Płyty cd w stereo

Pakolo

Active member
Bez reklam
Lolek odsłuchaj cd, a najlepiej koncert Symphony: Live In Vienna Sarah Brightman. Koncert z Wiedeńskiej Katedry. To co laska tam ciągnie wokalem to Whitney Houston, Sharon den Adel mogłyby jej buty wiązać co najwyżej:)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Lolek odsłuchaj cd, a najlepiej koncert Symphony: Live In Vienna Sarah Brightman. Koncert z Wiedeńskiej Katedry. To co laska tam ciągnie wokalem to Whitney Houston, Sharon den Adel mogłyby jej buty wiązać co najwyżej:)

Wiesz niewątpliwie muszę posłuchać - rozumiem że to jest wydanie na cd.. a ja akurat wszystkie te wokalistki lubię i nigdy bym ich nie porównywał względem siebie bo każda z nich trochę inaczej śpiewa a szczególnie własnie S. B. Choć osobiście bardziej lubię Adele. C. D. czy też W. H. Kiedyś oglądałem program gdzie fachowcy twierdzili że tak jak śpiewała ta wokalistka to do dnia dzisiejszego nie ma drugiej co by tak zaśpiewała.. ale wiadomo to kwestia co kto lubi ..

Nie żałuje. Kupię tez Vol. 2. Niedługo zmieniam mieszkanie, trzeba pozbierać trochę godnego materiału na nowy salon. :)

To cieszę się że podobało się.


Pakolo a to jest to o czym Ty pisałeś

https://www.amazon.com/Symphony-Live-Vienna-Sarah-Brightman/dp/B001Q8FSRU

szkoda tylko że na cd to chyba już ciężko będzie kupić ....
Pakolo ja mam tę płytkę
https://www.amazon.com/Symphony-Sar...rd_wg=FZe7k&psc=1&refRID=QSQ97FAG6T0HEEMQ4TX4
 
Ostatnia edycja:

Pakolo

Active member
Bez reklam
Ja poleciłbym Ci jednak koncert.
Co do wokalistek to moim zdaniem Sarah miażdży inne w przedbiegach, Whitney to nie ta liga. Oczywiście nie jestem jakimś fanem Sarah Brigthman, czasem lubię jej posłuchać. Jej siostra działa w Gregorian.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ale koncert jest na dvd a ja już koncertów w tym formacie nie kupuje.. więc cd jak się kupi z koncertu jak jest płyta dobrze nagra to też będzie fajnie.. natomiast co do samej wokalistki to tak jak napisałem ja wolę inne głosy... jej głos to taki bardziej operowy i raz na jakiś czas sobie posłucham ale bardziej wolę te wokalistki o których pisałem wcześniej..
 

SebaK1205

New member
Bez reklam
Odnośnie jakości Audio CD... czy wydanie PL bedzie gorsze jakościowo od wydania EU? Obecnie jest promocja, różnica w cenie to 30 lub 45 zl... chodzi o plyty Garretta, którego lubi moja żona i chce uzupełnić jej plytoteke...
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Przeważnie płyty na Polski rynek mają okrojoną poligrafię ,zdarza się też, że układ utworów jest inny albo wydanie dwu-płytowe w Polsce jest jedno płytowe
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
czysto teoretycznie tak, a bywa różnie... ale jest i tak że wydanie np 3 płytowe Queen bez względu czy kupisz u nas czy np w UK to jedno i drugie nie nadaje się do słuchania nawet na sprzęcie za 200 tys zł.. :- ) zresztą nie tylko to wydanie tej grupy.. znam kolesia który ma oprócz tego wydania jeszcze ze 3 płyty tej grupy i wszystkie płyty zamienia na wydania od Japończyków.. a sprzęt ma naprawdę zacny ... ale to tak jest nie tylko z Queen. NIestety...
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Z automatu nie każda płyta wydana w Japonii będzie brzmiała lepiej niż wydawnictwo europejskie .W przypadku płyt CD oraz winyli wielkiej filozofii nie ma ,na jakość głównie mają wpływ dwa czynniki
- galwanizatornia
- realizacja
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Z automatu to lody można kupić :- ) ale w większości przypadków Japończyki są lepsze od tego co kupujemy w marketach... gro ludzi ma wydania takie i takie i jak się z nimi rozmawia to jednak są zadowoleni z zakupu.. ale zdarzają się że są to porównywalne wydania.. nie ma róży bez kolców..
 
Ostatnia edycja:

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dla mnie nie zawsze Japończyk brzmi lepiej. Kwestia też systemu. Kiedyś kolega wpadł do mnie z Brothers In Arms jakieś wydanie japońskie i u mnie lepiej zabrzmiało europejskie wydanie. Japończyk był dość jasny i przejaskrawiony.

Z dobrych jakościowo nagranych płyt polecam jak ktoś lubi jazz - Jan Garbarek Rites wydawnictwo ECM. Świetna płyta.

Ta płytka z empiku też brzmi świetnie. Polecam.
Royal Albert Hall London May 2-3-5-6 2005 - Cream | Muzyka Sklep EMPIK.COM

Kurcze nakupowałem trochę płyt ostatnio i na razie sobie nie posłucham. Synek mi zrobił niespodziankę i przyszedł na świat 4 tygodnie wcześniej :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Również gratuluję Syna... a co do płyt to tak jak napisałem zdarza się raz na jakiś czas że Japończyk również jest na podobnym poziomie.. ale jak taka 1 płyta na 10 się trafi to tragedii nie ma..
 
Do góry