Platforma cyfrowa nowej generacji staruje w Polsce

Status
Zamknięty.

szpigiel9

New member
cyfra

Cyfra nigdy nie szanowała swoich klientów i z tą cena 145zł może mieć poważne kłopoty nie wspomnę o dekoderach zacofanych jak sk....yn teraz pewnie na kolanach beda chcieli wymieniać sprzęt do mnie już dwa razy dzwonili nie chce ich za darmo
 

kobayashi

New member
OFICJALNE LOGO n-HDTV

Oto oficjalne logo "n HDTV"
 

Attachments

  • N-tv.JPG
    N-tv.JPG
    5,3 KB · Wyś: 300

szpigiel9

New member
Jak by trzeba było zapłacić do tej aktywacji jeszcze ze 2000zł za dekoder to malo mieli by tych klientow a nie powiedzieli precyzyjnie czy to jeszcze trwa ta konferencja
 

cles

New member
Nie panikujcie jakie 2000 pln za dekoder. Może aktywacje załatwia sprawę może trzeba będzie dorzucić parę złotych co miesiąc za wynajem. Easy, please
 

depesz

New member
Ludzie myślcie troche. Gdyby do aktywacji dochodził jeszcze koszt dekodera to aktywacja była jedną wartością, a nie dwie, 99 zl i 449 zł!
Płacisz aktywację - dostajesz dekoder w dzierżawę, tak to widzę.
 

_siwy_

New member
cles napisał:
Nie panikujcie jakie 2000 pln za dekoder. Może aktywacje załatwia sprawę może trzeba będzie dorzucić parę złotych co miesiąc za wynajem. Easy, please

Dokładnie, ale fakt że konferencja była nie do końca jednoznaczna..
 

Adamm

New member
Sony to oczywiście elektronika użytkowa. ale także właściciel olbrzymiej ilości praw do piosenek i filmów - może chodzi o wspólpracę przy VOD?
Mam nadzieję, że mówili o obu rzeczach.
 

jasa

New member
do uczestników pogrzebu Cyfry +

hernu napisał:
comedy central, axn, wojna i pokój, kino polska, tcm

czytaliście JAKIE kanały propnuje ITI łał...normalnie jestem pod wrażeniem:D ...AXN...:mrgreen: nie mam pytań...ludzie co wy chcecie oglądć w tej telewizji - PIKSELE czy filmy, sport, itp...
 
Status
Zamknięty.
Do góry