Playstation 3 czy Xbox 360

Status
Zamknięty.

marcin0903

New member
Jak wyżej kolega napisał i ja go popieram! Teraz każdy przejaw fanboy'stwa takiego jak kolega kilka postów wyżej zaprezentował będzie nagradzany +80% oraz 7 dniowym odpoczynkiem od forum :evil:. Oczywiście, nie bronię wymiany poglądów na temat tych 2 konsol, lecz z umiarem i nie w zaprezentowany sposób... :eek:k:
 

Holt_

New member
Bez reklam
asoz napisał:
Beznadziejna argumentacja. A jak ktoś nie chce 60GB dysku, Xbox Live i WiFi ?
.
dyskutujemy o potrzebach, czy porównujemy sprzęty? Jeśli ktoś chce mieć porównywalny sprzęt o porównywalnym wyposażeniu, musi póki co zapłacić więcej za pakiet pod znakiem Microsoft. No i tyle.

Ogr napisał:
:D :D :D
Dodam jeszcze ze jak padnie mi xbox (zostały jeszcze 2 lata gwary)to napewno kupie kolejnego ;) po padnieciu kolejnego ps3 nie bardzo bede miał ochote na nowa lepiej kupie za ta kase BLU SHARPA wifi i kilka gier oryginalnych na allegro hehe:D
no właśnie Bambolo spokojnie Ci wyliczył, że na razie NIE kupisz. Więc po co te głupie emotki?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

asoz

New member
Chodzi o fakt, że Xbox z Sharpem wcale nie musi kosztować jak kolega wyliczył 2100 zł.
To sprostowanie na temat ceny, która jest istotna, gdy porównójemy sprzęt.
 

Holt_

New member
Bez reklam
asoz napisał:
Chodzi o fakt, że Xbox z Sharpem wcale nie musi kosztować jak kolega wyliczył 2100 zł.
To sprostowanie na temat ceny, która jest istotna, gdy porównójemy sprzęt.

musi, jeśli ma zawierać wszystko co zawiera PS3. Rozmawiamy o sprzęcie równoważnym. Może wydać mniej, ale będzie mniał wtedy mimo wszystko pod jakimś względem gorszy.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Ogr napisał:
(...)
Dodam jeszcze ze jak padnie mi xbox (zostały jeszcze 2 lata gwary)to napewno kupie kolejnego (...)

Te dwa lata gwary to jak Ci padnie na pierściona w innym wypadku raczej lipa i kto wie co wtedy kupisz :D

Pozdrawiam,
 

asoz

New member
Holt_ napisał:
Może wydać mniej, ale będzie mniał wtedy mimo wszystko pod jakimś względem gorszy.

Zgadza się, ale jeśli dla kogoś te rzeczy są zbędne, może zaoszczędzić parę stówek. A Sony jak by to powiedzieć, uszczęśliwia nas na siłe :D
 

Holt_

New member
Bez reklam
bo ja wiem? BluRay to akurat sprawa fajna, choćby ze względu na pojemność, a WiFi też nie do pogardzenia.

Sam przecież kiedyś walczyłeś jak lew w obronie jakości obrazu lepszej o kilka procent :)
 

arsenal

Moderator
VIP
Jeśli ktoś chce mieć PS3 tylko jako odtwarzacz BR to proszę bardzo. Tylko trochę szkoda marnować 200W energii zamiast kilkudziesięciu ze zwykłego odtwarzacza BR. Ach no i zapomniałbym. Pilota trzeba dokupić jeśli nie tolerujecie superpada sixaxis z baterią 30mA i bez funkcji oszczędzania energii. :mrgreen:
Jeśli wierzycie, tak jak ja, że Sony w końcu się obudzi, zasypie nas grami i doprowadzi Playstation Network do stanu Live i to za darmo to kupujcie sprzęt śmiało. Nie dla zbędnego gadżetu jakim jest sixaxis( polecam od razu dokupić DualShock3), bo ma Blu-ray albo że jest cicha. Dla przyszłego dobrego multiplayera i gier, które mają nadejść i nas zmasakrować. Pozytywnie oczywiście. Wtedy PS3 wygra tą generację.
Jeśli chcecie mieć duży wybór gier na starcie, coraz częściej polskie wersje, kochacie FPS i bezproblemowe( ale płatne) granie po sieci to kupujcie X360. Jest kilka wersji konsoli. Kupicie taką na jaką was stać. Wibracje w padzie macie w standardzie a nie za dopłatą 160 zeta. Zamiast wifi kupicie access point za śmieszne pieniądze i po wieeelkim problemie:roll:. Update jesienny przyniesie na tej konsoli parę niespodzianek i ponownie zablokuje "lewych" na Live.
Jeśli chcecie mieć full wypas to nie ma przebacz. Trza mieć te obydwie rewelacyjne konsole. Wtedy będziecie mieć jakieś pojęcie co zagrało a co leży i kwiczy w PS3 i X360.
 
Ostatnia edycja:

Ogr

New member
Bez reklam
Cierpliwi którzy nie rzucili sie na premiere PS3 teraz moga za ta samą cene kupic obie konsole;) Wszystko prowadzi do dobrego gry tanieją telewizory, cieszmy sie !:D :D :D
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Dla mnie akurat SIXAXIS to jest podstawa. Jak tu zagrać w Heavenly Sword np. postacią Kai bez czujników żyroskopowych?
Jak strzelać w katapulty bez tego niesamowitego sterowania?
Jak mieć ubaw po pachy grając w żółte kaczuszki ze znajomymi?
A nawet w Uncharted pobalansować przechodząc po zwalonym drzewie?
A niby dlaczego Wii ma tak duże powodzenie jak nie m. in. z powodu sterowania?
Dla mnie to jest wielka zaleta, o której gracze z XBOXa mogą tylko pomarzyć.
Aktualnie wychodzi wersja w komplecie z DualShockiem i nie trzeba już nic dokupować, no chyba, że kolejnego DS :)

Stosowanie argumentu, że trzeba dokupić pilota do PS3 podczas gdy do XBOXa trzeba dokupić wszystko jest co najmniej śmieszne.
Ja akurat kupiłem sobie właśnie pilota i czekam na niego ale do tej pory spokojnie korzystałem z BEZPRZEWODOWEGO pada i nie było żadnych problemów.

Pozdrawiam,
 
Ostatnia edycja:

Ogr

New member
Bez reklam
Też mysle ze ta opcja jest ok ,mam na ps3 kręgle rzuca sie robiac ruch ręka jak w kregielni,(juz trzeci telewizor wymieniam zapominam ze to tylko gra :D zart)
 

brx

New member
Przez ten weekend miałem okazję pobawić się xbox'em. No cóż, na prawdę się cieszę, że to właśnie PS3 mam na własność. :D
Pierwsze wrażenia:
Jak pożyczałem XO, zastanawiałem się po co znajomek daje mi te dwa "statki Enterprise"? Okazało się, że to są pady. :rolleyes: Poinformował mnie również, żebym kupił sobie baterie do nich. LOL?!
Jak się nie patrzy na nie, to jest ok. Ergonomia na przyzwoitym poziomie.
Rozpakowałem pudło, wyciągnąłem konsolę... i zasilacz (trochę spory). Po uruchomieniu zaświstało, zahuczało, myślałem, że to te statki będą odlatywać, ale nie, zostały na miejscu. Może to przez ich wagę... :cool:
Do konsoli dostałem "kilka" tytułów do przetestowania. Jakie to proste. Ściągasz, wypalasz, grasz...
Starałem się odnieść to co zobaczyłem (Halo 3, Bioschock, etc.) do MGS4. Bez komentarza. Konsola MSu jest tyle czasu na rynku, a programiści jeszcze nie są w stanie wyciągnąć z niej wszystkiego (bo podobno sprzętowo jest równoważna PS3, a nawet lepsza).
Z usługą Live nie miałem do czynienia i myślę, że nie będę miał. Jakoś chęci brak.
Podsumowując:
Chciałem być obiektywny w stosunku do xbox'a, ale nie potrafię. Wszystko to jakieś takie plastikowe, duże, ciężkie, głośne...
 

Ogr

New member
Bez reklam
Powiadasz grałes w BIOSHOCK ?Ta gra zrobiła na mnie ogromne wrazenie i napewno przetestuje ja na PS3 (ma byc ładniejsza i jeszcze trudniejsza), w MGS4 ja sie nudze gram na hardzie trzeci akt wszystko jakos prosto mi idzie fajna była walka z ta smiejaca lala heheh w sumie filmiki lepsze jak sama gra.Jakos trzecia cześc wydała mi się duzo trudniejsza .Nie ta seria mi nie pasi .
 

k0val

New member
brx napisał:
Przez ten weekend miałem okazję pobawić się xbox'em. No cóż, na prawdę się cieszę, że to właśnie PS3 mam na własność. :D
Pierwsze wrażenia:
Jak pożyczałem XO, zastanawiałem się po co znajomek daje mi te dwa "statki Enterprise"? Okazało się, że to są pady. :rolleyes: Poinformował mnie również, żebym kupił sobie baterie do nich. LOL?!
Jak się nie patrzy na nie, to jest ok. Ergonomia na przyzwoitym poziomie.
Rozpakowałem pudło, wyciągnąłem konsolę... i zasilacz (trochę spory). Po uruchomieniu zaświstało, zahuczało, myślałem, że to te statki będą odlatywać, ale nie, zostały na miejscu. Może to przez ich wagę... :cool:
Do konsoli dostałem "kilka" tytułów do przetestowania. Jakie to proste. Ściągasz, wypalasz, grasz...
Starałem się odnieść to co zobaczyłem (Halo 3, Bioschock, etc.) do MGS4. Bez komentarza. Konsola MSu jest tyle czasu na rynku, a programiści jeszcze nie są w stanie wyciągnąć z niej wszystkiego (bo podobno sprzętowo jest równoważna PS3, a nawet lepsza).
Z usługą Live nie miałem do czynienia i myślę, że nie będę miał. Jakoś chęci brak.
Podsumowując:
Chciałem być obiektywny w stosunku do xbox'a, ale nie potrafię. Wszystko to jakieś takie plastikowe, duże, ciężkie, głośne...
thx za recenzje sie ubawiłem :popcorn: :eek:k:
 

Ogr

New member
Bez reklam
Thx dla Ciebie, że ubawiłes się ze sterty bzdur w stylu Star Trek:hihi: :cry:k0val jak to robisz ze tu wypisujesz ze masz ps3 i smiga super a w dziale PS3 pytasz gdze bardziej opłaca ci sie kupic:hihi: :shock: :shock: :shock:
P.s brx Może twój problem tkwi w tym ,że nie zrozumiałeś gier:D i tym samym, krytykujesz sprzęt , bo nie umiales ogarnąc go swym Freno móżdżkiem:shock:
 
Ostatnia edycja:

marcin0903

New member
marcin0903 napisał:
Jak wyżej kolega napisał i ja go popieram! Teraz każdy przejaw fanboy'stwa takiego jak kolega kilka postów wyżej zaprezentował będzie nagradzany +80% oraz 7 dniowym odpoczynkiem od forum :evil:. Oczywiście, nie bronię wymiany poglądów na temat tych 2 konsol, lecz z umiarem i nie w zaprezentowany sposób... :eek:k:
Przypominam
 
Status
Zamknięty.
Do góry