Platforma cyfrowa nowej generacji staruje w Polsce

Status
Zamknięty.

Smartek

New member
tvn2xu5oe9.jpg


Powoli wszystko staje sie jasne :).
 

EMEM

New member
Do wszystkich pytajacych o cenę dekoderów

Informacja pewna z infolinii "n":

Oprócz ceny za aktywację (99 i 449) nie ma żadnej innej oplaty!
Dekoder nie jest na własność tylko jest wypożyczony na czas umowy (nie ma żadnej opłaty za dzierżawę).
 

Pelikan

New member
wszystko bardzo pięknie ale ja sie raczej nie obejde bez HBO , National Geographic, ulubionych kanałów Discovery czy nawet Canal+ czy Canal+ Film Canal+ Sport
troche szkoda bo te programy rządzą ...
chyba poczekam na odpowiedź ze strony Cyfry+ :p

p.s. tak wogóle to widzę tylko 2 zalety "n": nizsza cena abonamentu i wysoka jakosc obrazu bo poza tym to oferowany pakiet programowy jest conajmniej słaby ...
 
Ostatnia edycja:

pablo82

New member
Wszystkie pakiety za 78 złotych miesięcznie; pakiet 'dzieci' za 10zł więc de facto wszystkie za 68zł. W pakiecie sport będzie: nsport, tvp sport, eurosport (ale niewiadomo czy po polsku! :( ) i eurosport 2. W zasadzie już chyba rezygnuję z Cyfry bo ITI ma wszystko czego chciałem w cenie jakiej oczekiwałem. Mam tylko jedną wątpliwość! Skoro HD będzie w rozdzielczości 1080i (chociaż pani z infolinii powiedziała mi, że będzie to wiadomo dopiero 12 października!) to nie wiem czy jest sens kupować teraz telewizor z matrycą 1366x768 czy czekać na Full HD? 4 metry od ekranu do oczu i jakieś... sześć tysięcy w kieszeni. Za rok, może nawet pół roku pewnie kupię już Full HD za 7000zł- prawda??? Co robić?
 

chocio

New member
EMEM napisał:
Informacja pewna z infolinii "n":

Oprócz ceny za aktywację (99 i 449) nie ma żadnej innej oplaty!
Dekoder nie jest na własność tylko jest wypożyczony na czas umowy (nie ma żadnej opłaty za dzierżawę).

Co by ostatecznie zamknęło temat opłat za dekoder najbardziej optymistycznym wariantem jaki moglibyśmy sobie wymarzyć :D .

A może poczekać aż - w ramach jakiejś gwiazdkowej promocji - aktywacja będzie gratis?;)
 

EMEM

New member
Bardzo miła obsługa w infolinii

Z numerem 0801055555 połaczyło mnie od razu bez czekania. Pani była bardzo miła. Dobre wrażenie na początek.

Jesli ktoś ma jakieś wątpliwości jeszcze nie wyjasnione na forum to niech dzwoni i od razu pisze odpowiedź tutaj. Bo mnożą sie pytania.
 

kamilo22

New member
Ja wlasnie na cos Takiego czekalem. Obecnie moja kablowka sie nadaje do kabaretu, ale wreszcie powstala jakas konkretna alternatywa i na 99% z niej skorzystam, szczegolnie, ze maja tam cartoona networka i tvn turbo, za ktorymi tesknie bardziej, niz za wujkiem ze wsi :)
 

chocio

New member
Pelikan napisał:
p.s. tak wogóle to widzę tylko 2 zalety "n": nizsza cena abonamentu i wysoka jakosc obrazu bo poza tym to oferowany pakiet programowy jest conajmniej słaby ...

Nie przesadzasz trochę z tą ofertą Cyfry. Od czasu do czasu faktycznie można coś obejrzeć, ale zwykle, gdy zasiadam przed TV, dłuuu....go zastanawiam się, na co się "zmusić". I to wszystko za niezłą kwotę, nieadekwatną moim zdaniem do rzeczywistej oferty.

chyba poczekam na odpowiedź ze strony Cyfry+ :razz:...

Wtedy będziesz musiał czekać jeszcze przynajmniej 3 pełne miesiące. Nie lepiej złożyć rezygnację. Zawsze - w dowolnej chwili - możesz ją anulować!
 

Grzegorz

New member
EMEM napisał:
Informacja pewna z infolinii "n":

Oprócz ceny za aktywację (99 i 449) nie ma żadnej innej oplaty!
Dekoder nie jest na własność tylko jest wypożyczony na czas umowy (nie ma żadnej opłaty za dzierżawę).
no to mamy haczyk (kruczek)...
500PLN za wypożyczenie dekodera z HDD, oczywiście bezzwrotne. Przypuśćmy że za 6 miesięcy przestanie mi się to podobać i.... adios 0,5k złociszy. Wolałbym dać 800PLN i mieć go na stałe.
Aha, jak dobrze liczę to za "mój" pakiet zapłacę 58 PLN - i to jest piękne :mrgreen:
 

Pelikan

New member
chocio napisał:
Nie przesadzasz trochę z tą ofertą Cyfry. Od czasu do czasu faktycznie można coś obejrzeć, ale zwykle, gdy zasiadam przed TV, dłuuu....go zastanawiam się, na co się "zmusić". I to wszystko za niezłą kwotę, nieadekwatną moim zdaniem do rzeczywistej oferty.

nie to zebym bronil Cyfry bo tez strasznie jestem nastawiony na "n" ke (poto wkoncu sie kupiło plazme) ale pisze co mysle, teraz zasiadam o 21 wieczorem i na 100% jest co obejzec, jak nie na HBO to na Canal+ lub Canal + Film, ewentualnie Hallmark czy cos tam jeszcze
Z oferty programowej "n" niebylbym taki pewien czy bedzie taki wybór, chociaz licze na ten VOD ... trzeba troche poczekac jeszcze i dowiedziec sie wiecej :)
 

MaciekP

New member
Co sie dowiedzialem

Na razie beda tak naprawde 2 kanaly HDTV i kazdy w INNYM pakiecie, potem trzeci kanał. Jeżeli chcemy miec wszyskie 3 to musimy kupic 3 pakiety po 16 zł każdy=3x16=48zl

tuner satelitarny może wysyłać sygnał w wysokiej rozdzielczości po HDMI lub komponencie, ale tylko po jednym w danej chwili. Nie ma równoległej transmisji. Jeżeli będzie wyświetlany film HDTV to po komponencie bedzie przeskalowany na PAL bo będzie HDCP obslugiwane tylko przez HDMI!

Czesc Trsci bedzie na kanalach HDTV nadawana w 1080 a czesc w 720. Mimo, więc, że ustawimy sobie 1080 to i tak czasem bedzie 720.

Do nagranych filmow na HDD nie bedzie sie mozna w zaden sposób dostać. NBOX bedzie mial USB i Ethernet ale bez dosepu do nagranych treści!

Odtworzenie ich tylko w NBOXie.
 

robertt

New member
Wiele osób w tym też i ja w zasadzie na Cyfrze oglada tylko sport. Dopóki ITI nie będzie miało ligi polskiej i angielskiej ludzie zostaną przy C+.
 

Grzegorz

New member
MaciekP napisał:
Do nagranych filmow na HDD nie bedzie sie mozna w zaden sposób dostać. NBOX bedzie mial USB i Ethernet ale bez dosepu do nagranych treści!

Odtworzenie ich tylko w NBOXie.
na to znajdzie się lekarstwo, to tylko kwestia czasu ;):cool:
 

jasa

New member
Uwaga! Cena abonamentu "full"

Pelikan napisał:
wszystko bardzo pięknie ale ja sie raczej nie obejde bez HBO , National Geographic, ulubionych kanałów Discovery czy nawet Canal+ czy Canal+ Film Canal+ Sport
troche szkoda bo te programy rządzą ...
chyba poczekam na odpowiedź ze strony Cyfry+ :p

p.s. tak wogóle to widzę tylko 2 zalety "n": nizsza cena abonamentu i wysoka jakosc obrazu bo poza tym to oferowany pakiet programowy jest conajmniej słaby ...

Ludzie popatrzcie na kanały w wersji full. W porównaniu z Cyfrą+ to oferta jest ...droższa:D Pakiet Tematyczny 47zł +Cinemax 15zł i...macie wszystkie kanały z ITI czyli 62 zł ...tak.wiem nie policzyłem HDTV ale zawartość programowa zaznaczam PROGRAMOWA jest DROŻSZA niż w Cyfrze+!!!! Staram się być tylko obiektywny to są...fakty. Pakiet full w ITI dzielą (PROGRAMOWE!!!!!) lata świetlne!!! od pakietu full w Cyfrze+ Przestańcie porównywać ceny pakietów full bo to jest bez sensu!!!!Ostudźcie emocję...
 

hes

New member
antena konwerter i kabel

Witam wszystkich
Jestem nowy na tym forum wiec tym serdeczniej sie witam.:)
Sporo juz wiadomo o "n" a ja mam pytanie, czy ktos z was cos wie na temat tego, jak wygląda dostosowanie anteny, konwertera i okablowania do nowej platformy. Mam C+ (jeszcze;) ) Dzwonilem na infolinię "n" i tam mila Pani powiedziala mi ze dostane "wszystko" Brzmi zachęcająco, ale nie jestem pewien czy wszystko oznacza "czasza + konwerter".
 
Status
Zamknięty.
Do góry