Playstation Home

jarwlos

New member
W końcu po kilkunastu dniach prób udało mi się wczoraj wieczorem dopchać do bilarda, a później do kręgli :D wciągnęło mnie i położyłem się spać około 3 w nocy hehe
 

Szczupaczek

New member
Pozwoliłem sobie na odświeżenie wątku...


Playstation Home największym niewypałem marketingowców SONY??
Nic od dłuższego czasu nie słychać o tej usłudze, ma ktoś z Was w ogóle zainstalowany Home? Bo o to czy wchodzicie do Home codziennie nawet się nie pytam bo to pytanie retoryczne...
 

Bambolo82

Banned
Ja regularnie wchodzę na amerykański HOME żeby poczatować i doskonalić "swobodny" język angielski w piśmie. Bardzo przydaję się zatem klawiatura do PS3 :smile: W sumie można na HOME doskonalić dowolny język (najłatwiej angielski i hiszpański, ale francuza też się da). Zresztą widac chyba po moich długawych postach, że lubię pisać he he ;) .

Zdobyłem w ten sposób paru korespondencyjnych kumpli m. in. w Niemczech, Włoszech. Regularnie korespondujemy krótkimi liścikami, fotkami z wakacji czy imprez etc.

Regularnie pojawiają się nowe "pokoje", gierki etc. Regularnie odbywają się konkursy w stylu "znajdż ukryty kod i wygraj PSP lub gry" etc. Są też tacy ktorych "jara" kupowanie wirtualnych domów, mebli albo ciuchów (widać to po sporym zróżnicowaniu postaci, co pokazuje że jednak sporo ludzi sporo kupuje w HOME, bo za darmo jest tylko pare ciuszków :eek: ).

Można też pooglądać trailery, pograć w mini gry za friko (np. bilard, gokarty, kręgle, warcaby etc.) i przy okazji poczatować w dowolnym języku.

HOME jest faktycznie ciekawe tylko dla małej garstki konsolowców, ale porażką bym tego nie nazwał. Fajnie że jest HOME dla tych 10-15% posiadaczy PS3. Moim zdaniem super że Sony to stworzyło!!!
 

Carbon_

New member
Bez reklam
Zamiast skupić się np. na tworzeniu/udoskonalaniu środowiska przyjaznego programistom (żeby multiplatformy nie były tak upośledzone) tracili czas na takie dziadostwo.
 
Ostatnia edycja:

Masta_J

Active member
Bez reklam
Języki można ćwiczyć w wielu innych ciekawszych miejscach, HOME to jedno z ostatnich na mojej liście.

Kupowanie coś w HOME uważam za wysokiej klasy wynaturzenie.

Dopchać się gdzieś żeby pograć graniczy z cudem.

W skrócie: HOME suckz!

Pozdrawiam,
 

Cyrian

New member
Narzekacie na HOME ale jak mowi polskie przysłowie "Darowanemu koniowi .."
Skoro dali i jest niech bedzie

Zreszta na jednym z blogow ps3 widzialem ze niedlugo wejdzie nowy swiat AUDI :D mozna bedzie pojezdzic tak jak w Red bull'u polatac :D
 

Bambolo82

Banned
W tym właśnie rzecz, Cyrian. Jeżeli HOME się spodobało choćby garstce ludzi ktorzy lubią sobie poczatować po angielsku albo pograć w warcaby to i tak dobrze.

HOME jest za darmo i jak ktoś bazy nie kuma to niech go nie nawiedza ;)
 

Szczupaczek

New member
Tylko że HOME nie miało być miejscem gdzie grasz w warcaby...
Nie staraj się wybielić bubla Bambolo...To że teraz jeszcze można na ulicach zobaczyć "maluchy" to znaczy że są to dobre auta tylko inni bazy nie kumają?
 

Carbon_

New member
Bez reklam
No garstka ludzi czatująca i grająca sobie w warcaby to mega sukces jak na ten projekt..

Jak będę miał ochotę na Simsy, Second Life czy poczatować to nie potrzebuję do tego Home. A już pomysł żebym chodził po "domku" jakimś miludkiem i tam dopiero oglądał trailery, czy grał w dema gier zamiast bezpośrednio je uruchomić z zakładek to całkowita porażka.
 
Ostatnia edycja:

ps_user

New member
Bez reklam
W jakich ciekawszych miejscach, korzystając z PS3 można ćwiczyć języki? Konsola z założenia to czysta rozrywka i po to ją raczej uruchamiany. Że przy okazji rozmowy w Home, wspominano że można poćwiczyć, Eng. to już inna sprawa. Chociaż poziom pisanego angielskiego nawet rodowitych wyspiarzy jest specyficzny i może trochę spaczyć nasz.
 
Do góry