Płyty cd w stereo

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Można też kupić w Polsce , ale drożej wychodzi, tylko sklepu nie podam bo tak jak pisałem kiedyś nie polecam nikomu tego sklepu.. Kupiłbym w HK nawet, jeśli wyszłoby mi tyle samo co w Polsce. Tylko najlepiej zamawiając w HK płyty kupić ich ze 3 tak aby przesyłka 20$ była podzielona na 3 płyty. A nawet przy zakupie 3ech płyt i naliczeniu Vatu wychodzi tam taniej niż w tym sklepie. A czasem przecież udaje się kupić bez vat-u, chociaż teraz podobno już coraz rzadziej.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To jest wersja HD MASTERING CD i ona jest tak na poziomie powiedzmy płyt JVC (XRCD). Te droższe nagrane w AAD grają troszkę lepiej, ale i cena jest xxx razy większa.. kilka osób ma te płyty i są zadowoleni, dla mnie ta jakość wystarczy, aczkolwiek kto wie czy jednej sobie nie kupię :) jak np nie będzie dostępnej tej którą chcę kupić w HD mastering. Na razie mam 6 właśnie w tym systemie i jestem mega zadowolony z tego co sobą prezentują, zresztą nie tylko ja, bo troszkę ludzi już kupiło tych płyt.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dzisiaj odebrałem płytkę Evanescence koncertową z orkiestrą symfoniczną i o ile może nie jestem jakimś mega fanem tej kapeli to po obejrzeniu ich koncertu doszedłem do wniosku, że ta orkiestra naprawdę robi świetną robotę. Repertuarowo sa wszytskei piosenki, które lubię i całkiem spoko jest magrana, a myślałem, że może być nie za wesoło pod tym względem. Tym bardziej się cieszę z zakupu.


 

dmk84

New member
Mi ostatnio wpadły takie oto oryginały za 1pln
IMG_20190906_151935.jpg

IMG_20190906_151955.jpg
Oraz ostatni zakup w empiku
 

Attachments

  • IMG_20190920_110146.jpg
    IMG_20190920_110146.jpg
    40,5 KB · Wyś: 11

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Shade mam to wydanie jest świetne i po względem jakości też cieszy uszy.. Tylko ja nie miałem takiego szczęścia jak Tyt i kupiłem dużo drożej, ale nie żałuję .. świetne płytki..
 

dmk84

New member
1pln to za cccatch i Selene bo to używki które trafiłem w pewnym sklepie ze starociami, Sade w empiku niecałe 31pln😁
Najciekawsze jest to że po tych używanych płytach spodziewałem się dźwięku ala stara kaseta magnetofonowa. Po włączeniu i pierwszych nutkach kopara opadła jak potrafi zagrać 30letnia plyta😲
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Dzięki Lolek za podsuniecie kilku płytek, Bony Taylor już zamówiłem, Varius Manx kiedyś kupiłem. A dzisiaj wpadły do kolekcji dwie płytki :


Gdzie Boris ma niesamowitą jakość , płytka 19zl w MM gorąco polecam.. :) Mareczek w tej samej cenie... :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
B. T. całkiem fajna i to już druga jej płyta u mnie, a ta dodatkowo za śmieszne pieniądze, więc tym bardziej cieszy zakup.
Płytka z filmu Narodziny gwiazdy też jest fajna i ten głos L. G. , żeby miała inny repertuar na swoich płytach, pewnie miałbym kilka.
 
Ostatnia edycja:

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
Płytka z filmu Narodziny gwiazdy też jest fajna i ten głos L. G. , żeby miała inny repertuar na swoich płytach, pewnie miałbym kilka.
No to Kolego powinieneś zainteresować się płytką "Cheek to Cheek", zaśpiewaną w duecie z Tony Bennett'em. A jeszcze lepiej, gdybyś obejrzał ich wspólny koncert. Polecam.
 
Do góry