Pliki aktualizacji

firefl

Active member
Bez reklam
Proces boot upgrade ma prawdopodobnie "okrojoną" współpracę z pendrive. To co akceptuje w pełni działający android niekoniecznie zadziała w boot upgrade.
Czy pojawia Ci się komunikat o aktualizacji na ekranie tv?
Tam powinna być forma ostrzeżenia by nie wyłączać tv w czasie aktualizacji.
Brak komunikatu = aktualizacja się nie zaczęła.

Nie jestem przekonany czy u mnie ta stara wersja była kluczem do ratunku, ale faktem jest że pomogła.
 

Ambassadore

New member
Nie startuje boot upgrade, wiem jak to wygląda, wspomagałem się youtube ;) Obstawiam problem z pendrive (albo co mnie naszło to z komputerem, może spróbuję wgrać z tylnych wejść USB), chociaż na tych pendrive'ach parę innych telewizorów wstało, niemniej i tak zamawiam mniejsze pendrivy
 

Ambassadore

New member
Sprawdzane, na USB 3.0 lekko dłużej zamigała dioda, ale na 2.0 jest napisane że service port, także sugeruję się tym, że to raczej na nim jest tylko szansa na aktualizacje. I v173 nie pomogło wgrywane z innego portu. Pozostanie czekanie na zamówienie, odezwę się jak przyjdą czy coś pomoze. Dzięki za dotychczasowe rady
 

wnclooney

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ma pytanie posiadam TCL 50C715. Na stronie TCL z tego co widzę do ściagnięcia jest wersja softu v8-r851T02-lf1v606 ja mam v388 i tu mam pytanie czy opcją jest tylko upgrade za pomocą USB bo po wybraniu aktualizacji sieciowej pisze, że mam najnowszy soft?
 

damianosr3

New member
Witam, czy Wam też od pewnego czasu nie działa WiFi na sieci UPC. Pamiętam, że gdy telewizor był nowy korzystaliśmy z LTE Plusa i wszystko działało. Teraz mamy światłowód i łączymy się po kablu Ethernet.

Sęk w tym, że za każdym razem, gdy chce uruchomić grę na Stadia, bądź GeForce Now to otrzymuję infornację, że połączenie jest niestabilne. Filmy VOD na netflix oraz HBO jak i TVN player oraz Ipla oraz nawet i korzystam z CDA, to wszystko działa.

Teraz nie wiem, czy to problem z aplikacja, która swoją premierę miała już ok 1,5 roku temu, czy problem z telewizorem jest.

Przypomnę, że nie działa WiFi (a chciałem sprawdzić, czy będzie lepiej po WiFi). Działa po Ethernecie, pisze że połączenie jest niestabilne.

Macie jakieś rady?

TCL U49C7026
 

ulan

Member
parę pytań:
1. nie działa stabilnie na:
a. wifi
b. na Ethernet??
jak daleko jest modem upc od tv??
jaki to modem upc??
ogólnie modemy upc w wifi to nie jest nic dobrego ani stabilnego
 

firefl

Active member
Bez reklam
damianosr3,
jak z windows tylko bardziej - pełny reset tv i routera to pierwszy krok.

I zastanawiam się dlaczego akurat ten wątek? Jaki plik aktualizacji zaproponowałeś? Poczytaj trochę regulamin i o netykiecie.
 

adambe

Member
Witam, czy Wam też od pewnego czasu nie działa WiFi na sieci UPC. Pamiętam, że gdy telewizor był nowy korzystaliśmy z LTE Plusa i wszystko działało. Teraz mamy światłowód i łączymy się po kablu Ethernet.

Sęk w tym, że za każdym razem, gdy chce uruchomić grę na Stadia, bądź GeForce Now to otrzymuję infornację, że połączenie jest niestabilne. Filmy VOD na netflix oraz HBO jak i TVN player oraz Ipla oraz nawet i korzystam z CDA, to wszystko działa.

Teraz nie wiem, czy to problem z aplikacja, która swoją premierę miała już ok 1,5 roku temu, czy problem z telewizorem jest.

Przypomnę, że nie działa WiFi (a chciałem sprawdzić, czy będzie lepiej po WiFi). Działa po Ethernecie, pisze że połączenie jest niestabilne.

Macie jakieś rady?

TCL U49C7026

W ustawieniach systemu zmień ustawienie daty i czasu z automatycznego na ręczny. I ustaw datę i czas ręcznie. U mnie pomogło.
 

damianosr3

New member
Ok "wajfaj" działa. To była wina tego, że włączony był Ethernet, należało odłączyć kabel. Apka do gier jak nie działała tak nie działa, ale to już nie wina tv czy internetu, tylko apki. Na PC ta sama apka śmiga. Sory, że w tym temacie, ale ja się tu najczęściej wypowiadam :-D
 

Rokoko87

New member
Witam, przeglądam forum od paru lat, ale dopiero teraz pojawił się problem po aktualizacji.
Całkowity reset all, potem reset shop(po którym jest czarny ekran i trzeba wyciągnąć wtyczkę z tv) pojawiło się coś takiego jak na załączonym obrazku:
 

Attachments

  • 148177852_486134616089829_1081139541916787951_n.jpg
    148177852_486134616089829_1081139541916787951_n.jpg
    100 KB · Wyś: 39

mac-ony

Well-known member
Bez reklam
Mam 65 C815 po kalibracji (M.K) , czy wygrywając nowy soft mogę stracić ustawienia ?
Z jakiej strony jest najbezpieczniejsze najnowszy soft ?
Mogę prosić o link ?

Dziękuję za pomoc
 
Do góry