Pliki aktualizacji

PaputK

Member
Usterki nie stwierdzono. Został wysłany bo obraz nie jest tak "płynny" jak w moim starym LG. Ma lekkie klatkowania obrazu przy ruchomy scenach. Może jestem za bardzo wymagający :/ Już bym nie kupił TCL

U mnie ostatnio te same objawy co jakiś czas, do tej pory było wszystko w porządku. Żadnych polepszacze uruchomionych nie mam
 

PaputK

Member
A u mnie nadal zabawy z kalibracją. Soft v395 (55c815). Obraz częściowo płynny ale klatkuje go. Wszystko wyłączone w ustawieniach obrazu i już nie wiem co robić.
 

firefl

Active member
Bez reklam
podstawowe pytanie: czy po aktualizacji zrobiłeś reset shop i reset all w menu serwisowym? I potem jeszcze na kilka minut fizycznie odłączyć zasilanie tv
 

henq

New member
Cześć,
ostatnio w TV 55ec780 zrobiła mi się automatyczna aktualizacja oprogramowania do wersji 606 i niestety obraz w aplikacji Canal+ Online się przycina :/ (wcześniej nie miało to miejsca).
Stąd moje pytanie czy jest możliwość ustalenia jaka wersja oprogramowania była wcześniej?
Sam nigdy nic nie wgrywałem a telewizor zakupiłem w sierpniu 2020 r.
Natomiast jeżeli nie ma możliwości sprawdzenia jaką się miało wersje wcześniej to prosiłbym o informacje jaka nieoficjalna wersja jest obecnie najaktualniejsza? Może ona pomoże rozwiązać problem.

Będę bardzo wdzięczny za pomoc :)
 

tomwega

Member
Ja też korzystam z tej apki i na najnowszym 625 też mi przycinało,mało tego również na sygnale z kablówki UPC.
Wróciłem do 395 i jak narazie jest ok.
 

maniak12345

New member
Witam ponownie.
Wgrałem soft V519 i okazało się że szybkie uruchamianie działa ale za to połączenie sieciowe zrywa się, w związku z tym mam takie pytanie:
na których softach działa wam jeszcze szybkie uruchamianie ?

V519 - działa
V526 - ?
V528 - ?
V544 - ?
V574 - nie działa
 

kajapa

Member
Witam ponownie.
Wgrałem soft V519 i okazało się że szybkie uruchamianie działa ale za to połączenie sieciowe zrywa się, w związku z tym mam takie pytanie:
na których softach działa wam jeszcze szybkie uruchamianie ?

V519 - działa
V526 - ?
V528 - ?
V544 - ?
V574 - nie działa


Myślę, że działa na wszystkich w/w, na pewno działa na 528, 549 i 574 -sprawdziłem.

WAŻNE, aby przed aktualizacją WYŁĄCZYĆ "szybkie uruchamianie" i włączyć dopiero po aktualizacji.

V528 przyspieszyła zwykłe uruchamianie, TV włącza się w ok 30 sekund
W V574 też działa szybkie uruchamianie, wiem bo mam, zwykłe trwa ok 40s.
 
Ostatnia edycja:
Do góry