Plazma LG 42PC1R -już jest - opinie

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Wg. mnie lepszym rozwiazaniem jest 42 Px 5
Super sie prezentuje.
resource_13780.jpg



i cena jest rewelacyjna.
pozdrawiam
 

adrianus

New member
Znalazłem we Wroclawiu elektronika ,który zajmuje się kalibracją ISF.
Ma przyjechać i wg niego wyciągnąć wszystko ,co najlepsze z mojej plazmy.
O efektach oczywiście napiszę.
 

one4all

New member
kat ogladania

Witam!
Ciekaw jestem jak jest z ogladaniem TV pod katem, czy on nie ma 160 st?Czy to wystarcza?Nie ma problemu patrzac z boku?
Ktos z forumowiczow kupil plasme w Swidnicy, w sumie z Legnicy mam niedaleko, ewentualny zakup mozliwy.Jakie wrazenia z zakupu?
Pozdrawiam.
 

adrianus

New member
To właśnie ja kupiłem w Świdnicy.
Godny polecenia sklep internetowy,który tutaj ma siedzibę.
Jeśli chodzi o kąty,to nie widzę najmniejszych problemów.
Mój wypoczynek jest 3+1+1 i każdy jego element jest ustawiony pod innym kątem.Nawet patrząc całkiem z boku wzdłuż krawędzi TV widać obraz bez zniekształceń.
 

maxim129

New member
a ile płaciłes za przywóz do domu i ile masz do swidnicy
jak mozesz sprawdzic czyli podłaczaja wszystko przy tobie??
a nie pytałes sie czy moga ci przywiesc pare telewizorów i zrobic prezentacje??
 

adrianus

New member
Nie płaciłem za przywózkę nic.Mieszkam w samej Świdnicy.
Nie wiem,czy można nazwać to prezentacją,bo interesowały mnie tylko dwa modele.Miałem obok siebie PC1R i PV 60.
Podłączyli wszystko.Ja im pomagałem,ale tylko dlatego,że jestem niecierpliwy.
Ale o menu serwisowym nie wiedzieli .Dzięki forum i mojemu poszukiwaniu wiadomości w necie wiedziałem o tych dwóch modelach więcej niż oni.
Telewizor był zapakowany,bez żadnych śladow wcześniejszej prezentacji.
Na menu serwisowym 0 h .
 

Tanhauser

New member
Rozwiąż zadanie:

Chłop ma X-boksa 360 i 3-3,5 metra do ekranu. Dręczy go straszliwy dylemat: plazma LG z tego wątku czy KDF 50? Udowodnij, że mimo "niepełnego" HD - 1024x7688) plazma jest lepsza i nie będzie zniekształcać wyświetlanego obrazu. :D
 
Ostatnia edycja:

adrianus

New member
Przejedź się do sklepu i zobacz KDF na żywo w akcji i porównaj z jakąkolwiek plazmą.Nikt nie bedzie musiał niczego Ci udowadniac.
KDF to też niepełne HD.
 

Tanhauser

New member
adrianus napisał:
Przejedź się do sklepu i zobacz KDF na żywo w akcji i porównaj z jakąkolwiek plazmą.Nikt nie bedzie musiał niczego Ci udowadniac.
KDF to też niepełne HD.

Dziękuję za rzeczową uwagę. Jak widać masz kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem. KDF-a widziałem ze 40 razy :D, moje pytanie dotyczy tego jak wygląda przeskalowany obraz z 720p na natywny tryb tego LG-ka.
X360 jako podstawowy tryb wyświetlania używa 720p, więc np. gierki wyświetlane z rozdzielczością 480p mają problemy z rozmywaniem krawędzi i poszarpaniem liter.
 

adrianus

New member
Kłopoty masz Ty,bo nie potrafisz podjąć decyzji o zakupie przedmiotu.
Forum nie jest po to,by ktoś Ci coś udowadniał,a miejscem gdzie możesz zasięgnąć informacji.
Złośliwości zachowaj dla siebie.
 

Tanhauser

New member
adrianus napisał:
Kłopoty masz Ty,bo nie potrafisz podjąć decyzji o zakupie przedmiotu.
Forum nie jest po to,by ktoś Ci coś udowadniał,a miejscem gdzie możesz zasięgnąć informacji.
Złośliwości zachowaj dla siebie.

Tak mam kłopoty z obecnością na forum gości takich jak ty. Jeśli nie chcesz udzielić pomocy, to podaruj sobie swój głos w dyskusji. Jeśli z góry zakładasz, że każdy kto szuka pomocy, to laik nie potrafiący googlować to twój problem. Swoje megalomańskie uwagi zachowaj dla siebie. Jeśli widziałeś X360 podłączonego do omaiwanego w tym wątku LG-ka, to chętnie poczytam co masz mądrego do powiedzenia, jeśli nie do daruj sobie szablonowe odpowiedzi "idź do sklepu".
 

kaammyyk

New member
Rozwiąż zadanie:

Chłop ma X-boksa 360 i 3-3,5 metra do ekranu. Dręczy go straszliwy dylemat: plazma LG z tego wątku czy KDF 50? Udowodnij, że mimo "niepełnego" HD - 1024x768:cool: plazma jest lepsza i nie będzie zniekształcać wyświetlanego obrazu. :grin:



Człowieku! co to za teksty? Rozwiąż zadanie, udowodnij - ludzie na tym forum sa na twoje posyłki? Wydajesz im jakieś polecenia? Opanuj się i posłuchaj rad takich ludzi jak Adrianus i inni na tym forum . A kłopoty na forach są właśnie z takimi '' gośćmi" / jak to nazwałeś/ jak ty . Nie pozdrawiam
 

adrianus

New member
"Googlować"?Na pewno to potrafisz.Ale nie potrafisz podłączyć swojej zabawki do telewizorów,które cię interesują i zdecydować.
Za dużo bolku spędzasz czasu przy rpg i nie wiesz już ,kim naprawdę jesteś.
W którym miejscu moje rady były megalomańskie?Mama w ogóle wytłumaczyła ci znaczenie tego słowa?

Kaammyyk na tym forum jest masę osób,których wiedza i rady pomogły mi w wyborze sprzętu.Przyjmowałem je z pokorą i sam starałem się szukać jak najwięcej info z różnych źródeł.Przy okazji dowiedziałem się wiele i dzięki temu teraz wiem więcej niż ludzie z ulicy.
Ale są tacy,którzy zawsze chcą być mądrzejsi od sowy ,a zarazem hardością i rozumem dorównują orkom.
 
Ostatnia edycja:

Tanhauser

New member
kaammyyk napisał:
Rozwiąż zadanie:

Chłop ma X-boksa 360 i 3-3,5 metra do ekranu. Dręczy go straszliwy dylemat: plazma LG z tego wątku czy KDF 50? Udowodnij, że mimo "niepełnego" HD - 1024x768:cool: plazma jest lepsza i nie będzie zniekształcać wyświetlanego obrazu. :grin:



Człowieku! co to za teksty? Rozwiąż zadanie, udowodnij - ludzie na tym forum sa na twoje posyłki? Wydajesz im jakieś polecenia? Opanuj się i posłuchaj rad takich ludzi jak Adrianus i inni na tym forum . A kłopoty na forach są właśnie z takimi '' gośćmi" / jak to nazwałeś/ jak ty . Nie pozdrawiam

Mam nadzieję, że zauważyłeś emotki na końcu postu?
 
Do góry