Płyty cd w stereo

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Pany, dobrej muzy słuchacie :D
Wczoraj Snowy White u mnie leciał, a dziś pogrom sieje Kobong! :)
Kiedy to było? Stare dobre czasy katowickich "Odjazdów" czyli ponad 20 lat temu... ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A do mnie w końcu doszły pierwsze dwie płytki (ale nie ostatnie) Carrie Newcomer i cieszy mnie to, że po pierwsze fajna muza, a po drugie przyzwoicie nagrany wokal jak i całe instrumentarium biorące udział przy nagrywaniu tych płyt... jeszcze powinny być tańsze i dostępne w naszych sklepach i byłoby wszystko w tym temacie co człowiek chciałby mieć.. a tak niestety musi zagranica zarabiać. Polecam jak ktoś lubi tego typu klimaty..




 

Rudeford

New member
Riverside brzmi świetnie. Płyta Shrine of New Generation Slaves to jedna z tych płyt, które sobie puszczam jak zaczyna mi się coś nie podobać/nudzić w brzmieniu mojego zestawu. Po kilku minutach z muzyką wiem, że jest bardzo dobrze.
 
Ostatnia edycja:

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jako, że jutro wolne z przyczyn okolicznościowych dziś mały relaks przy muzyce.

p.jpg


Sięgnąłem po trochę zakurzone u mnie płyty. Nawet nie wiem czemu ich dawno nie słuchałem.

Pierwsza z lewej Roberta Planta. Polecam zapoznanie się z solowymi płytami Planta. Dla fanów LZ oczywiście będzie pewien szok. Na szczęście Plant na próbuje konkurować z LZ. Na tej płycie jest klimat orientalny, jest folk, trochę bluesa, bębny z afryki, elektronika, delikatny wokal i jeszcze sporo więcej. Kurcze jest czego posłuchać.

Druga to oczywiście genialny Mark. Płyta o tyle ciekawa, że zawiera kawałki nagrane live z studiu.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Heniu 30 zeta z kawałkiem to jak za darmo:) a do tego wiesz ja uwielbiam fizyczne nośniki...a puki co muszę wybrać się na zakupy płyt od "rybek" ...
 

Henry

Active member
Bez reklam
Myślałem, że to vinyl ;)
Ale jak na kompie widzę fotkę, to faktycznie widać, że to CD.
I jak Ci się podoba? fajnie sekcja dęta brzmi...
 

Henry

Active member
Bez reklam
Heniu 30 zeta z kawałkiem to jak za darmo:) a do tego wiesz ja uwielbiam fizyczne nośniki...a puki co muszę wybrać się na zakupy płyt od "rybek" ...
Loluś, ja już nawet nie liczę ile na płytki wydałem, ale to już w dziesiątkach tyś. będzie przez te wszystkie lata ;)

A wczoraj premierę miał też nowy album P.O.D. -płyta świetna, dość spokojna jak nich, oczywiście inspiracje Jamajką jak zawsze słyszalne.

ps. słuchając jej ogarnia mnie smutek, że nasze płyty rockowe są tak beznadziejnie nagrywane.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Heniu i tak trzymaj, jestem z Tobą :) , dla mnie płyta z "nośnika" to coś więcej niż muzyka i oczywiście płyty winylowe, których nie mam, ale jak jestem u ludzi, którzy mają to tylko ich słucham :) I oczywiscie tak jak pisałem kilka płyt kupiłem od "rybki" ale jestem u rodziny na wyjeździe to jutro wieczorkiem, albo w poniedziałek napiszę więcej.
A propo płyt rockowych uwielbiam niektóre zespoły, ale właśnie patrząc na jakość ich nagrania to zacząłem słuchać również czegoś innego gdzie słuchanie tych płyt daje mega radość, bo jakość jest nieporównywalna. Dlatego też tak bardzo lubię "Rybki " :) Szkoda tylko, że tak późno do tych wykonawców podszedłem..
Pozdrowionka Kolego..
 
Do góry