Plazma LG 42PC1R -już jest - opinie

wolk13

New member
Napewno tak zrobię tylko już mnie nosi bo jest godzina 17ta a tu jak plazmy nie było tak nie ma. Normalnie już mnie nosi bo sami wiecie jak to jest. Nie ma nic gorszego od czekania a tu jeszcze jutro jakieś święto:blagam:
 

andy0409

New member
50pc1rr

SATURN przynajmniej w Złotych Tarasach (Wawa) sprzedaje od soboty 50PC1RR po 4999,-. Jak na 50 z twardym dyskiem, PIP-em (2 Tunery) itd. to chyba niezła cena. W niedzielę przed zamknięciem stało jeszcze kilka sztuk.:eek:
 

timbot

New member
Bez reklam
andy0409 napisał:
SATURN przynajmniej w Złotych Tarasach (Wawa) sprzedaje od soboty 50PC1RR po 4999,-. Jak na 50 z twardym dyskiem, PIP-em (2 Tunery) itd. to chyba niezła cena. W niedzielę przed zamknięciem stało jeszcze kilka sztuk.:eek:

niestety, w poniedzialek bylo juz po promocji w zlotych tarasach i kosztowal o ile dobrze pamietam 7700 :( (chociaz z 5 sztuk bylo jeszcze)
 

fantomek

New member
czy LG 42PC1RR mozna powiesic na ściane..

który z kolegów zastosował taka opcje i jak to wykonał dzeiki,
chce zakupic ta maszynke ale zastanwaim sie gdyz odleglosc ogladania to jakies 4 m nie bedzei za mala?
 

redlum

New member
Bez reklam
ja mam 42PC51 i ogladam z 2,5-3m - odleglosc do SD w sam raz (mam sygnal z Nki wiec w miare dobra) - co do ogladania materialu w 720p - to mozna juz od 1,5-2m
 

jorge

New member
fantomek napisał:
który z kolegów zastosował taka opcje i jak to wykonał dzeiki,
chce zakupic ta maszynke ale zastanwaim sie gdyz odleglosc ogladania to jakies 4 m nie bedzei za mala?

Ja mam jakies 4 metry do TV na zwyklej kablowce (spray warszawa) i sygnal super. Dla mnie z 4m zdecydowanie ten telewizor (42") jest za maly ale nie bylo mnie stac na wiekszy. Kiedys kupie projektor jako uzupelnienie :D
 

uszyneq

New member
Witam..

Dzis ogladalem w sklepach tv LCD oraz Plazmy

Postawilem na Plazmy a zainteresowala mnie wlasnie ta:
LG 42PC1RR - plazmowy z dyskiem twrdym 80 GB

Moje pytanie jest nastepujace:

Czy jakos gier na niej w HD bedzie dobra ? Poniewaz mam konsole Sony Playstation 3 (slyszalem ze do konsol lepszy jest LCD lecz nie kupuje tv tylko do konsoli ale wiekszosci do filmow a plazmy maja owiele lepszy obraz niz LCD)

Oraz TV bedzie oddalone od kanapy okolo 3 metorw i czy 42 cale nie sa za duze? albo ze obraz z tej odleglosci bedzie nieciekawy?

TV ma byc do malego pokoju, dla mnie bedzie sluzyc do grania a dla dziewczyny do ogladania tv oraz do odtwarzania filmow z laptopa..

Bardzo prosze o odpowiedzi i z gory dziekuje
 

baranskia

Member
uszyneq napisał:
Witam..

Dzis ogladalem w sklepach tv LCD oraz Plazmy

Postawilem na Plazmy a zainteresowala mnie wlasnie ta:
LG 42PC1RR - plazmowy z dyskiem twrdym 80 GB

Moje pytanie jest nastepujace:
...
Oraz TV bedzie oddalone od kanapy okolo 3 metorw i czy 42 cale nie sa za duze? albo ze obraz z tej odleglosci bedzie nieciekawy?

Bardzo prosze o odpowiedzi i z gory dziekuje

:roll:
Wg mnie: IM BLIŻEJ TYM LEPIEJ - warunkiem sine qua non jest BYLEBYŚ NIE DOSTRZEGAŁ POJEDYNCZYCH PIKSELI i BYLEBYŚ WIDZIAŁ CAŁY EKRAN...

btw:

"Tzw. Szpece" od odległości i przekątnych obmyślili nawet jakieś tabele, ale ja wolę własne indywidualne preferencje... a nie wytyczne tych mądrali ;) - użyj "szukaja" i wyśledź sobie je :szukaj: na forach naszym i nienaszym...

Powodzenia.
:eek:k:
 
Do góry