plazma/lcd na co zwrócić uwagę?

Status
Zamknięty.

tades

New member
Chcę kupić tv bez wad !

Właśnie czy szanowni forumowicze znają taki tv ?
:-( Bez zwisów
:-( Bez smużenia
:-( Bez pikselozy
:-( Bez węży
:-( Bez zaników obrazu
:-( Bez buczenia
:-( Bez prawie prawdziwych kolorów
:-( Bez powidoków
:-( Bez migotania obrazu
:-( Bez bujania obrazem :D
:-( Bez wypalonych pikseli
:-( Bez plam na obrazie
:-( Bez strzałów matrycy ?
:-( Bez braku płynnego przejścia między kolorami
:( Bez niekompetetnych i nieuprzejmych sprzedawców i serwisantów
:-(:-(:-( i wielu innych drobniejszych lub większych wad.
:blagam: Dla znalazcy takiego tv nagroda - :popcorn::popcorn::popcorn: ;)
:-( Aha i żeby nie kosztował "300 000" :)
 
Ostatnia edycja:

baranskia

Member
@ tades: każdy by tak chciał, ale... ;)

:krol:
A mój jest taki, jak powyżej napisał tades, w 100% ale... po wyłączeniu - zero watt i zero wad :D - żart of course!

do tades:
szukajcie... a będziecie oszukani!
proście ... a Was wyproszą!
a to na poważnie.

:cool:
 

AWGUST72

Klub HDTV.com.pl
VIP
tades napisał:
Właśnie czy szanowni forumowicze znają taki tv ?
:-( Bez zwisów
:-( Bez smużenia
:-( Bez pikselozy
:-( Bez węży
:-( Bez zaników obrazu
:-( Bez buczenia
:-( Bez prawie prawdziwych kolorów
:-( Bez powidoków
:-( Bez migotania obrazu
:-( Bez bujania obrazem :D
:-( Bez wypalonych pikseli
:-( Bez plam na obrazie
:-( Bez strzałów matrycy ?
:-( Bez braku płynnego przejścia między kolorami
:( Bez niekompetetnych i nieuprzejmych sprzedawców i serwisantów
:-(:-(:-( i wielu innych drobniejszych lub większych wad.
:blagam: Dla znalazcy takiego tv nagroda - :popcorn::popcorn::popcorn: ;)
:-( Aha i żeby nie kosztował "300 000" :)
Z moich ostatnich doświadczeń na forum wynika iż telewizorem ,ktorego poszukujesz jest ............................CRT. Na potwierdzenie tego masz linka
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=12254

POZDRO !
 
Ostatnia edycja:

tades

New member
Full HD czy warto teraz ? NIE !

To moja subiektywna opinia.
Dobry tv Full HD to minimum kilkanaście tysięcy. Programów/ płyt w HD mało i w nieprzystępnych cenach. Więc lepiej kupić za 5 tysięcy pv60 (lub podobny) a za dwa trzy lata jak rzeczywiście będzie co oglądać w HD, kupić tv Full HD za jakieś 5 tysięcy i pewnie lepiej wyposażony i z lepszymi parametrami niż obecne nowości.
 

ein

New member
tades napisał:
To moja subiektywna opinia.
Dobry tv Full HD to minimum kilkanaście tysięcy. Programów/ płyt w HD mało i w nieprzystępnych cenach. Więc lepiej kupić za 5 tysięcy pv60 (lub podobny) a za dwa trzy lata jak rzeczywiście będzie co oglądać w HD, kupić tv Full HD za jakieś 5 tysięcy i pewnie lepiej wyposażony i z lepszymi parametrami niż obecne nowości.

Dobrze gada, dac mu wodki! ;) :)
 

kaktus77

New member
Zdecydowałem się na plazmę, gdyż na dzień dzisiejszy będę oglądał głównie telewizję w SD, mimo iż z Cyfry. Na platformie są raptem 2-3 kanały w HD (jeżeli się nie mylę to jest to 720p a nie 1080p, bo do odbioru Full HD to trzeba by mieć chyba talerz o średnicy powyżej 2 m, a Cyfra musiałaby wykupić oddzielny transponder dla tej ilości danych, więc nadają zwykły sygnał HD) i trochę DVD i Divx-ów.
Interesuje mnię rozmiar 42''.
Pytanie brzmi czy plazma ta powinna być w full HD? Wiem że LCD w Full HD bardzo kiepsko sobie radzą z SD, ale nie wiem czy dotyczy to również plazm?
Nie chcę po prostu zamykać sobie dostępu do przyszłych technologii, a zapewne Full HD szybciej wejdzie w telewizji naziemnej niż satelitarnej, ze względu na wyżej wymienione niedogodności/koszty.
Zakładając że w przyszłości wszystkie stacje przejdą na HD (zapewne 720 p i nieliczne 1080p) to warto kupować Fulla? Czy obraz na Fullu przy sygnale 720 p jest lepszy niż w telewizorku z 720p?
 

anett250

New member
Kompletna laiczka:)

Witam serdecznie.

Chciałabym uzyskać jakąś podpowiedź w sprawie tv LCD:) Mam nadzieję że ktos wyjaśni mi parę szczegółów bo ja na tym nie znam się kompletnie:roll: . Zamierzał kupić LCD i wiem że to będzie napewno 32" ale teraz magią jest dla mnie ta rozdzielczość, kontrast i te inne szczegóły które napewno są ważne a ja nie wiem na co zwrócić uwagę:???: Za wiele nie mogę na to przeznaczyć ale ok 3000zł. Zapewne marka też jest ważna i konkretny model dlatego też bedę wdzięczna jeśli ktoś mnie oświeci:krol: Zaznaczę również że sygnał pobieram z telewizji kablowej.

Pozdrawiam :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry