Platforma cyfrowa nowej generacji staruje w Polsce

Status
Zamknięty.

chocio

New member
depesz napisał:
Ludzie myślcie troche. Gdyby do aktywacji dochodził jeszcze koszt dekodera to aktywacja była jedną wartością, a nie dwie, 99 zl i 449 zł!
Płacisz aktywację - dostajesz dekoder w dzierżawę, tak to widzę.

Od myślenia to jest ITI. Jak wyjdą na swoje, jeśli ktoś zamówi tylko GRATISY, bez comiesięcznych opłat? Przecież to nie organizacja charytatywna!
 

Smartek

New member
Wrocilem - patrze i: "o cholera! JAKIE ZAMIESZANIE!" :)
Widze, ze niewiele stracilem, wiec dalej sledzimy nowinki, czekamy na dalsze czesci konferencji na onecie lub na 15:00, jestem z Wami ;-D.

Cena (maksymalna) 102zl za wszystkie pakiety wydaje sie byc genialna.
VOD moze faktycznie bedzie za darmo w zamian za wyswietlanie tych reklam, o ktorych wczesniej byla mowa?
I cena dekodera.. jesli sie wszystko potwierdzi - cyfra i polsat moga od razu sie zwijac :).

@chocio - spokojnie, tam sa tacy spece od marketingu, ze na pewno na takie cos by nie pozwolili. Jestem prawie pewien, ze "bezplatne pakiety" beda sie nalezaly osobom, ktore maja juz wykupiony jakis pakiet (lub cos w tym rodzaju).
 
Ostatnia edycja:

depesz

Member
jak wyjdą na swoje? a no tak: maja dekoder + gratis pakiet, a słyszą od sąsiada jaki jest super ten pakiet za jedyne 16 zł
... za telefon do BOK i już mają!
A później następny:D
 

daniel1602

New member
chocio napisał:
Od myślenia to jest ITI. Jak wyjdą na swoje, jeśli ktoś zamówi tylko GRATISY, bez comiesięcznych opłat? Przecież to nie organizacja charytatywna!
Gościu mówił że najmniej trzeba bedzie zapłacić 20żl czyli 2 pakiety po 10 zł i trzeci otrzymujemy gratis. :)
 

Mesiash

New member
_siwy_ napisał:
Ma ktoś wzór pisma z rezygnacją z CYFRY +??:-D

Przyłączam się z prośbą :D
I dlaczego będzie trzeba czekać aż 3(!) miesiące. Dzwoniłem przed chwilą i miła pani poinformowała mnie,że do końca grudnia będę musiał płacić(miałem umowe przedłużoną automatycznie).
Miła pani zapytała mnie dlaczego chce rezygnować, a ja jej na to, że chyba nie oglądała relacji z Konferencji na temat nowej TV "n" i,że na jej miejscu byłbym się już o prace...:D

Można znależć gdzieś wzór takiego pisma (Bo nie chciałbym się pomylić i żeby Cyfra mi odpowiedziała,że moje wypowiedzenie nie spełnia wymogów "prawnych"). Przepraszam za chaos,to wynik podniecenia nową ofertą N =:krol: !!!!!!!!
 

chocio

New member
depesz napisał:
jak wyjdą na swoje? a no tak: maja dekoder + gratis pakiet, a słyszą od sąsiada jaki jest super ten pakiet za jedyne 16 zł
... za telefon do BOK i już mają!
A później następny:D

No pewnie na to liczą ;)
Ale zawsze zostanie pewna grupka "niereformowalnych". Chyba że to już jest wkalkulowane w ceny tych dodatków, które wezmą inni.

- - - -
daniel1602 napisał:
Gościu mówił że najmniej trzeba bedzie zapłacić 20żl czyli 2 pakiety po 10 zł i trzeci otrzymujemy gratis. :)

Dzięki za info. I wszystko jasne...
 

cles

New member
O matko córko, ludzie skąd wy jesteście.
Ile lat TVN jest na rynku? Ile płacicie im abonamentu? ZERO a nadal się rozwijają.

Jest coś takiego jak reklama. Im większa publiczność tym więcej za reklamę dostają. To bardzo poważne źródło finansowania. O opłatach od operatorów kablowych nie wspomnę bo to odrębna sprawa.
 

dvd-r

New member
Czy nie wiecie przypadkiem czy 'n' ka będzie zapodawała te gów..ne żółte ostre trójkąty? z oznaczeniem wieku?

Może będą już przezroczyste?

Artur
 

szpigiel9

New member
Może być kiepsko z oferta programowa może trzeba bedzie zostawić cyfrę dla meczy bo za same piksele a hd też może nie będzie non stop tylko wybrane programy bo tvn24 w hd to żadna rewelacja
 

Smartek

New member
Mesiash napisał:
Miła pani zapytała mnie dlaczego chce rezygnować, a ja jej na to, że chyba nie oglądała relacji z Konferencji na temat nowej TV "n" i,że na jej miejscu byłbym się już o prace...:D

Umieram z ciekawosci jaka dostales odpowiedz :).

Smartek wiemy już, że cena za full pakiet to 78 zł brutto:)
(1 pakiet bezpłatny, 3 pakiety po 10 zł, 3 pakiety po 16 zł)

Jestes pewien?!
To mozliwe? i tam beda te 3 kanaly w HD?
Cos mi sie wierzyc nie chce.. : >
 

coyote

New member
Czy na zwykłym (CRT) telewizorze 100 Hz odczuję różnicę w jakości obrazu, czy już muszę się "przesiasdać" na LCD lub plazmę ?
 

Smartek

New member
imalas napisał:
Ile za tunery?, bo nie wytrzymam do 15.00 w TVN ........!
"
„N” startuje 12 października
Dekodery - bez dysku (99 zł), z dyskiem 250 GB (449 zł). Ale te z dyskiem od 12 listopada.
Siedem pakietów:
Informacja i rozrywka - ten bezpłatny (m.in. TVN i TVN24 i inne nadawane FTA)
Pozostałe sześć płatnych - “style moda muzyka”, “dzieci”, “cinemax”, “sport i motoryzacja”, “kultura nauka świat”, “hity filmowe” - ceny za jeden od 10 do 16 zł.
Nowe kanały to: Baby TV, nsport (nowy sportowy kanał ITI), TVN Lingua, Discovery Historia, Discovery HD, Comedy Central, Wojna i Pokój - kanał o kinie i rozrywce rosyjskiej. I jeszcze nowy kanał filmowy i kanał dla dzieci.
Szeroka dystrybucja: m.in. Media Markt, Electro World, Avans, Geant, GSM
W HD - tak jak zapowiadano trzy kanały - nsport, Discovery HD i ten trzeci :) z filmami"
 

autorus

New member
Podaję za kolegą z konkurencyjnego forum.

"Wlasnie zadzwonilem na infolinie...
Przy decyzji o zakupie nhdtv recordera, 12 pazdziernika dostanie sie za 99zl nhdtv a jak wyjdzie recorder, doplaca sie 350zl i nowy jest od reki!!
W pakiecie bezplatnym sa wszystkie TVN oprocz Turbo, oraz TVP1,TVP2,TVP3 (prawdopodobnie tez lokalne, nie jak w Cyfrze, ale pan powiedzial, ze takiej informacji mi udzieli po 12 pazdziernika), CNN i cos jeszcze, ale nie pamietam co...
VoD tez nie wiadomo na razie, dopiero po 12 pazdziernika, bedzie dostepny od listopada...

Prosze panstwa... jesli nie trzeba wybierac dodatkowych pakietow, to za 99zl mamy TV SAT... nie kryje zdziwinia, zaskoczenia i ... brak mi slow...

Aha, no i oczywiscie...

1080i!"

Autorus:)
 

enter

New member
telefon Skype NKONTAKT

Podano darmowy kontakt telefoniczny na SKYPa wystarczy wpisać "nkontakt" oczywiście bez cudzysłowu.
Działa przed chwilą rozmawiałem z ich konsultantem,który poprosił mnie o swoje dane nazwisko i telefon.
Zapewnił ,że odezwą się przed rozpoczęciem akcji dekoder.
Proszę mi podać ,do którego usługodawcy/UPC,CYFRA itp.możemy dodzwonić się za darmo.-enter
 

szpigiel9

New member
W porównaniu do cyfry to stracimy ligi , national geografic ,hbo, reality, reszte discovery,travel,oby było warto wyglada ,że tak bo oni pewnie szyppko się będa rozwijali
 
Status
Zamknięty.
Do góry