliwość nagrywania programów, zatrzymania programu. Bez tych dwóch opcji dla mnie tuner traci sens...

Ktoś coś doradzi? Pod jakimi nazwami tego szukać? Czy da się to wszystko upchać do jednego boxa?

A dodam jeszcze, że nie mam jakichś super wymagań co do jakości obrazu - poprostu tego nie zauważam. Zresztą TV jaki posiadam to 32" Samsung dość wiekowy, chociaż to pewnie pójdzie do zmiany za niedługo. Półka cenowa lepiej niższa... Bawić się lubię - myślałem o rozbudowywaniu bannana pi, ale jest dość drogi na starcie i nie wiem czy aż tyle da się dołożyć...

pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Do góry