Playstation 5 - gry, sprzęt, wrażenia, nowości. Wszystko o PS5

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Widzę, że ściągnęło mi z automatu prawie 5 stówek z konta, fajne to plejstejszyn, jest w co grać, fajne dema, sporo ciekawych grubych tytułów za free, to nie żałuję ; )
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie wiedziałem, że mam ustawione płatności cykliczne. Myślałem, że bedę musiał sam doładować abo, a że tam nie ma kompletnie w co grać to już drobnostka ; )
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Do Xb też mam abo ultimate; )

Odpaliłem na chwilę demo ze szczurami, nieżle to wygląda.
Powiedziałbym, że mój typ oprawy graficznej. Stonowane kolory, delikatny szum ; ) i fajne textury na skałach.
Do tego miękkie sterowanie, powinni to wrzucić w całości, a nie 2h za moje ciężko zarobione 500zł... ; )
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ogram jak wrzucą do PS+.
Mogliby się zabrać za nową Mafie pod PS5, ew. Metro, żeby nie wspomnieć o Half Life.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Nie wiem,jak jest na tym telewizorze.
U mnie działa,ale najpierw muszę wejść w Tryb gry i włączyć FreeSync.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Jest,wystarczy sobie o tym pomyśleć :grin:

Widzę,że już odebrałeś gogle :grin:
not-impressed-virtual.gif
 

DżinZbutelki

New member
Nie to że specjalnie na nie czekam . Życzę koledze i wszystkim innym posiadaczom oledów, aby im służyły długie lata bez wypaleń, ale one są wliczonew tą technologię.
Bardziej skłonny był bym się zgodzić z twoim założeniem w przypadku niektórych oledow Panasonica/Philipsa , które mają radiator odprowadzający ciepło.
Jeżeli masz na stanie oleda to pograj na nim tak miesiac/dwa po 8h dziennie i zobaczymy czy nadal będziesz taki pewny swego .
 
Do góry