Playstation 3 czy Xbox 360

Status
Zamknięty.

nakate

New member
Moze i ps3 ma atuty sprzetowe i mozliwosci...ale po co mi one jezeli i tak nie mozna z nich do konca korzystac?lepiej kupic xboxa i nie pchac pieniedzy w cos co dopeiro za kilka lat bedzie powszechnie znane...a moze i nie bedzie bo inne formaty ta technologie wygryza
 

Holt_

New member
Bez reklam
asoz napisał:
Wydaję mi się że niewiem :D Ale miałbym czystsze sumienie :D
A tak serio, jeśli ktoś nie potrzebuje konsoli, to za 1400 pln dostanie lepszy BD od PS3. Prawda ?! :D

prawda. Ale mówimy o combo.

Nakate, a co Ci przeszkadza w korzystaniu z możliwości PS3?
 

Bambolo82

Banned
Odtwarzacz BD w PS3 jest absolutnie kompletny i do tego można w nim aktualizować profile Bluray.

Gdyby kupować osobno wyszłoby:
1) Xbox360 z dyskiem 60 GB -1049 zl,
2) WIFI - 200 zł
3) Sharp Bluray - 730 zł,
4) abonament Xboc Live gold na 12 m. - 100 zł

Razem: ok. 2100 zł, bez bluetooth i z profilem BD tylko 1.0 oraz bez DTS Master Audio + 100 zł corocznego haraczu za multiplayer

PS3 z tym wszystkim oraz z bluetooth, darmowym multiplayer oraz z aktualizacjami profilu Bluray do 2.0 i nowszych oraz dekoderem DTS Master Audio kosztuje 1350 zł.

Nadal zatem uważam że jedynym argumentem przemawiającym za zakupem i wyborem x360 są pirackie gry.
 
Ostatnia edycja:

arsenal

Moderator
VIP
No proszę. Nadal wyliczanki i piractwo. Żałosne to i tyle.
Ale wiecie co? Mam to już gdzieś. Widocznie pan Bambolo82 ma utaj specjalne przywileje o których nie wiedziałem. Pojawia się pomimo moich prób zapewnienia mu urlopu i wypoczynku. Trudno. Ja mam już dość.
 
Ostatnia edycja:

mataman

New member
Bez reklam
Bambolo82 zmien płyte bo to juz staje się naprawde żenujące. Ja swoją PS3 nabyłem tylko do exclusiwów typu uncharted, motorstorm czy GT. We wszystkie gry multiplatformowe gram na x360 m.in. ze wzgledu na że tak powiem znacznie lepiej rozwiniętą społeczność online.
 

radzique

New member
O matko, gorzej jak dzieci, zaciął się i będzie powtarzał teraz milion razy to samo.
Bambolo jestem ciekaw ile filmów blu-ray obejrzałeś ostatnio na swojej ukochanej ps3 ? 1, 3, 6, 10 ? ile z nich miałeś z pl napisami ? kupiłeś czy może skorzystałeś z bardzo bogatych ofert wypożyczalni ?
Jedziesz pewno na mkv, a pierdoły gadasz o piractwie.
 

promienie_iks

New member
Bambolo82 napisał:
Odtwarzacz BD w PS3 jest absolutnie kompletny i do tego można w nim aktualizować profile Bluray.

Gdyby kupować osobno wyszłoby:
1) Xbox360 z dyskiem 60 GB -1049 zl,
2) WIFI - 200 zł
3) Sharp Bluray - 730 zł,
4) abonament Xboc Live gold na 12 m. - 100 zł

Razem: ok. 2100 zł, bez bluetooth i z profilem BD tylko 1.0 oraz bez DTS Master Audio + 100 zł corocznego haraczu za multiplayer

PS3 z tym wszystkim oraz z bluetooth, darmowym multiplayer oraz z aktualizacjami profilu Bluray do 2.0 i nowszych oraz dekoderem DTS Master Audio kosztuje 1350 zł.

Nadal zatem uważam że jedynym argumentem przemawiającym za zakupem i wyborem x360 są pirackie gry.



swietna argumentacja. dla mnie ps3 jest najlepszym wyborem. lubie sony, srednio przepadam za majkrosoftem. przyzwyczajenie do dualshocka robi swoje, poza tym design konsoli - niebo lepszy niz xklocka. glosnoscv pracy obu urzadzen - hmmm uzytkownicy sami wiedza... co do gier - jestem fanem Tekkena na ps3 jest dark resurection online (polecam) no i gt5, brakuje mi jeszcze dobrej pilki - czekam na pes 2009. o mgs nie wspomne bo to mistrzostwo swiata. ps3 rulez
 

k0val

New member
ja także uważam że xobox 360 nie oferuje nic więcej oprócz pirackich gier a na dodatek ciągle sie psuje (mi już drugi raz) ale z tymi piratami ma podobno sie zmienić.
 

Ogr

New member
Bez reklam
Ja mam trzecia ps3 wiec nie filozofuj kolego z ta awarylnościa bo za jakis czas moze okazac sie ze ps3 pobije ranking awaryjnosci do tego tylko rok gwary paranoja co potem jak sie spier....
P.s xbox meczony jest dziennie i smiga pieknie a ps3 w ciagu 5 miesiecy 3 konsola heh:hmm:
 

k0val

New member
Ogr napisał:
Ja mam trzecia ps3 wiec nie filozofuj kolego z ta awarylnościa bo za jakis czas moze okazac sie ze ps3 pobije ranking awaryjnosci do tego tylko rok gwary paranoja co potem jak sie spier....
P.s xbox meczony jest dziennie i smiga pieknie a ps3 w ciagu 5 miesiecy 3 konsola heh:hmm:
mi ps3 smiga już długi czas (bez najmniejszych problemów) wiele moich kumpli ma i nikomu nic sie nie dzieje no może jeden ma wgiętą obudowe ale to już z jego winy :-D

a jeśli chodzi o tą twoją trzecią konsole to albo kłamiesz albo masz pecha albo nie umiesz sie obchodzić z konsolą

ps3 moze i pobić ranking ale to z tego powodu bo bedzie je miało kilka razy więcej ludzi niż xoboxa
 
Ostatnia edycja:

asoz

New member
Bambolo82 napisał:
Odtwarzacz BD w PS3 jest absolutnie kompletny i do tego można w nim aktualizować profile Bluray.

Gdyby kupować osobno wyszłoby:
1) Xbox360 z dyskiem 60 GB -1049 zl,
2) WIFI - 200 zł
3) Sharp Bluray - 730 zł,
4) abonament Xboc Live gold na 12 m. - 100 zł

Razem: ok. 2100 zł, bez bluetooth i z profilem BD tylko 1.0 oraz bez DTS Master Audio + 100 zł corocznego haraczu za multiplayer

PS3 z tym wszystkim oraz z bluetooth, darmowym multiplayer oraz z aktualizacjami profilu Bluray do 2.0 i nowszych oraz dekoderem DTS Master Audio kosztuje 1350 zł.

Nadal zatem uważam że jedynym argumentem przemawiającym za zakupem i wyborem x360 są pirackie gry.

Beznadziejna argumentacja. A jak ktoś nie chce 60GB dysku, Xbox Live i WiFi ?
Kupuje Xbox Arcade i Sharpa. I kosztuje go to podobne pieniądze.
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
k0val napisał:
mi ps3 smiga już długi czas (bez najmniejszych problemów) wiele moich kumpli ma i nikomu nic sie nie dzieje no może jeden ma wgiętą obudowe ale to już z jego winy :-D

a jeśli chodzi o tą twoją trzecią konsole to albo kłamiesz albo masz pecha albo nie umiesz sie obchodzić z konsolą

ps3 moze i pobić ranking ale to z tego powodu bo bedzie je miało kilka razy więcej ludzi niż xoboxa

Taa, obchodzić się z konsolą to trzeba umieć bo przecież to wyższa szkoła jazdy...Ja pewnie też nie umiałem, bo ja także mam trzecią ps3 podczas gdy mój x360 hula bez problemów. Staaary, ile bzdur tu można przeczytać to włos się jeży a takich "mondrali" jak Ty to ja już mam serdecznie dosyć. Dorośnij (czyli tak za 15lat) i wtedy się wypowiadaj.
 

Mefju

New member
Panowie uspokójcie się , posprzedawajcie swoje konsole i kupcie sobie po game boyu ;)

A tak na poważnie to ja mam soniaka NTSC 40 GB już pół roku i jak na razie nie było z nim żadnego problemu i mam nadzieję że nie będzie bo nie mam gwarancji i jak mi coś jebnie w nim to będzie trzeba zabulić :p Co do porównania xbox a ps3 , miałem kiedyś xboxa przez ok. tydzień , i ps3 wygrała -czemu? Xboxa nie mogłem włączać pod wieczór bo tak buczał ze sąsiedzi pewnie słyszeli :D , rysował płytki , strasznie sie przegrzewał , do tego przewodowy pad , i wieeeeelki zasilacz i dużo kabli.Tyle gadania o tym że to konsola nowej generacji a obraz był gorszy niż w ps2 :/ Odebrałem wrażenie że Microsoft olał ludzi , którzy kupili xboxa "szlabszego".Bo załóżmy że dzieciak kupił sobie jakimś cudem xboxa kilka dni/tygodni po premierze no i co teraz jak mu się ten xbox zepsuje kilka razy?Kupić nowego no jasne , ale za co :cool: Pewnie kilka osób będzie chciało się ze mna pokłucić w tym temacie ale ja nie mam zamiaru to jest iwyłącznie moje zdanie i wg. mnie Sony wygrywa jak narazie.Pozdrawiam ;)
 

k0val

New member
Mefju napisał:
Co do porównania xbox a ps3 , miałem kiedyś xboxa przez ok. tydzień , i ps3 wygrała -czemu? Xboxa nie mogłem włączać pod wieczór bo tak buczał ze sąsiedzi pewnie słyszeli :D , rysował płytki , strasznie sie przegrzewał , do tego przewodowy pad , i wieeeeelki zasilacz i dużo kabli.Tyle gadania o tym że to konsola nowej generacji a obraz był gorszy niż w ps2 :/ Odebrałem wrażenie że Microsoft olał ludzi , którzy kupili xboxa "szlabszego".Bo załóżmy że dzieciak kupił sobie jakimś cudem xboxa kilka dni/tygodni po premierze no i co teraz jak mu się ten xbox zepsuje kilka razy?Kupić nowego no jasne , ale za co :cool: Pewnie kilka osób będzie chciało się ze mna pokłucić w tym temacie ale ja nie mam zamiaru to jest iwyłącznie moje zdanie i wg. mnie Sony wygrywa jak narazie.Pozdrawiam ;)

no brawo xD to info dla tych którzy nie mieli xboxa a chcą kupić oraz dla tych którzy tak go bronią... panowie nie ma czego :confused:
 

Ogr

New member
Bez reklam
Buhaha obraz gorszy jak w ps2 dobre ,dobre :D :D :D ten to pobił mój ranking debi.... ;) pewnie do rubina podpiołeś albo ty wybierz sie jednak na kurs obsługi ustawien obrazu czy cos w tym stylu:mrgreen: :rolleyes:
Po pierwsze k0val w pierwszej ps3 padł laser ,następnej odbiło po aktualizacji 2.35 teraz mam trzecia i wybieram sie na kurs obsługi konsol:mrgreen:
Ty stary mało czytasz ,jakie jaja dzieja sie z pleykami :rolleyes: po kolejnych aktualizacjach ,lasery padaja jak muchy zawieszki to norma a xbox miał jedna wade powtarzam miał .Wada moze byc głosna praca ale w koncy ten czytnik zapiepsza w przeciwienstwie do tepa gramofonu w ps3;)
I na koniec ,jesli grafa w xbox jest na poziomie ps2 to dlaczego 90% gier wyglada lepiej jak na ps3 :D :D Dziwne :hmm:dobre dobre hahahahhahahahaha
Niedowiarki jak ktos chce podam numer zlecenia w serwisie i adres tam podadza szczeguły naprawy i czas jaki zmarnowałem oddajac ,czekajac i odbierajac konsole .A czas leci rok gwary konczy mi sie w styczniu moge nie zdażyc zagrac w Kill zone 2:( heheh
 
Ostatnia edycja:

sibkods

New member
Jak widać kolega nie ma szacunku do nikogo. Dlatego dostaje +80% oraz odpocznie sobie od forum 7 dni - marcin0903

Chłopak odpalił xboxa360 na czarno-białym TV po dziadku, gdzie dziadek rozlał farbe akrylową podczas zamalowywania pleśni na sklejkowej obudowie to się nie dziwcie, że obraz był zły.
 

Ogr

New member
Bez reklam
:D :D :D
Dodam jeszcze ze jak padnie mi xbox (zostały jeszcze 2 lata gwary)to napewno kupie kolejnego ;) po padnieciu kolejnego ps3 nie bardzo bede miał ochote na nowa lepiej kupie za ta kase BLU SHARPA wifi i kilka gier oryginalnych na allegro hehe:D
 

Mefju

New member
sibkods napisał:
Chłopak odpalił xboxa360 na czarno-białym TV po dziadku, gdzie dziadek rozlał farbe akrylową podczas zamalowywania pleśni na sklejkowej obudowie to się nie dziwcie, że obraz był zły.

Ha ha śmieszne(... kupa bezsensu z przeklinaniem...)Nastepny pan z osiemdziesiątką na liczniku. Prosze o spokój.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry