Playstation 3 czy Xbox 360

Status
Zamknięty.

Ogr

New member
Bez reklam
ze strzelanek GOW I wszystkie częsci CALL OF DUTY oczywiście 4 the best,a największa rozpier.. to STRANGLEHOLD :D ,far cry to epoka pierwszego xbox w tą 2 nie grałem .
CONAN mozesz sciagnac demko z live

P.S wszyscy posiadacze ps3 pisza tylko o MGS mi osobiście seria nie siedzi nie mam tyle cierpliwosci :) gra dla wybitnych graczy do których chyba nie naleze bo np 3 czesc znudziła mnie strasznie i nie dograłem do konca, jedyny tytuł na który moze czekam to killzone2 i to tylko przez pokaz o którym tak głośno było ,po czym okazuje się ze to wcale tak pięknie nie będzie wyglądać, no jestem ciekaw:)
na ps3 zacząłem Uncharted Drake's Fortune nawet daje rade:D
 

arsenal

Moderator
VIP
Serdello napisał:
Fakt tez zwrocilem uwage na Conana:) jest jeszcze oblivion ktory nie wiem czy jest podobny do Conana, Diablo (morduj ile sie da) czy bardziej do gier typu baldur's gate. A ze strzelanek co polecacie bardziej: Battlefield 2: Modern Combat czy moze Far Cry Instinct.
Far Cry sobie daruj. Nudy straszne. Battlefield 2 to totalna rozpierdziucha po sieci ale i tak rządzi Call of Duty 4. Nawet Halo3 poszło u wielu w odstawkę.
 

elrubio

New member
X360..

Ostatnio mało grałem na mojej PS2, ale jak już to w PES z kumplami, teraz czasami mi tego brakuje bo moje PS2 siada :/
Myślałem nad PS3, ale na razie z filmami na bluray nie mam styczności, nie ma tez przeróbki a gry są drogie i jest ich mało .. Więc pomyślę poważnie o PS3 za jakieś 2-3 lata.. Mam sentyment do konsoli Sony dlatego później muszę ją mieć :p a obecnie chyba postawie na X360.
X360 jest tańszy, mogę oglądać na nim najbardziej rozpowszechniony format filmów DVD, jest sporo dobrych gier które mogę mieć bardzo tanio. Łatwo ją przerobić ;p
 

marcin0903

New member
elrubio napisał:
Ostatnio mało grałem na mojej PS2, ale jak już to w PES z kumplami, teraz czasami mi tego brakuje bo moje PS2 siada :/
Myślałem nad PS3, ale na razie z filmami na bluray nie mam styczności, nie ma tez przeróbki a gry są drogie i jest ich mało .. Więc pomyślę poważnie o PS3 za jakieś 2-3 lata.. Mam sentyment do konsoli Sony dlatego później muszę ją mieć :p a obecnie chyba postawie na X360.
X360 jest tańszy, mogę oglądać na nim najbardziej rozpowszechniony format filmów DVD, jest sporo dobrych gier które mogę mieć bardzo tanio. Łatwo ją przerobić ;p
Wiesz.. wychodzi , że masz racje, ale jak ktoś chce przerabiać konsole..
Jeśli wychodzi się z założenia , że jej nie przerobisz to już bardziej złożony problem.
 

salomonik

New member
marcin0903 napisał:
Wiesz.. wychodzi , że masz racje, ale jak ktoś chce przerabiać konsole..
Jeśli wychodzi się z założenia , że jej nie przerobisz to już bardziej złożony problem.

WTF?! wogle nie rozumiem tego co napisales:} ale to prawda, gdyby ps3 dalo by sie przerobic to bym ciułał kase dalej zamiast kupowac Xboxa:]
 

marcin0903

New member
Wg. Twojego posta można wywnioskować, że wybór pada na X360 - dlaczego? - Dlatego, że można go przerobić, a PS3 nie.
Ale dla osoby która nie będzie przerabiać konsoli to będzie bardziej się zastanawiać nad wyborem. W internecie czy prasie są artykuły typu "Dlaczego X360/PS3/Wii itp..". Narazie X360 zdecydowanie lepiej wypada niż PS3, ale nie wolno zapominać, że przed konsolką Sony są takie hity jak: GT5, MGS4, Tekken 6, Final Fantasy XIII i wiele innych doskonałych gier.
 

Ogr

New member
Bez reklam
Tak samo przed xbox360 jest wiele doskonałych gier GOW2,HALO WARS itp idzie dyskutować bez końca jedyne bez kompromisowe wyjscie to dwie konsole:grin:
p.s GT5 to nic innego jak GT4 W HD kolejna lipa ps3
 

Ogr

New member
Bez reklam
Ok pewnie tak:) , Mam demo wyglada ładnie zobaczymy z tego co wyczytałem tak własnie jest dodali kilka torów poza tym nic innego , model jazdy jakoś lipnie wypada w demie .
 

-AS-

New member
Ogr napisał:
model jazdy jakoś lipnie wypada w demie .

Pozwolisz, że się z Tobą nie zgodzę (w końcu każdy ma prawo do własnego zdania). Dla mnie jest to najbardziej realistyczny model jazdy jaki widziałem w jakiejkolwiek grze do tej pory.

Pozdrawiam
 

Ogr

New member
Bez reklam
OK wybaczcie ,nie mi oceniać nie jestem fanem tego gatunku ,porównałem to z FORZA2 ,może to przez brak wibracji no i w tej pieknej fotograficznej grafice czegoś mi brak troszke pustkami świeci.
pozdro
 

salomonik

New member
zgadzam sie z jednym z poprzednich przedmówców, warto zaczac zbierac kaske na druga konsole next gen:) w moim przypadku ps3, moze jak juz bede miał pieniadze to bedzie mozliwosc przeróbki:) a co do GT5 to mogli by wkoncu dodac prawdziwe stłuczki bo zawsze w tym aspekcie byłą bida z nędzą:}
 

Lycos1985

New member
x360 czy ps3

Vitay.Sluchaj ja tez mialem ten sam dylemat co ty.Duzo czytalem na forum itd w koncu zakupilem ps3. 80%x-box360 jest awaryjnych i sie wali a tak wogole to shit.moze X jest teraz na pierwszym miejscu ale nie dlugo X-box zgasnie a ps3 bedzie swiecie przez kilka ladnych lat.Mozesz zmieniac twarde dyski w ps3 na wieksze .konsoli nie da sie przerobic i nie beda przerabiac.tworzony jest specjalny soft pod ta konsole.bedzie dzieki niemu odpalac gry z Hdd.takze zero rozkrecania itd...Polecam ci PS3 mialem ps one ps2 a teraz 3.Nigdy mnie ten sprzet nie zawiodl A gry sa poprostu boskie.....Wraz z premiera Gran Turismo 5:twisted: X-bOX bedzie juz przeszloscia...Pozdro dla wszystkich!!!!!!
 

Ogr

New member
Bez reklam
Ty widziałes kiedyś ten shit xbox na zywo grałeś ? 80% dobre hahaha,zanim ps3 sie rozkreci nadejdzie era nextgen2 i bill zapoda nowego shita hahaha Gdzie te boskie gry jakoś nie umie sie zdecydowac jaką kupić .Mam obydwie konsole i gre jaka jest dostepna na obydwie maszyny zawsze wybiore ta wersje z 360 ze wzgledu na jakośc i cenę
 

Kent

New member
Jak "możliwość przerobienia" może być dobrym powodem kupna konsoli? Dla mnie to jest kradzież cudzej własności.

Fakt że X360 ma więcej gier, jednak przez problemy techniczne tej konsoli (rrod) jest ona dla mnie nie warta uwagi. Dlatego wybrałem PS3.
 

arsenal

Moderator
VIP
Dla mnnie wyznacznikiem tego, którą konsolę kupić zawsze są gry. Ich ilość i jakość. No ale jak ktoś chce mieć tanio odtwarzacz BR i przepłacać za gry multiplatformowe to śmiało może brać PS3. :eek:k:
 

marcin0903

New member
Lycos1985 napisał:
Vitay.Sluchaj ja tez mialem ten sam dylemat co ty.Duzo czytalem na forum itd w koncu zakupilem ps3. 80%x-box360 jest awaryjnych i sie wali a tak wogole to shit.moze X jest teraz na pierwszym miejscu ale nie dlugo X-box zgasnie a ps3 bedzie swiecie przez kilka ladnych lat.Mozesz zmieniac twarde dyski w ps3 na wieksze .konsoli nie da sie przerobic i nie beda przerabiac.tworzony jest specjalny soft pod ta konsole.bedzie dzieki niemu odpalac gry z Hdd.takze zero rozkrecania itd...Polecam ci PS3 mialem ps one ps2 a teraz 3.Nigdy mnie ten sprzet nie zawiodl A gry sa poprostu boskie.....Wraz z premiera Gran Turismo 5:twisted: X-bOX bedzie juz przeszloscia...Pozdro dla wszystkich!!!!!!
To teraz dowaliłeś...
80 % awaryjności? :) - chyba 30 %.
Jest na "pierwszym miejscu" nie tylko ze względu na to, że miał premiere wcześniej, ale też dlatego, że ma więcej do zaoferowania (gry, xbl...).
Twarde dyski też można wymieniać :).
Jedna gra nic nie zmieni. Tutaj musi być wiele świetnych gier. (Na X360 jest to: Gears of War, Mass Effect, Halo 3 i inne gry).
Teraz tak dla sprostowania, żebyś nie wyszedł z wniosku, że jestem fanboyem, mam też PS3.
 

elrubio

New member
Lycos1985 napisał:
Vitay.Sluchaj ja tez mialem ten sam dylemat co ty.Duzo czytalem na forum itd w koncu zakupilem ps3. 80%x-box360 jest awaryjnych i sie wali a tak wogole to shit.moze X jest teraz na pierwszym miejscu ale nie dlugo X-box zgasnie a ps3 bedzie swiecie przez kilka ladnych lat.Mozesz zmieniac twarde dyski w ps3 na wieksze .konsoli nie da sie przerobic i nie beda przerabiac.tworzony jest specjalny soft pod ta konsole.bedzie dzieki niemu odpalac gry z Hdd.takze zero rozkrecania itd...Polecam ci PS3 mialem ps one ps2 a teraz 3.Nigdy mnie ten sprzet nie zawiodl A gry sa poprostu boskie.....Wraz z premiera Gran Turismo 5:twisted: X-bOX bedzie juz przeszloscia...Pozdro dla wszystkich!!!!!!

Nie wiem czy wiesz, ale M$ zareagował odpowiednio na fakt awaryjności konsol, są nowe wersje Arcade które nie są tak zawodne jak poprzednie.
Kupiłeś to dobrze, Ciekawe w co sobie teraz pograsz.. ale to nieważne pewnie, bo masz w końcu niezłą maszynkę z blurayem ;)
W Xie możesz wszystko zmienić <lol> nie tylko dysk twardy. I ciągle piszesz o tym co będzie, ja jak coś kupuje to chcę żeby mnie bawiło teraz i poźniej, a nie tylko poźniej. Jak zakładam że będzie mnie bawiło poźniej to kupuje coś poźniej by mogło bawić mnie od razu :p
Co do zgaszania to 'wygaśnie' wcześniej czy później słońce, konsola jak się sprzedaje dobrze, i wychodzą na nia dobre gry, to zawsze będzie 'świecić' na razie to PS3 jest 'zgaszone' a my mówimy o stanie obecnym.
Też mam PSone, PS2. W tym że PSone to mam już 2 bo w pierwszym mi laser siadł, w PS2 też mi siada.. co do niezawodności. Nie wiem czy pamiętasz jaka była afera z PSXem jak zasilacze były wmontowywane zbyt blisko lasera itp. W PS2 lasery strasznie szybko siadały... wiec wiesz. Trzeba się liczyć kupując sprzęt, że to tylko rzecz, a rzeczy się psują.. nie ważne spod jakiej marki są wydawane. A duże marki starają się dbać by takich wtop nie było.
 

mataman

New member
Bez reklam
Mistic napisał:
Zgadzam się z -AS-'em nawet wystarczy popatrzeć na podtytuł który brzmi THE REAL DRIVING SIMULATOR :).
Pozdrawiam.

No i o czym ma to świadczyć ? Ten podtytuł był już w pierwszej cześci a żadna z dotychczasowych z symulatorem ma mało wspólnego. Zobaczymy jak będzie w GT 5 ale jestem sceptyczny. Generalnie wszyscy powinniśmy sie cieszyć że jest Forza bo bez niej seria GT stała by w miejscu. Konkurencja raj dla graczy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry