Plazma LG 50PM680S - wszystko o tym sprzęcie

glen1

New member
okulary samsunga działają bezbłędnie zarówno 4100 jak i 3050.sprawdzone osobiscie na 50pm670.lg tv remote na tablecie z androidem 4.0 działa ale nie mogę z tableta połączyć się z funkcjami smart
 

zarbi

New member
Pytanie o okulary 3D. Próbowaliście może czy chodzi to tv na okularach od Samsunga SSG-4100GB ?

Miałem przez chwilę pożyczone okulary aktywne 3D od Samsunga (model SSG-4100GB) i zdziwiłem się, że działają ok. Co prawda nie wiem czy efekt, który widziałem jest identyczny na oryginalnych okularach LG czy może jest gorszy. Ale kosztują one 80 zł przy cenie 180 zł tych dedykowanych od LG więc gra jest warta zastanowienia jeśli ktoś zamierza kupić więcej niż 2 pary. Chyba kupię jedną parę tych od LG i porównam. Jeśli różnicy nie będzie to nie ma się co zastanawiać.
 

Zaraki

New member
Miałem przez chwilę pożyczone okulary aktywne 3D od Samsunga (model SSG-4100GB) i zdziwiłem się, że działają ok. Co prawda nie wiem czy efekt, który widziałem jest identyczny na oryginalnych okularach LG czy może jest gorszy. Ale kosztują one 80 zł przy cenie 180 zł tych dedykowanych od LG więc gra jest warta zastanowienia jeśli ktoś zamierza kupić więcej niż 2 pary. Chyba kupię jedną parę tych od LG i porównam. Jeśli różnicy nie będzie to nie ma się co zastanawiać.

Witam,
mam w domu oryginalne okulary i dokupilem wlasnie wspomniany model samsunga jako druga para.
Jezeli chodzi o porownanie efektu 3D praktycznie nie widac roznicy.
Okulary lg sa odrobine lepsze bo:
- wygodniej siedza na glowie, samsungi maja tylko patyczko-palaki
- sa ladowane a samsungi sa na baterie
- maja lepsza 'zabudowe', przez co mniej swiatla dostaje sie z boku (nieistotne gdy ogladamy filmy wieczorem
- maja minimalnie mniejszy efekt cross-talk czy jak to si tam zwie - powidoki w dynamicznych scenach sa odrobine mniejsze, ale widze to ja bo wiem na co 'pacze', zona nie zauwazyla zadnej roznicy

Czy jest to warte ponad 3x wiekszej ceny - z mojego punktu widzenia absolutnie nie, roznice se minimalne, samsungi sa wystarczajaco wygodne i efekt jest naprawde zadowalajacy.
Samsungi mozna juz kupic na allegro za okolo 70zl, wiec nic tylko brac :D
Pozdrawiam

PS. testowane z plazmami 50pm4700 i 60pm670T
 

bartulez

New member
Miracast pulpit z telefonu

Witam, w opcjach niby jest opis że można wyświetlać pulpit z urządzania z tą funkcją. Ale niestety nie znajduje tv zarówno tablet jak i telefon.

Czy ktoś testował (może tylko urządzenia intela z funkcją Widi działają poprawnie. A może tv w ogóle nie obsługuje tego typu połączeń?)

z góry dziękuję za odpowiedź.


pozdrawiam,
 
Do góry