Playstation 3 czy Xbox 360

Status
Zamknięty.

brx

New member
Ogr napisał:
P.s brx Może twój problem tkwi w tym ,że nie zrozumiałeś gier:D i tym samym, krytykujesz sprzęt , bo nie umiales ogarnąc go swym Freno móżdżkiem:shock:
dlaczego próbujesz mnie obrażać? Co ma fabuła gry do jej wykonania? Ja piszę o tym jak wygląda grafa, a Ty mi zagadujesz, że MGS4 "przechodzisz" po raz trzeci. To jest właśnie jakiś stek bzdur i beznadziejna próba obrony czegoś, czego obronić się nie da (moim zdaniem oczywiście).
Co do BIOSCHOCK - gra dostarcza wiele emocji, ale graficznie nie powala.
co do Freno móżdżku - nie używaj wyrazów, których znaczenia nie znasz.

Niezależnie co napiszesz o mnie, nie zmieni to mojego zdania odnośnie xbox'a:cool:
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
No powiem Ci że jakoś się nie zdołowałem (może dlatego że w przeciwieństwie do Ciebie nie jestem już dzieciaczkiem) a to że ps3 ma mocniejsze bebechy wiem już od dawna, jak chyba każdy. Ale ciekawe więc dlaczego mając lepszą moc gry ma na tym samym poziomie. "Ulepszone AITD 5"? Staaary, ta gra to taki crap że mieli co ulepszać...toś się chłopie wykazał...brawo bystrzaku.

ps. Mam obydwie konsole (ps3 trzeci raz w serwisie)
 
Ostatnia edycja:

Ogr

New member
Bez reklam
brx napisał:
dlaczego próbujesz mnie obrażać? Co ma fabuła gry do jej wykonania? Ja piszę o tym jak wygląda grafa, a Ty mi zagadujesz, że MGS4 "przechodzisz" po raz trzeci. To jest właśnie jakiś stek bzdur i beznadziejna próba obrony czegoś, czego obronić się nie da (moim zdaniem oczywiście).
Co do BIOSCHOCK - gra dostarcza wiele emocji, ale graficznie nie powala.
co do Freno móżdżku - nie używaj wyrazów, których znaczenia nie znasz.

Niezależnie co napiszesz o mnie, nie zmieni to mojego zdania odnośnie xbox'a:cool:
Nie raz udowodniłes kim jestes piszac jakies banialuki, teraz kolejna na temat grafy ;) Stary kiedy te gry powstały ?Zobacz jak wygladaja inne w przeciwienstwie do ps3 sam GOW który wyszedł dwa lata temu wyglada jak to cudo MGS4 .Jak mozna przekreslic gre na podstawie grafy , pograłes kilka minut i stwierdzasz ze xbox to kaszana :hmm: Widze doszukałes sie odpowiedzi na temat Freno móżdżku brawo :mrgreen: :D :D :D I czytaj uwaznie bo ja nie gram trzeci raz tylko trzeci AKT ,AKT gry .A moze ty nawet nie grałes w MGS4 :rolleyes: I popadasz w zachwyt po przeczytaniu opini 10/10 moja to 7 /10 .

P.s SierzantHarris kondolencje ja mam trzecia i juz widze ze nie jest wszytko ok resetuje sie co pare dni i trzeba na nowo wybierac opcje kabla ,rozdziałki tematy znikaja :hmm: Obiecali mi zwrot kasy jak i ta padnie moze zapytaj i tobie oddadza.
 
Ostatnia edycja:

brx

New member
Podam taki przykład, który może uda Ci się zrozumieć. Miałeś kiedyś taką sytuację, że widziałeś jakąś furkę, słyszałeś o niej, czytałeś, w końcu nadażyła się okazja i wsiadłeś do niej? Po chwili wiedziałeś, że byś takiej nie kupił. Fotele źle wyprofilowane, dźwignia zmiany biegów w dziwnym miejscu, etc., mimo, że osiągi przyzwoite.
Takie mam nastawienie do xbox'a po 3 dniach użytkowania. Nie kupiłbym go i tyle.
O jakich banialukach mówisz?
Zauważyłem taką prawidłowość, że jak brakuje Ci argumentów, to zaczynasz mnie obrażać. To ten Twój Freno móżdżek tak działa?
 
Ostatnia edycja:

Ogr

New member
Bez reklam
Nie potrzebuje argumentów aby odpierac twoje mało sensowne wypowiedzi i przestan sie obrazac jak ci ulzy to bardzo cie przepraszam :mrgreen:
Poprostu wkurzaja mnie osoby które tak naprawde nie maja porównania, w weekend no przestan to sie pobawiłes .Grafiki na xbox360 to ty chyba jednak nie widziałes porównujesz z MGS4 to jedna gra . No dobra jakims cudem ta gra dostała takie noty ale zeby grafa tam rozwalała :hmm: Tak filmiki super ale filmów jest wiecej jak grania :rolleyes:
Wyjdzie GOW 2 i znowu bedzie mowa tylko o tej grze :D
Konsole kupiłes dla gier czy pudła które ładnie wygladac ma ?
Apropo ,pady w xbox zostały okrzykniete najlepszymi star trekami heheh I faktycznie mi lepiej lezą ,i nawet wyobraz sobie ze ja bateri nie mam jakims cudem;) Jeszcze wspomniałes o wadze ,a masz duala w ps3? No mi sie wydaje wcale nie lzejszy:rolleyes:
PEACE:rolleyes:
Mój nick na ps3 to OGRY666 zapraszam do grona znajomych moze w cos pogramy;)
 
Ostatnia edycja:

brx

New member
Znowu coś tam marudzisz o braku sensu w moich wypowiedziach, a nie potrafisz wskazać czego to dotyczy. Może te star treki przesłaniają ci szersze spojrzenie na świat i zaciekle tego bronisz.
Opisałem swoje wrażenia na temat xbox'a, a ty mi starasz się weprzeć, że te wrażenia są złe. :roll: Podałem kryteria według których powstała taka ocena, a ty mi zagadujesz, że albo za krótko grałem, albo czemu porównuję to do jednej gry, albo że coś za ładnie wygląda.
Ty masz swoje kryteria, ja mam swoje. I niech tak zostanie.
:D Misja "prowokacja" zakończona sukcesem.
EOT
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Dobra, to ja coś dołożę. Mgs4 i GOW NIE MAJĄ FENOMENALNEJ GRAFIKI, są na tym samym wysokim poziomie lecz prawdziwa FENOMENALNA grafika to jest na moim 9800gtx+ i np Crysisie lub np. Oblivionie bądz Wiedzminie itp. w najwyższych detalach z 8qsaaa i 16af i RENDEROWANA (nie skalowana jak na konsolach) w 1080p a do tego konsolom jeszcze daaaleko. Jeśli chodzi o pada do x360 to powiem Wam że mnie pasuje bardziej od dshocka gdyż ten jest deko przymaławy (a mam dość małe dłonie). X360 jest głośny ale do modlitwy w dojo to mam wygłuszonego kompa bo jak gram to mam to w nosie (dla odmiany). X360 falcon NIE RYSUJE PŁYT (starszy rysował) i DZIAŁA BEZ PROBLEMÓW (ps3 mam już x3) a OGÓLNY POZIOM GRAFIKI jest narazie wyższy niż na ps3 (gry multiplatformowe) a w exclusivach taki sam. OBIE KONSOLE SĄ NA RÓWNI

PS3 vs X360
głośność ogólna ps3-1,x360- -1
awaryjność ps3-dramaaaat+12m gwary, x360 (wcześniej dramat) obecnie luzik+36m gwary
gry multiplatformowe na korzyść x360
exclusivy- kto co lubi, ten sam poziom grafy i ogólny
usługa sieciowa ps3 liiipka,x360 rewelka
aktualizacje softu,funkcjonalnosc dashboardu itp.- dużo lepiej x360
instalacja gier na ps3 duuży minus, pokemność dvd9 x360 minus (podobno)
cena- nie da się kupić ps3 bez bd a chciałbym więc mały + dla x360
obudowa ps3 się rysuje i palcuje a x360 wygląda tandetnie


WERDYKT: And the winner is...are... the GAMERS czyli MYYYYYY!!! i nasz wolny rynek w naszym wolnym kraju w którym jak chcemy pograć w "ruskie jajka" to gramy a jak nie to łykamy x360,ps3 albo wii lub inne.

I tak ja to właśnie widzę.
 

Peek

New member
Bez reklam
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale chyba chcesz powiedziec, że na PC gra się lepiej niż na konsolach:hmm: . Jesli tak to nie wprowadzaj użytkowników w błąd. Nie mów, że polska produkcja z nizszej połki (Wiedźmin) ma lepszą grafike od światowego hitu (MGS4), bo jest to po prostu śmieszne.
Przygotowanie PC do gry sprzedawanej w sklepach, aby gra miała TAKą SAMą grafike jak na konsolach wymaga ok 2-3 dni (ściaganie milionów sterowników). Gry na komputery nigdy nie beda tak dobrze dopracowane jak na konsole (ponieważ możliwości konsoli są jasno określone a komputer kazdy ma inny a producenci by nie krzywdzić tych ze słabszymi PC okrajają gry), ale gdy tak sie juz zdarzy na półkach znajdziemy PS4 i nowego Xboxa. Nowy DOBRY komp kosztuje jakieś 3500zł a za 2 lata już i tak bedzie do niczego jesli chodzi o gry (szarpanie i inne). Żywot konsoli trwa jakieś 8 lat a grafika cały ten czas jest lepsza od PC-towej. Mało tego, do konsoli wkładasz płyte i masz wszystko w
zupie (jak mówiła jedna z reklam zup w proszku). A żeby grafika gry PC dorównała konsolowej musisz poświecic te 2 czy 3 dni na ściaganie sterowników osobnych do kazdej gry. Koszt gry PC to okolo 100zł, ale co z tego skoro za 2-3 lata musisz wywalic kolejne 3500zł na nowy PC.

Oczywiście wybór nalezy do kazdego z nas i kazdy kupi co bedzie chciał, ale jesli chodzi o granie to konsole kładą PC na łopatki pod każdym wzgledem.
 

dark2

Member
Ilość sterowników ? Jakieś brednie. Sterownik jest jeden do danej karty graficznej - oczywiście są update - ale żeby przy kązdej grze trzeba było coś przeinstalować - to niezły lol :).
Gry na konsole - to tylko gry... jakoś nie widziałem na konsoli WoW'a albo rFactora.. nie mówiąc o starym poczciwym Sturmovniku - jakoś nikt nie potrafi zrobić porządnej symulacji na konsoli i żeby dało się pograć po sieci.
PC - można rozbudowywać stopniowo, a stare graty sprzedawać, więc gadanie że co 3 lata 3.5k zł trzeba wydać - to też jakieś bajki..
Cryssis na max detalach na pc - hehe chyba slideshow :) bo grać to się nie da ..
Niestety nie ma jedynego idealnego rozwiązania.
 

Peek

New member
Bez reklam
Przygotuj się merytorycznie. CodeMasters wykupiło OFICJALNIE licencje na gre F1 w przyszłym roku a nowy IL 2 Sturmovik (Birds of Prey) wychodzi w 2009 NIE JEST ON PRZEWIDZIANY NA PC. A skoro chcesz wiecej przykładów symulatorów to masz chociazby Gran turismo 5.

rFactor to jakiś staroc przerobiony na rok 2008 z nakładkami nowych bolidów...

A co do sterowników/ulepszaczy przeczytajcie felieton w nowym PSX Extreme pt.: "PC vs. Konsole"

Dowodem tego, że PC przestaja byc maszynami do grania jest chociazby zaprzestanie produkcji NBA oraz NFL (mozliwe, że też NHL) przez firmę EA Games.
 
Ostatnia edycja:

Rudeford

New member
Peek napisał:
Żywot konsoli trwa jakieś 8 lat a grafika cały ten czas jest lepsza od PC-towej.

No tu trochę chyba przesadziłeś. Przecież już dziś komputery dysponują większą mocą graficzną niż konsole. Oczywiście takie porównanie nie ma sensu bo i stać na taki sprzęt niewielu a i co pół roku wychodzą nowe karty graficzne, procki itd. Konsole mają o wiele trudniej, przez całe swe życie muszą gonić za komputerowymi młodzikami(czytaj nowościami sprzętowymi). Właśnie dlatego mamy tak dopracowane i ładne gry, szczególnie pod koniec ich żywota. Dla mnie wybór jest oczywisty, tylko konsola bo i wydatek raz na kilka lat i gry fajniejsze:)
Wiedźmin jest ładniejszy(ach te widoczki), ale to wynika chyba z charakteru gry a nie z zastosowanych technologii.
Czytałem ten felieton i stwierdzam, że autor troche przesadził. Sam przez kilka lat użerałem się z kompem i aż takich szopek nie odstawiałem. No ale ja wolałem grać niż tracić czas na szukanie porad w necie jak przyspieszyć daną grę o pół klatki:grin:
 
Ostatnia edycja:

Holt_

New member
Bez reklam
SierzantHarris napisał:
cena- nie da się kupić ps3 bez bd a chciałbym więc mały + dla x360
ROTFL :) nie da się kupić Toyoty Avensis bez silnika minimum 1.6, a chciałbym więc mały plus dla Syrenki 105 L:) :) :)
 
Ostatnia edycja:

wujo1

New member
witam może to jest stare ale to co czytałem na początku to co widziałem na zagranicznich forach to byśta nie uwierzyli kazdy ma po pare konsol (ps ps2 ps3 xbox xbox360 wii i inne ) to u nich to stoi a wy tak panikujeta
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Peek napisał:
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale chyba chcesz powiedziec, że na PC gra się lepiej niż na konsolach:hmm: . Jesli tak to nie wprowadzaj użytkowników w błąd. Nie mów, że polska produkcja z nizszej połki (Wiedźmin) ma lepszą grafike od światowego hitu (MGS4), bo jest to po prostu śmieszne.
Przygotowanie PC do gry sprzedawanej w sklepach, aby gra miała TAKą SAMą grafike jak na konsolach wymaga ok 2-3 dni (ściaganie milionów sterowników). Gry na komputery nigdy nie beda tak dobrze dopracowane jak na konsole (ponieważ możliwości konsoli są jasno określone a komputer kazdy ma inny a producenci by nie krzywdzić tych ze słabszymi PC okrajają gry),
\

To że Ty prawdopodobnie jesteś wtórnym analfabetą (to nie obraza, to choroba) i nie rozumiesz tego co czytasz to już twój problem, a gwoli wyjaśnienia dodam że nic takiego nie napisałem a twoja błędna interpretacja może być wywołana jakimś dziwnym kompleksem. Jeśli zobaczyłbyś Wiedzmina (z niższej półki?, gdzie Ty żyjesz chłopie) na max detalach to buty by Ci spadły, bo ta gra graficznie wciąga mgs4 (całe 1024x768 skalowane do 1080p) nosem ale oczywiście nie widziałeś a piszesz co Ci się tam przyśni w nocy, co sprawia że to właśnie TY jesteś śmieszny, by nie użyć mocniejszych słów. Crysis w 1080p na v.high chodzi u mnie w średnio 30 klatkach czyli w tylu w ilu średnio każda gra na konsolach. Okrajane gry na PC? Stary jakie Ty brednie piszesz to aż żal czytać. Po to są do wyboru opcje detali by ktoś kto ma mocny sprzęt, grał w gierki przy grafice niedostępnej dla konsol (ps3 ma w środku 7900gt a x360 1950pro więc grafy jakieś 3-4 razy słabsze od mojej) i nawet mega optymalizacja nie pozwoli na wydanie Crysisa na konsole bez kastracji (tak jak z far cry instincts na x360) więc nie pitol bzdur. Coś tam przeczytałeś, coś tam usłyszałeś i mądrala jesteś na maksa. Jak siedzę na kanapie przed moim a656+pc (mam także ps3 i x360) to komfort grania (na padzie od x360) mam taki sam jak na konsoli a grafę lepszą ze trzy razy i to jest fakt czy Ci się to podoba czy nie. Jeśli Cię nie stać na taki "luksus" jak mnie to bardzo mi przykro ale nie wprowadzaj ludzi w błąd swoją niewiedzą. Jak gierka wychodzi na konsole i pc to wybieram wersję pc bo na konsolach te twoje gry są renderowane w 1024x768 itp i skalowane do 720/1080p, rzadko która ma aa (jeśli coś to góra x2, a może ze trzy na krzyż x4) podczas gdy na kompie x16q. Chciałbyś coś dodać jeszcze mądrego "znafco" co dwie gry w życiu widział?

Do Holta (pana biegłego w internetowych skrótach, wow): To porównanie avensis i syrenki w stosunku do konsol to trochę mało trafne z uwagi na fakt, że ps3 to konsola do grania a ten jej bluraj który wmuszają ludziom nadaje się wyłącznie do filmów (gry i tak się instalują na hdd) a płacić ekstra za bd trzeba, więc ten twóji śmiech to nie wiem z czego. Tak, w tym kraju to ludziom wesoło, szczególnie tym którzy mało rozumieją. Za klawiaturą jesteś bardzo "dowciapny" ale w "realu" pewnie mniej. Tak Cię rozbawiłem? Z tego co czytam to każdy kto ma inne zdanie niż Ty jest śmieszny.
 
Ostatnia edycja:

Holt_

New member
Bez reklam
tak, taqk, sierżancie, oczywiście....w realu widząc twoje groźne miny nie roześmiałbym się, to jest jasne jak słońce.

A jak ktoś nie rozumie tej prościutkiej prawdy, że PS3 nie miało być wyłącznie konsolą, tylko w założeniu miało pełnić funkcję domowego centrum rozrywki, nie nadaje się nawet na szeregowca.
 

Peek

New member
Bez reklam
SierzantHarris napisał:
\
Crysis w 1080p na v.high chodzi u mnie w średnio 30 klatkach czyli w tylu w ilu średnio każda gra na konsolach. Jak siedzę na kanapie przed moim a656+pc (mam także ps3 i x360) to komfort grania (na padzie od x360) mam taki sam jak na konsoli a grafę lepszą ze trzy razy i to jest fakt czy Ci się to podoba czy nie. Jeśli Cię nie stać na taki "luksus" jak mnie to bardzo mi przykro ale nie wprowadzaj ludzi w błąd swoją niewiedzą.
Zauważ, że na tą twoja supermaszyne do gier "na którą mnie nie stać" przestają wychodzić gry. GTA IV wyjdzie z 6 miesiecznym opoznieniem i na pewno nie tak dobre jak na konsole, NBA i NFL przestali na PC produkować co swiadczy o tym że era gier PC się kończy!!! W 2009 wychodzi kolejna gra IL 2 Strumovik Birds of Prey i też nie jest przewidziana na kompa!!! Niestety producenci zaczynaja olewać PC, bo przychody z gier są gorsze (w Japonii i USA osoby grajace na komputerach mozna policzyc na palcach jednej reki) a prawdziwymi maszynami do grania stana sie konsole i to jest nieuchronne.

PS U mnie MGS4 chodzi na 60 a nie jak u ciebie Crysis na 30 klatkach

Nie oszukuj się chłopcze gdyby gry na konsole byłyby gorsze, niedorobione i w ogóle do niczego nie byłyby drozsze od gier PCtowych. Za 3 lata bedziesz musiał wymienic grafike, procek, pamiec. Ja nic nie wymienie a grafike i tak bede miał lepszą od ciebie!!! A jesli gry na PC są tak dopracowane to spojrz na fife 08 na PC i na PS3. wtedy ujrzysz jak daleko PC są za konsolami. Niestety polityka jest taka, że konsole maja lepsza grafike od PC. Nakoncu zywotu konsoli ta grafika się zrównuje, ale jak PC jest juz lepszy od konsoli wychodzi nowa konsola i powtarza się cały cykl. To, że twoim kolegom na wsi podoba sie twoj komp, bo tam tylko ty go masz nie znaczy, że jest lepszy od rzeczy, które są stworzone do gier.

Skonczmy juz ten wątek bo temat to PS3 vs. X360 a nie Konsole vs. PC
 
Ostatnia edycja:

marcin0903

New member
wujo1 napisał:
witam może to jest stare ale to co czytałem na początku to co widziałem na zagranicznich forach to byśta nie uwierzyli kazdy ma po pare konsol (ps ps2 ps3 xbox xbox360 wii i inne ) to u nich to stoi a wy tak panikujeta
No dobra, ale co to ma do rzeczy? :hmm: Wiesz tak co najwyżej średnio mnie interesuje ile konsol przeciętnie mają na zachodzie...
 
Status
Zamknięty.
Do góry