Pliki aktualizacji

firefl

Active member
Bez reklam
nie znam modelu z gwiazdką w nazwie. Jak nie miał androida to na pewno nie ma gotowych rozwiązań.
 

Nevir

New member
Siema!

Kupiłem 55C725K w Wielkiej Brytanii, według bota TCL na telegramie dla mojego TV przeznaczony jest android 9 ponieważ wersja w UK. Najnowsza wersja według nich to V142.020204. Wszyscy piszą o dużo wyższych, wrzucają zdjęcia z TV z wersjami dużo nowszymi, nie ogarniam tego.
 

Filip95

New member
Siema!

Kupiłem 55C725K w Wielkiej Brytanii, według bota TCL na telegramie dla mojego TV przeznaczony jest android 9 ponieważ wersja w UK. Najnowsza wersja według nich to V142.020204. Wszyscy piszą o dużo wyższych, wrzucają zdjęcia z TV z wersjami dużo nowszymi, nie ogarniam tego.

Wersja brytyjska tego modelu tv czyli C725K ma całkowicie inne softy i najnowszy ze strony tcl to właśnie v142 a to że ludzie piszą że mają wyższe to mają wersje europejskie tego modelu oznaczone jako C725 bez literki K i z tego co słyszałem to nie zaleca się instalowanie wersji z europejskiej dystrybucji na brytyjską.
 

Nevir

New member
Wersja brytyjska tego modelu tv czyli C725K ma całkowicie inne softy i najnowszy ze strony tcl to właśnie v142 a to że ludzie piszą że mają wyższe to mają wersje europejskie tego modelu oznaczone jako C725 bez literki K i z tego co słyszałem to nie zaleca się instalowanie wersji z europejskiej dystrybucji na brytyjską.

No właśnie zainstalowałem coś do c725 polecone przez jednego z sympatycznych użytkowników i telewizor odżył, jest wybitnie szybki także może przyda się ta informacja innym.
 

SQ9WRT

New member
Witajcie.
Potrzebuję pomocy z TV tcl u55c7026.
Mianowicie po aktualizacji kanałów wszystkie znikneły prócz TVP.
Nie ma TVN Polsat itp.
Przed tym wszystko działało ale się wieczały.
Telewizor resetowałem do fabryki i nic to nie dało.
Zmieniałem kraj na Niemcy, kanały się odnalazły ale nic nie działa nawet po zmianie na PL.
Może wgranie nowego programu by coś pomogło.
Może ktoś podesłać jakiś link z programem i pomoc.?
 

Nevir

New member
Witajcie.
Potrzebuję pomocy z TV tcl u55c7026.
Mianowicie po aktualizacji kanałów wszystkie znikneły prócz TVP.
Nie ma TVN Polsat itp.
Przed tym wszystko działało ale się wieczały.
Telewizor resetowałem do fabryki i nic to nie dało.
Zmieniałem kraj na Niemcy, kanały się odnalazły ale nic nie działa nawet po zmianie na PL.
Może wgranie nowego programu by coś pomogło.
Może ktoś podesłać jakiś link z programem i pomoc.?

A to już podziękuj PiSowi ale jest na to rada tj. wyżej :krol:
 

Huncwot1

New member
Ma ktoś może pod ręką link do firmware V8-r51mt02-lf1v272 Niestety linki z telegrama nie działają...
Muszę odesłać telewizor c725x1 na gwarancję (bootloop :( ), a informacji od supportu wiem, że to jest fabrycznie najnowszy soft na tym tv. Dzięki wielkie.
 

stasiof

Member
[QUOTE = Huncwot1; 1664432] Someone may have a link to the V8-r51mt02-lf1v272 firmware at hand Unfortunately, the links from the telegram do not work ...
I have to send the c725x1 TV back for warranty (bootloop :(), and information from the support I know that this is the latest soft on this TV. Thanks a lot. [/ QUOTE]


Link from Telegram (use search!) ....
https://t.me/tclupdates/71

The latest official firmware is V315 OTA!
 
Ostatnia edycja:

aqu

Member
Cześć
Model TV U65X9006, T658T01, soft v570
Po zakupie TV (kilka lat temu) włączał się sam w nocy. Producent szybko wypuścił update rozwiązujący problem, ale od tego momentu uruchamianie trwa wieki.
Czy jest soft do tego modelu który rozwiązuje problem?
Pozdrawiam
 

Filip95

New member
Cześć
Model TV U65X9006, T658T01, soft v570
Po zakupie TV (kilka lat temu) włączał się sam w nocy. Producent szybko wypuścił update rozwiązujący problem, ale od tego momentu uruchamianie trwa wieki.
Czy jest soft do tego modelu który rozwiązuje problem?
Pozdrawiam

Najnowszy jaki udało mi się znaleźć na telegramie. Jest to plik OTA więc nie tracisz żadnych ustawień i może pomoże z tym problemem. Tylko upewnij się że wersja chipsetu w tv jest taka sama jak niżej.

Chipset MT58 ,,,,V8-T658T01-LF1V5xx:
V575
https://drive.google.com/file/d/1Ra_wnXwdoLheqwAqnuFG0C9g-T6kKaGQ/view
 

aqu

Member
Najnowszy jaki udało mi się znaleźć na telegramie. Jest to plik OTA więc nie tracisz żadnych ustawień i może pomoże z tym problemem. Tylko upewnij się że wersja chipsetu w tv jest taka sama jak niżej.

Chipset MT58 ,,,,V8-T658T01-LF1V5xx:
V575
https://drive.google.com/file/d/1Ra_wnXwdoLheqwAqnuFG0C9g-T6kKaGQ/view

Dzięki Filip95, aktualizacja udana jednak TV w dalszym ciągu nie wyłącza się do stanu standby.
Chyba ten typ tak ma :(

Pozdrawiam
 

Filip95

New member
Dzięki Filip95, aktualizacja udana jednak TV w dalszym ciągu nie wyłącza się do stanu standby.
Chyba ten typ tak ma :(

Pozdrawiam

Spróbuj włączyć w ustawieniach funkcję szybkiego startu (QuickStart)

Natychmiastowe włączanie Umożliwia włączenie TV w 4 sekundy z trybu uśpienia.
Uwaga: Włączenie tej funkcji może zwiększyć zużycie prądu w trybie czuwania.
1. Naciśnij na pilocie, wybierz Settings > Device > Power > Instant power on (ustawienia > urządzenie > zasilanie > natychmiastowe włączanie), a następnie naciśnij OK.
2. Naciśnij ▲/▼, aby wybrać On (włącz) i naciśnij OK, aby potwierdzić.
3. Naciśnij <-, aby powrócić do strony głównej.
 
Ostatnia edycja:
Do góry