Płyty cd w stereo

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kolejną płytę odebrałem tym razem A. Bocelli - sogno w K2HD i na razie chyba to już ostatnia płytka i teraz pozostaje już tylko czekać na koncert na narodowym w przyszłym roku.



 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja mam dwie jej płyty i również lubię Ją posłuchać.. na innym forum Kolega wrzucił Susan Wong i troszkę Ją teraz słucham na YT, ale myślę, że kilka płyt kupię.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
I kolejna płyta Celiny D. przyszła, jak ktoś lubi tę Mistrzynię to gorąco polecam, repertuarowo świetna płyta, a i pod względem jakości*** wielu myślę, że zadowoli.



 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jaaasne. Chyba na tym forum... :twisted: To, że Bocielle i inne opanowały wątek, o niczym nie świadczy ;)

tenor.gif
 
Ostatnia edycja:

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Panowie przecież żartowałem ,jednak jeżeli mam być szczery dawniej muzyka tego typu lepiej stała - wystarczy wymienić Iron Maiden ,Accept ,Running Wild i inne kapele .W przypadku hard-rocka było podobnie Def Leppard ,Wasp
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wiadomo, klasyka wiecznie żywa, ale jest dużo nowych kapel niszowych.
Tidal/Spotify, zawsze coś ciekawego dla ucha wpadnie, skarbnica, ale trzeba szukać.
Zresztą tyczy się to każdego gatunku.
Dobrym przykładem jest tu Jarre - którego zawsze ceniłem, ale dziś blado wypada na tle konkurencji. Nowa krew i pomysły deklasują prekursora, pomysly na muzykę elektroniczną chyba nigdy nie przestaną mnie zadziwiać.
Przeciwieństwem (dla mnie oczywiście) jest tu np. Freddie, niezastąpiony talent i trudno szukać jakiejś alternatywy w brzmieniu.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Panowie przecież żartowałem ,jednak jeżeli mam być szczery dawniej muzyka tego typu lepiej stała - wystarczy wymienić Iron Maiden ,Accept ,Running Wild i inne kapele .W przypadku hard-rocka było podobnie Def Leppard ,Wasp

Def Leppard super , a jak ta kapela to i oczywiście nie może zabraknąć Van Halen ...:bober:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dla mnie Nightwish jest super, mam prawie wszystkie ich płyty, plus dwa koncerty na DVD i jeden na BR. Jeszcze koncert na żywo do zaliczenia.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
W listopadzie mam imprezkę w domu, więc jak zobaczyłem coś z młodości przy czym się tańczyło to pomyślałem sobie, że kupię Starą Sandrę :) Słuchać za bardzo jej nie słuchałem, choć miałem kumpli co mieli jej kasety i ściany w jej plakatach :)



upload image lossless
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
W listopadzie mam imprezkę w domu, więc jak zobaczyłem coś z młodości przy czym się tańczyło to pomyślałem sobie, że kupię Starą Sandrę :)

Fajnie się tego słucha ,mam ten album kupiłem w Biedronce za 20zł ,co prawda można mieć zastrzeżenia do jakości dźwięku .To wydawnictwo warto kupić jeszcze z innego powodu zawiera dwa rzadkie utwory singlowe na dodatek wykonane w ojczystym języku Sandry .Jeszcze taka ciekawostka, to wydawnictwo jest też dostępne jako 3 płytowe z płytą DVD na której są teledyski
 

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
Kolego @tomaszsoho nie wiem, czy tu jeszcze zajrzysz i co masz na myśli pisząc "metal" w kontekście muzyki. Czy chodzi o konkretny gatunek, czy może jakiś podgatunek, czy po prostu uogólniasz. Bo jak wiesz, jest tego bez liku. Ja sam słucham najróżniejszej muzy. Ale jeśli metal, to jak mówi mój kolega, nie ten dla "mięczaków". ;)
Z mojej strony polecam płytę, jeśli nie znasz, wydaną przed 8miu laty. Kapela to Wintersun - płyta "Time" - mam to lepsze wydanie, z DVD. Dla mnie do dziś, to numer jeden. Zresztą, nie tylko ja tak uważam. Swego czasu tytuł ten został oceniony przez krytyków muzycznych, jako ocierający się o geniusz. Od 8miu lat "ludzkość" czeka na "Time II", ponieważ podczas sesji nagraniowej pierwszej płyty, Panowie nagrali tyle materiału iż stwierdzili, że styknie na drugą. Lecz po "zadymie" z Nuclear Blast nie wiadomo, kiedy ten tytuł się ukarze. Chociaż, Panowie coś przebąkiwali, że mają ją zamiar wydać własnym sumptem.
A w między czasie, "Winterzy" wydali kolejną płytę, co było zaskoczeniem, gdyż nie była to wyczekiwana "Time II". Płyta z zeszłego roku to "The Forest Seasons". Znajomy tytuł? Oczywiście. Płyta inspirowana "Czterema Porami Roku", Vivaldiego. Naprawdę, ciekawe podejście do tematu.
Dodam tylko, że pierwszą płytą Wintersun jest płyta o tym samym tytule - "Wintersun". Oczywiście też ją mam.





I żeby było ciekawiej, to odsyłam na https://www.antyradio.pl/Muzyka/Dup...jprawdopodobniej-nigdy-nie-slyszeliscie-27296 Mają ludziska pomysły. ;) Zwróćcie uwagę na Unblack Metal. Tak też można Chwalić Pana. :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Fajnie się tego słucha ,mam ten album kupiłem w Biedronce za 20zł ,co prawda można mieć zastrzeżenia do jakości dźwięku .To wydawnictwo warto kupić jeszcze z innego powodu zawiera dwa rzadkie utwory singlowe na dodatek wykonane w ojczystym języku Sandry .Jeszcze taka ciekawostka, to wydawnictwo jest też dostępne jako 3 płytowe z płytą DVD na której są teledyski

Jeśli chodzi o jakość to myślałem, że bedzie gorzej...
 

donsalieri

Active member
Bez reklam
Firestorm, z ciekawości posłuchałem płyty Time i jak to moj starszy syn mówi- płyta EPICKA :) naprawdę robi wrażenie. Nie jest to mój ulubiony styl muzyczny, z metalu ogólnie pojętego to slucham czasem Rammstein, Sabatonu lub ostrzej Ensiferum ale ta płyta naprawdę robi wrażenie, dzięki za info:)
 
Do góry