Playstation 3 czy Xbox 360

Status
Zamknięty.

lbk

New member
elrubio napisał:
X premium jest tańszy od 'gorszej' wersji PS3 o ok 400zł ...
Oczywiście, mój błąd - miałem na mysli wersję Elite.
elrubio napisał:
niby nośnik już jest bez znaczenia :p ? Ale z tego co widzę to dużo ośób się właśnie tym kieruje. Bo to przyszłościowy napęd, za 4 lata filmy będą po 60zł i będzie fajnie <lol> Za 4 lata to PS3 stanieje i odtwarzacze bluray.
Nośnik ma znaczenie - żonglerka płytami nie stanowi nic przyjemnego a to dotknie xboxa.
Nie wiem, czym się kierują inni. Ja napisałem, że dla mnie odtwarzanie filmów BR na konsoli jest przejściowe i NA TERAZ.
elrubio napisał:
Nie pisze że nie ma nic, pisze tylko że Exclusiv'ów na PS3 jako tako nie ma za specjalnych...
Sorry, z Twojej wypowiedzi wynikało, że nia ma nic.
elrubio napisał:
To same Exclusiv'y na kórych nie pograsz na Xie że się tak nimi szczycisz ? Powiem Ci że ostatnio prywatnie nie mam dużo czasu na granie. Więc ilość dla mnie nic nie znaczy, cenię sobie jakość. Wystarczy mi PES i kumpel :p
Nie, nie same exclusivy i niczym się nie szczycę (nie jestem żadnym fanboyem).Wymieniłem jedynie dobre (moim zdaniem) gry, w które gram i w które warto zagrać na PS3 i które oblają Twoją teorię, że NIE MA W CO GRAĆ.
Poza tym chyba sobie troszkę zaprzeczasz: raz chcesz całe stado "hiciorów", raz wystarczy Ci multi PES i kumpel - zdecyduj się, bo do obiektywności "troszkę" Ci brakuje.
 

elpe

New member
mataman napisał:
Łącznie ze mną oczywiście, bo ja całe szczęście nie mam dylematu która konsole wybrać. Miałem/mam PS2 kupiłem xboxa, mam x360 kupię PS3. Bo dla mnie najważniejsze są gry a nie to że w PS3 siedzi blue-ray czy może w przyszłosci w x360 HD-DVD. I wybieranie konsoli pod tym kątem jest dla mnie bez sensu. A sądząc po twojej wypowiedzi że jak będzie HD-DVD w x'ie to dopiero bedzie wart uwagi Ty tak robisz.

Nie zapominaj ze nie kazdy ma tyle pieniedzy zeby kupowac kolejne konsole. Daleko nie szukajac ktos wspomnial o mozliwosci spiracenia x'a...
Patrzac z perspektywy kupie PS3 za rok bo bede mial co grac a teraz pogram sobie na X'ie Twoje podejscie jest sluszne. Tego nie neguje....

Podejscie z perspektywy: udalo mi sie uzbierac 2 tys pln i ktora konsole wybrac zdajac sobie z tego sprawe, ze nie masz kasy to sprawa sie komplikuje. i wlasnie wtedy trzeba spojrzec gdzie jakie excl. wychodza i wybrac te, ktora zaooferuje wiecej tytulow, ktore kupisz....

Zgodzisz sie?
 

Ogr

New member
Bez reklam
Ja proponuje wrócic do tematu za rok ,zwłaszcza fanom ps3 bo ciagle wspominacie o przyszłości ze xbox zostanie w tyle itp.
Na dzień dzisiejszy Panuje xbox360 i tak prędko to się nie zmieni!
Moje PS3 jak dla mnie narazie stoi do premiery KILLZONE2 (no ciekawe ciekawe jak blisko grafika sięgnie tej z pokazu) na filmy szkoda mi kasy, nie jestem koneserem a i zaden kto kupuje ps3 dla filmu! To jest najtansza opcja a prawdziwy kinomaniak który potrzebuje odtwarzacza blu.. do kina nie pomysli nawet o ps3.
Ostatnio pytałem w video world no i maja 4 filmy blu-ray jakieś gnioty z przed paru lat, a cena za dobę to 20zł :confused: Jak stac was na kupno filmu blu -ray albo gry na ps3 to i na zmiane konsoli, więc nie pier....
Ciekawe czy nie będzie tym jasnowidzą głupio i przyznaja koronę konsoli xbox360 jezeli za rok czy dwa, sytuacja sie nie zmieni ;)
 

mataman

New member
Bez reklam
elpe napisał:
Podejscie z perspektywy: udalo mi sie uzbierac 2 tys pln i ktora konsole wybrac zdajac sobie z tego sprawe, ze nie masz kasy to sprawa sie komplikuje. i wlasnie wtedy trzeba spojrzec gdzie jakie excl. wychodza i wybrac te, ktora zaooferuje wiecej tytulow, ktore kupisz....

Zgodzisz sie?

Z tym jak najbardziej się zgodzę bo konsole kupuje sie dla gier a nie dla blue-ray'a czy innego hd-dvd. Ogr ma racje że narazie nie ma co kruszyc kopi bo tak naprawde w przyszłe święta okaze się kto wygral x360 czy PS3. Moim zdaniem obie będą koegzystowały na rynku i żadna nie zdobędzie takiej przewagi jak PS2 swego czasu. WII nie biore pod uwage bo to inna kategoria.
 

Ogr

New member
Bez reklam
Dobra wiadomośc dla kupujących konsole dla filmu:D własnie słyszałem ,
w RMF FM o fakcie ze blu-ray przejęło 80% produkcji filmowych:D Myślę ze xbox nie zainwestuje w hd dvd wewnątrz konsoli.
p.s No moze ceny w wideotekach spadna i w koncu przyda mi się moje ps3 hahah to zart;)
 

elpe

New member
Ogr napisał:
Ja proponuje wrócic do tematu za rok ,zwłaszcza fanom ps3 bo ciagle wspominacie o przyszłości ze xbox zostanie w tyle itp.
Na dzień dzisiejszy Panuje xbox360 i tak prędko to się nie zmieni!
Moje PS3 jak dla mnie narazie stoi do premiery KILLZONE2 (no ciekawe ciekawe jak blisko grafika sięgnie tej z pokazu) na filmy szkoda mi kasy, nie jestem koneserem a i zaden kto kupuje ps3 dla filmu! To jest najtansza opcja a prawdziwy kinomaniak który potrzebuje odtwarzacza blu.. do kina nie pomysli nawet o ps3.
Ostatnio pytałem w video world no i maja 4 filmy blu-ray jakieś gnioty z przed paru lat, a cena za dobę to 20zł :confused: Jak stac was na kupno filmu blu -ray albo gry na ps3 to i na zmiane konsoli, więc nie pier....
Ciekawe czy nie będzie tym jasnowidzą głupio i przyznaja koronę konsoli xbox360 jezeli za rok czy dwa, sytuacja sie nie zmieni ;)

W UK place 14 funtow miesiecznie w tym mam:
nieograniczona liczbe wypozyczen. W tym samym czasie moge miec do 3 plyt. Plyty sa przesylane w obie strony poczta na koszt wypozyczalni. Obecnie mam do wyboru 270 tytulow na BD.

Ostatnio kupilem: ( cena 40 funtow za wszystkie )
XXX
Cruel Intentions
The Closer.
Napewno 2 pierwsze mialy polskie napisy. Wiec jest tylko kwestia czasu kiedy to sie pojawi w PL bo tytuly sa juz przygotowane. Pytanie jak pozostale i czy PL dystrybutorzy beda chcieli dodac np dubbing czy wydadza to tak jak leci?

Moze w mialych miastach bedzie to problem, ale w duzych pewnie HD sie szybko rozpowszechni.
 

lbk

New member
Ogr napisał:
Jak stac was na kupno filmu blu -ray albo gry na ps3 to i na zmiane konsoli, więc nie pier....
LOL. Może i stać, tylko po co??!! Ja takiej potrzeby nie czuję.

Ogr napisał:
Ciekawe czy nie będzie tym jasnowidzą głupio i przyznaja koronę konsoli xbox360 jezeli za rok czy dwa, sytuacja sie nie zmieni ;)
Głupio? A to czemu? Ty fanboy - ja nie :p Koronuj sobie co chcesz i kiedy chcesz a za rok możemy pogadać :D
 

elpe

New member
Ogr napisał:
No w Uk nie maja tych problemów co my :(

Duzo bedzie zalezec od tego jak ludzie zainteresuja sie formatem. Tudaj bogatsze spoleczenstwo wiec w wiekszym stopniu juz jest hd ready / full hd anizeli w polsce i rynek zbytu tego typu filmow jest wiekszy.

Pomine fakt ze w 2006 roku na wyspach bylo 65 mln ludzi. Ile jest teraz cholera wie, ale mnoza sie na potege :D na rozrywke tez wydaja kupe kasy bo oszczednosci praktyczne wiekszosc ludzi nie ma :D

Tutaj jak pislaem niektore wypozyczalnie maja nawet gry na konsole.

Tak czy owak filmy na BD pewnie zaczna sie szybko rozpowszechniac w PL od polowy roku. Coraz wiecej ludzi ma odpowiedni TV i ze apetyt rosnie w miare jedzenia pojde po jakis odtwarzacz jak ja. Wielu z nich wybierze ps3 bo poki co cena jest identyczna jak za stacjonarny odtwarzacz sony.
 

elrubio

New member
lbk napisał:
Nie, nie same exclusivy i niczym się nie szczycę (nie jestem żadnym fanboyem).Wymieniłem jedynie dobre (moim zdaniem) gry, w które gram i w które warto zagrać na PS3 i które oblają Twoją teorię, że NIE MA W CO GRAĆ.
Poza tym chyba sobie troszkę zaprzeczasz: raz chcesz całe stado "hiciorów", raz wystarczy Ci multi PES i kumpel - zdecyduj się, bo do obiektywności "troszkę" Ci brakuje.
Mi wystarczy PES, ale pisze ogólnie. Ja zakładam, że jestem wyjątkiem ale są ludzie którzy grają częściej bo mają więcej czasu, i sam PES ich może nie zadawalać. W sumie dla takiego MGS4 napewno znalazł bym trochę czasu :D
Co do obiektywizmu, to jest podobnie jak z racją..
 

Ogr

New member
Bez reklam
LBK !!! No stary obraziłeś mnie;) ja fanboy xbox 360? To po co kupiłem ps3 ?
Nie stoję po niczyjej stronie ,to ty już przewidziałeś klęske 360.
Ja piszę co jest teraz ,mam na codzien porównanie w przeciwienstwie do ciebie? Ty znalazłes 3 gry w które byś zagrał na 360 a ja 1 na ps3:D
Ja nie będę nic koronował nie mi to dane ,reszta świata to zrobi .
 

lbk

New member
Nie bądź taki obrażalski :p Przecież uważasz, że każdy powinien mieć x-a.
PS3 kupiłeś najwyraźniej aby się kurzyło... ;)
Ja nie przewidywałem niczyjej klęski, poczytaj dokładnie.
 

Ogr

New member
Bez reklam
OK nie ma co sie sprzeczać ! Ja szczerze jestem troszke rozczarowany wyborem gier na obie konsole ,stałem sie strasznie wybredny większość dostępnych gier , mało mnie zachwyca .Tempo wydawania nowych gier jest strasznie wolne a gry coraz krutsze .Moze to mi się Zdaje i przechodzę jakiś kryzys:(
 

elrubio

New member
Ogr napisał:
OK nie ma co sie sprzeczać ! Ja szczerze jestem troszke rozczarowany wyborem gier na obie konsole ,stałem sie strasznie wybredny większość dostępnych gier , mało mnie zachwyca .Tempo wydawania nowych gier jest strasznie wolne a gry coraz krutsze .Moze to mi się Zdaje i przechodzę jakiś kryzys:(

Może nic nie przechodzisz :p
Z tego co kiedyś czytałem to takie były założenia SONY ?. Gry miały być dobre i kótkie, do 20 godzin, tak by pracujący człowiek znajdujący tylko godz. czasu dziennie mógł ja ukończyć w miesiąc i kupić następną :p
Swoją drogą mnie też coraz trudniej zadowolić .. :p
 

Ogr

New member
Bez reklam
No szczerze ,nie wiele gier przeszedłem do konca :( Ale to ze znudzenia jakas mi nie siadła to zawitała na allegro:) ale jest kilka które kilka razy przeszedłem i gram po sieci np BIOSHOCK, GOW,COD4 ,COD3,NFS prostreet a nawet cała przeszedłem Piraci z kara...:D
Chodzi o to ze mało jest innowacji , takich klimatycznych ,realistycznych gier z super grafą odpowiadająca dzisiejszym kryteriom .Mozna wymienic ich kilka a ja jestem niecierpliwy;) na premiery znowu musimy czekac i to miesiące na ps3 czekam na killzone ile to czasu juz minęło od zapowiedzi?
 

elpe

New member
Ja wczoraj po raz pierwszy skorzystalem z PSStore'a - fajne to.
Choc nie wiem czy ja cos zle poprzestawialem czy trailer Beawulf'a ( filmu ) jest w Stereo?

No i oczekiwalbym tam raczej trailerow filmow, ktore maja wejsc do kina a nie bd...

Sciagnalem jakies moto storm czy cos takiego -> syf dla 10 latkow. Musze jakas fajna platformowke znalezc pannie ;-)
 

elpe

New member
arsenal napisał:
To ściągnij Ratcheta koniecznie.

Juz sciagniety. Choc chyba troche za science-fiction :)
Ale dopiero jak wroce do domu to odpale. Cos jeszcze polecacie?
Planuje potestowac te demka tylko nie wiem w jakiej kolejnosci :D
 

kurak073

New member
Serdello napisał:
Waham sie z wyborem konsoli HD - czy ktos probowal obu i ktora poleci, mam ampli onkyo 604 do ktorego to podlacze i tv samsunga (podpis) i nie wiem co lepszym wyborem jest. Czy play i BR czy xbox ktory nie planuje gier na HD dvd. Co bardziej przyszlosciowe jest pdo wzgledem gier. Z xboxow planuje premium v.2 z HDMI. I jesli ktos powie co wybrac to dlaczego?? Z gory dziekuje :)


Ortografia!!!
ja mam xbox360 i jestem zadowolony
 
Status
Zamknięty.
Do góry