Płyty cd w stereo

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Obejrzałem koncert Pink Floyd w tv i od razu zacząłem szukać czy jest on nagrany na cd i się udało..
Delicate Sound Of Thunder jest rejestracją trasy koncertowej, jaką zespół Pink Floyd odbył w latach 1987-98 w ramach promocji albumu ”A Momentary Lapse Of Reason”.
Podwójne wydanie, fajnie wydane, szKoda że nie ma odpowiedniego miejsca na płyty przy tego typu wydaniach, choć nie zawsze tak jest.. ale dla tych co lubią w tradycyjnym opakowaniu, też takowe jest dla tego koncertu.



 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Delicate Sound Of Thunder jest rejestracją trasy koncertowej, jaką zespół Pink Floyd odbył w latach 1987-98 w ramach promocji albumu ”A Momentary Lapse Of Reason”.

Pierwotnie trasa była obliczona tylko na Amerykę Płn i miała trwać 11 tygodni a trwała 22 miesiące .Materiał na tej płycie pochodzi z 5 koncertów które odbyły się w Nassau Colliseum w Nowym Jorku w sierpniu 1988r ,a cały album został wydany 22 listopada 1988r .Pink Floyd przed trasą koncertową ćwiczył w wynajętym hangarze na lotnisku w Toronto - sama trasa rozpoczęła się od występu 9 września w Ottawie
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Pierwotnie trasa była obliczona tylko na Amerykę Płn i miała trwać 11 tygodni a trwała 22 miesiące .Materiał na tej płycie pochodzi z 5 koncertów które odbyły się w Nassau Colliseum w Nowym Jorku w sierpniu 1988r ,a cały album został wydany 22 listopada 1988r .Pink Floyd przed trasą koncertową ćwiczył w wynajętym hangarze na lotnisku w Toronto - sama trasa rozpoczęła się od występu 9 września w Ottawie

To troszkę im się przedłużyło... :) fajnie, że ktoś pomyślał i nagrał na dwóch płytach.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kolejny album odebrałem M. Knopflera, tym razem podwójny, ale jeśli chodzi o repertuar to jak dla mnie z tych wszystkich płyt, które mam tego wykonawcy to te są najsłabsze. Nie żeby mi się nie podobały w sensie dosłownym utwory na tych dwóch płytach, ale ma lepsze płyty.


 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dzisiaj odebrałem z paczkomatu kolejny album Viviadiego - podwójny w sacd, bardzo fajna pozycja dla tych co lubią , choćby czasem (tak jak ja ) posłuchac muzyki poważnej.***


 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jakby kogoś interesowało to wydanie M. Knopflera, jak dla mnie to jedna z najlepszych jego płyt, to jest okazja, gdyż w empiku za 36 zeta można ją dostać, Ta płyta pomimo wielu lat kosztowała , jeszcze niedawno prawie 66 zeta, więc jak ktoś ma chęć to polecam.. Ja swoją pierwszą tę płytę oddałem w prezencie za umożliwienie mi przetestowania kabelków na pewnej elektronice, więc teraz z miłą chęcią kupiłem ją poraz drugi i o połowę taniej :) niż za pierwszym razem.

 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Wracając do płyty M. Knopflera to niestety już cena jest stara, czyli jest drożej, ale jeszcze coś zauważyłem. W empiku oficjalnie ta płyta ma 13 utworów, ale ta płyta również ma wydanie z 14 oma utworami. I jakie moje zdziwienie było dzisiaj rano jak zacząłem słuchać jej, że ta płyta ma własnie 14 utworów, a nie tak jak widnieje na stronie empiku. Wcześniej miałem tę płytę z 13 oma utworami.. jest progres :) taniej i więcej.. :)
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Mała kolekcja odnośnie zespołu QUEEN... :)
Łącznie 24 płyty cd, pięknie wydane bo do każdej płyty jest książka w twardej okładce z opisem i informacjami odnośnie danego albumu.
W tym 15 albumów studyjnych oraz 5 albumów koncertowych.



Dodatkowo do poczytania dwie książki odnośnie zespołu i wokalisty. Moim zdaniem i nie tylko najdokładniej i najlepiej opisane biografię.


Oraz składanki Greatest hits z największymi przebojami..


Dla porównania wydanie książkowe z tradycyjnym:
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Pewnie i mi przyjdzie jeszcze coś kupić z Queen, ale z tych wydań tak mnie zaciekawiło wydanie podwójne LIVE AT WEMBLEY STADIUM. W innym wydaniu nie spotkałem tych płyt... pierwszy raz je widzę.
 

rabit

Active member
Bez reklam
Z trzema dodatkowymi utworami których nie ma na płytach... :)

Choć nie powiem, taki zestaw robi wrażenie. Gratki Bipo
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam

Ja jestem "starej daty", więc po pierwsze jestem cierpliwy, a po drugie pliki nie moja bajka. Dla mnie fizyczna płyta ma inne znaczenie niż dla dzisiejszej "młodzieży". Każdy robi po swojemu.. Zobacz jaka to jest radość dla Bipa jak fizycznie ma te płyty i może sobie na nie popatrzeć, dotknąć , włożyć do odtwarzacza.. obejrzeć, przeczytać książeczkę , która jest razem z płytą.. To jest inny Świat, tylko trzeba umieć się w nim odnaleźć i niestety wymaga dosyć sporawych nakładów finansowych. Ale co się nie robi , jeśli człowiek coś lubi.. :):D
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ale to trzeba jeszcze kupić.. :) i chcieć to wszystko obejrzeć w tym przypadku... Choć "Dżeruś" fajny film :) I Tomuś również fajnie się spisał w tym filmie.. Ale trzeba wracać do cd.. :) Jedno jest pewne dla tych co lubią filmy czy też muzykę fizyczne wydania robią różnicę i dają radość tym co kupują.
 
Ostatnia edycja:
Do góry