Płyty cd w stereo

lolek126

Well-known member
Bez reklam
W empicu jest troszkę starszych płyt po 20-30 zł - można sobie wpaść i zobaczyć - może kogoś coś zainteresuje.. jak ktoś lubi Shade to dwupłytowe wydanie (składanka) jest też w fajnej cenie.. ja kupiłem... plus kilka innych..
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
W empicu jest troszkę starszych płyt po 20-30 zł - można sobie wpaść i zobaczyć - może kogoś coś zainteresuje.. jak ktoś lubi Shade to dwupłytowe wydanie (składanka) jest też w fajnej cenie.. ja kupiłem... plus kilka innych..

Dobra cena tej płyty to 19,99zł z tym że są dwa wydania krajowe i zagraniczne to drugie widziałem w Niemczech za 5,90 euro .Utwory na tym wydawnictwie są zremasterowane więc mniej szumią :) ,trzy pierwsze albumy studyjne Sade zostały zremasterowane w 2000r
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Powiem szczerze słuchałem tylko kilka min. i to co usłyszałem wydało mi się ok... ale trzeba posłuchać całość. Natomiast przesłuchałem E. Górniak i byłem zadowolony.
Krzychu na tym forum nie ma innego tematu z cd, zakładając miałem na myśli również płyty, które nie są wybitne ale również sprawiają radość. Kolejna sprawa warto pisać o takich wydaniach, które są sp.... żeby przestrzec kupujących przed zakupem takiego wydania cd. Pozdro.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Bokciu jak słuchasz tego typu cd to nie zapomnij o tym tutaj napisać o swoich odczuciach :razz:
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Podejrzewam, że w przypadku SACD Stockfisha nie chodzi o sam fakt słuchania tego typu repertuaru, ale o delektowanie się jakością nagrań. ;)
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Jak ktoś lubi trochę Jazzu z świetnym wokalem: Polka, mało ich tak dobrze śpiewających, muzyka tez świetna:

Beata Przybytek - Today Girls Don’t Cry
 

Borixon

Active member
Bez reklam
bfbd5da774b3fb2f2e0c641b76a0c63d.jpg
f3c6239a875750080e7c328a79367040.jpg


Chyba najlepiej nagrane klawisze jakie słyszałem. W połączeniu ze skrzypcami.. Klasyka pełna gębą.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Mi właśnie doleciały kolejne płytki z Japonii - jutro będę porównywał do takich samych wydań, które można było kupić w naszych sklepach. Powiem wam, że przez ostatnie 1, 5 miesiąca kupiłem kilkanaście płyt "marketowych" że tak powiem i w większości byłem z nich zadowolony.. dobrze by było żeby przy kolejnych było podobnie, a w lutym kolejne będą do kupienia..



 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kolejne płytki doszły, tym razem Toto podwójne wydanie.. pierwsze moje płyty bluspec...zobaczę jak to się ma do shmcd2...





 

Bipo

Active member
Bez reklam
Masz może te wersje z naszego rynku? Napisz proszę bo jestem bardzo ciekaw czy jest znacząca różnica czy na granicy placebo...
 

sentyzibi

Well-known member
Kolejne płytki doszły, tym razem Toto podwójne wydanie.. pierwsze moje płyty bluspec...zobaczę jak to się ma do shmcd2...





Aaa, te płyty Toto widzę, że to kompilacja... fajne. Tak się składa, iż płyty, które kupuję w Japonii to od paru lat zwykle blue spec 2 CD, ale na moim budżetowym sprzęcie porównywanie ich do wydań np. amerykańskich nie ma większego sensu. No chyba że do jakichś całkiem skopanych np austriackich.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry