Playstation 5 - gry, sprzęt, wrażenia, nowości. Wszystko o PS5

DżinZbutelki

New member
Mylisz mnie z zupełnie kimś innym kolego Klos.janie . Nie wiem dlaczego tak się irytujesz. Najwidoczniej ktoś bardzo skrzywdził Cię na tym forum . Współczuję
Zakladam , że efektem tej Twojej flustracji jest również ten Twój niby system audio ? Ten niby dolby atmos i ta niby przestrzennosc , którą generuje , na którą tak usilnie liczyłeś, której nie możesz się doczekać?
Jest takie forum audio bez konkretnego wskazania. Właśnie na tym forum bardzo mocno wspieramy posiadaczy takich pseudo systemów jak Twój. Polecam odwiedzić. Napewno ktoś coś zdradzi na ten Twój ból D.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Skończyłem TLOU,no i w sumie dobrze,że zrobili dla mnie remake ;)
Zaraz przeleci dodatek i trzeba myśleć o przyszłości ;)
Może Ragnarok...

Mogliby wrzucić demo na PS5 ;)
 

DżinZbutelki

New member
Panowie, mam bardzo poważne pytanie: gdzie się podziały wasze stopki ?? Kiedys po takiej stopce można było rozpoznać godnego użytkownika tego forum , tego mniej wartościowego i takiego , którego wszyscy omijali z daleka . Niewątpliwe był to znak rozpoznawczy, który kreował/wyznaczał pewną hierarchię na tym forum . Obecnie tylko stażem można się kierować..

Wytłumaczy Ci
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wziąłem używkę Ragnaroka z Alle,za 170 zeta.

Mówisz, że o 25 paczka zostanie wysłana? ; )

Btw. Nie zgadzam się natomiast z idiotycznych komentarzem autora tego filmu nt. podpisanych kartek, to stary (jeden z wielu) sprawdzonych sposobów - u mnie z kilkanaście lat. Owszem, da się to obejść - szczegolnie, jak już pomysł znany i wyświechtany, ale mimo wszystko dalej potrafi przesiać część oszustów. Tak czy inaczej, nie ma jak odbiór osobisty (byle nie w swoim, ale to już osobny temat)

 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Ragnarok spoko, ale ciągle to takie 7/10. Fala potworów do zeslashowania co 5 minut, co 30 minut bos i tak do końca. Nie rozumiem za bardzo tych zachwytów :D
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Szybki jesteś :grin:

Pograłem z 40 min. i muszę sprawdzić,czy gościu nie przysłał mi DLC do wersji z 2018r.;)
 
Do góry