Playstation Home

ps_user

New member
Bez reklam
mataman napisał:

Pozdrawiam,

Edit:
Polecam, oglądnięcie materiałów video z komentarzem! Widać że "Dom" to nie tylko darmowy gadżet stworzony dla użytkowników PSN, ale też potężne narzędzie marketingowe, dające SONY możliwość promowania swoich produktów poprzez to nowe medium. Mam nadzieję, że w kinach nie będą grane te same trailery które będzie można ściągnąć równocześnie z PSStore, tylko jakiś "exclusive" ;) .
LINK DO VIDEO
 
Ostatnia edycja:

Masta_J

Active member
Bez reklam
Właśnie miałem zamieścić tego newsa.

Generalnie dzięki koledze Neospiderman już od jakiegoś czasu śmigam po domku ale szczerze powiem, że na razie to jest totalna mizeria :rolleyes:

Pozdrawiam,
 

mietek099

New member
Również śmigam po "domu" od pewnego czasu, ale teraz wiem, że ze względu na ogólny dostęp, SONY będzie w końcu rozbudowywać ten świat. Faktem jest, że jak narazie jest trochę pusto, ale czuć ogromny potencjał w całym tym przedsięwzięciu.
 

-AS-

New member
Ja tez od jakiegos czasu mam Home zainstalowany i musze przyznac ze znudzil mi sie po paru dniach (2och).

Zobaczymy co dodadza nowego jutro.

Pozdrawiam
 

Bambolo82

Banned
Wie ktoś jak się przyłączyć i zainstalować tą otwartą betę HOME? :confused: W żadnych rekrutacjach ani promocjach nie uczestniczyłem, no ale jak otwarta to chyba dam radę w to wskoczyć? :confused:

Ponoć otwarcie miało być od dzisiaj (11.12.2008 r.).
 

Banzai

New member
Trzeba wygospodarować 3,7 GB wolnego miejsca na dysku :rolleyes:

Ciekawe jak długo serwery wytrzymają :p
Pół godziny a później...ciemność, ciemność widzę..:D
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Zgadza się, Home rezerwuje dla siebie taką ilość miejsca choć na początku korzysta tylko z niewielkiej jej części.

Pozdrawiam,
 
Do góry