Płyty cd w stereo

Bipo

Active member
Bez reklam
Dzisiaj od rana na śniadanie i przez cały dzień w odtwarzaczu gra..... :



Jutro druga tura z resztą płyt tego zespołu...normalnie chyba ze mnie Dżemocholik... :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
K.Rogers - Twój zakup zbiegł się z jego śmiercią - szkoda chłopa ...RIP
Dokładnie 20.03.2020 r. w wieku 81 lat odszedł na wieczny spoczynek Kenny Rogers. Nasz Krzysztof Krawczyk też odpowiednio Go pożegnał.. Na innym forum o tym pisaliśmy, ale On od jakiś 3 lat bodajże już nie śpiewał publicznie ze względu na zdrowie.
Ta płyta to covery , jeszcze jedną mam chęć kupić z ABC Record niestety w tej wersji na razie nie ma w RP jak i u Producenta, czekałem jakiś czas, aby od razu kupić obie, ale jak nie ma to nie ma, trzeba czekać. Ewentualnie kupić w wersji AAD, ale to już kawał kasy.. choć jak trzeba będzie to kto wie.. :)

https://www.onet.pl/muzyka/onetmuzyk...dlzq6,681c1dfa

Dżemer to dżemer,dopiero skończyłem na YT dyskografię. Jeden lubi na śniadanie drugi na kolacje:-o

Dżem jest magiczny i ma coś w sobie, bo np w moim przypadku kilka innych kapel z naszego rodzimego rynku bardziej lubię od Dżemu, ale na żadnej kapeli nie byłem tyle razy na koncertach co właśnie na Dżemie .. :) Lady Pank tuż za nimi.. :)
Ja stosunkowo późno Dżemem się zainteresowałem, bo dopiero gdzieś w wieku 21-22 lat jak miałem.. ale ze siedem płyt ich mam plus koncercik na BR, który naprawdę warto mieć jak ktoś lubi tę kapelę.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Pod koniec stycznia byłem u znajomego i puścił mi trzy utwory z płyty M. Knopflera - screenplaying w K2HD i po przesłuchaniu ich nie było wyjścia, aby tej płyty nie kupić . Świetna płyta jak ktoś lubi instrumentalne utwory to gorąco polecam.



 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Odebrałem płytkę Pectus - kobiety, tylko ta jest wcześniejsza, a jest jeszcze jedna nowsza płyta pod tym samym tytułem z końca ur roku z tekstami Młynarskiego i również gościnnie z różnymi kobietami w roli solistek.... Ta do tego jest fajnie wydana.. :)




 
Ostatnia edycja:

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
U mnie dziś m.in. koncert Maanamu. Ja mam wydanie 2018r. Bardzo lubię ten koncert , są też fajni goście. Zawsze słuchałem go z netu na słuchawkach. Często do niego wracam. Natomiast płyta u mnie brzmi powiedzmy średnio. Na mojej lampie nawet kiesko, ale na hybrydzie Haiku już lepiej. Nie wiem czy ktoś ma tę płytę?

ma.jpg
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Odebrałem drugą płytę Pectus pod o tym samym tytule „Kobiety” tylko tym razem z tekstami Młynarskiego i z innymi wokalistkami, pod względem repertuarowym ta bardziej mi się podoba płyta, natomiast pod względem technicznym Pectus dosyć fajne ma płyty i naprawdę można być zadowolonym.
Kolejne dwie płyty to David Foster jedna płyta koncertowa z coverami wydana przez Decca Records i jak to bywa z tej wytwórni płyty nie zawodzą, druga wydana przez Warner Music to taka składanka troszkę coverów i kilka utworów instrumentalnych, obie płyty bardzo mi się podobają , choć ta koncertowa bardziej ze względów wokalu jak i pod względem repertuaru.
Mam nadzieję, że D. Fostera w sierpniu zobaczę i usłyszę na żywo na koncercie A. Bocelliego na Narodowym, bo to artysta, który bardzo jest zaprzyjaźniony z Nim i często gra na Jego koncertach jak i prowadzi wiele koncertów tego wybitnego tenora.

[/img][/url]




 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Spoko Kolego, już tłumaczę.... Kiedy wszedłem tutaj pierwszy raz czyli podobnie jak Ty w 2007 roku, było tutaj kilku takich weteranów na tamte czasy, których dzisiaj nie widać na tym forum, a którzy właśnie pisali w taki sposób jak również używali wielkich liter w stosunku do osób z którymi pisali, czyli Kolego,Tobie , Ci itp.. więc pewnie stąd się to wzięło, aczkolwiek miałem momenty, że już tak nie pisałem, ale po jakimś czasie znowu powróciłem. A jak sam zauważyłeś , gro osób pisze z małych liter, jak piszą z drugą osobą, ale to kwestia indywidualna, ja pisząc z kimś używam wielkich liter, nawet jeśli z taką czy z inną osobą nie jest mi "po drodze", lekko pisząc. Natomiast co do zaimków to muszę to zmienić, ale pewnie jeszcze chwilę to upłynie jak np. w stosunku do pewnych artystów napiszę pewne zaimki z małej litery :) To pewnie też wypływa w tej chwili z jakiegoś szacunku do takich osób, które dla mnie są z innej galaktyki np. pod względem śpiewu, grania na instrumentach, w sporcie itp.. A pewnie też zauważyłeś , że są osoby, które polskich znaków nie używają, bo tak jest wygodniej.
A propo Fostera to nasza Górniakowa miała okazję śpiewać z nim na jego ;-) koncercie, tyle, że jak dla mnie złą piosenkę wybrała, bo pomimo swoich wielkich możliwości wokalnych to nie był utwór dla E. G. Choć dla mnie "Witnej" nikt nie jest w stanie podrobić.. tak jak i np "Friedego" Oni :) mieli takie głosy, że to nie jest do podrobienia. Co nie oznacza, że wyszło Edycie do bani, było spoko..


Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

dmk84

New member
Dla niektorych osob niektorzy artysci sa jak bostwa dlatego z szacunku pisze sie z duzej litery aby to wyrazic:;)
Sorry za polski ale pisze ze smarta i tak mi wygodniej hehe:D
 
Do góry