Pionowy pasek na LG B9

Rybus85

New member
Nie wiem czy nie jest nowy cały tv. Wiadomo folie przód i tył idealnie naklejone(brak bąbli powietrza itd). Ale brak moich ustawień,aplikacji itd. Chyba jak elektronikę przekładają to powinny zostać?
No i panel jest jakiś "lepszy" mi się wydaje. Obraz że mnie aż oczy bolą :p Zwłaszcza jak pograłem na konsoli w HDR ;)
Sprawdzałem też zafarb,wypalenia itd i nic nie ma. Oby nie wyszło coś znów za kilka dni
 

Rybus85

New member
To nie jest regularne. Ale nigdy nie jest to kilkanaście dni z rzędu. Maks 3-4 dni jeżeli chodzi o takie dłuższe granie gdzie sesja trwa 3-4h.
Gram tylko jak kobieta w pracy a młody w szkole :) Czasem się zdarzy że miesiąc konsola nawet nie jest odpalana.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli granie 4 dni z rzędu po 4 godziny i w jedną grę to zostań bezpiecznie przy LCD. Masz 55nano 903 lub 55EC780 z bardzo niskim input Lagiem , w specjalnej ofercie dla niebieskich członków forum.
 

Rybus85

New member
Nic mu nie będzie :) Kolega na C8 i potrafi urządzać dłuższe posiedzenia przy konsoli i od ponad roku jakoś ma ani śladu wypaleń.
No i nie zostanę bo przecież już kupiłem B9 a nie się przymierzam :p
 
Ostatnia edycja:

Rybus85

New member
Ja mam tylko wyłączoną ochronę wzroku. Kolory są jakieś takie beznadziejne. W większość gier które gram i tak interfejs mam wyłączony jeżeli się da,lub jest minimum. Po prostu tak lubię,lepsza immersja.
A tak z czystej ciekawości ktoś wie gdzie jest czujnik oświetlenia w B9?
 

Rybus85

New member
W sumie patrząc na ten test nie powinno być źle.
ww.rtings.com/tv/learn/real-life-oled-burn-in-test&usg=ALkJrhhxC2mgBgtP3-fF-1kFa12DJNJ3jQ
Programów informacyjnych nie oglądam(tylko wiadomości ale to trwa przeważnie 30-40min). Stale jednego kanału nie mam włączonego,w gry gram ale jak.pisalwm nałogowcem nie jestem a w gówna pokroju Fify nie gram,bo to nie gra...a jak gram to lubię wyłączyć i tak interfejs jak jest taka możliwość.
A wg testu tv najbardziej dostaje po tyłku przez kanały informacyjne,wyświetlające stały obraz(paski informacyjne itd).
Wg testu minęły prawie 2 lata. A obraz wyświetlany 20/7.
 

Rybus85

New member
A gdzie to znajdę? Myślałem że wszystkie zabezpieczenia mam włączone...
Chyba że masz na myśli obraz na cały ekran a nie formaty jak 16:9 itd
 
Ostatnia edycja:

Rybus85

New member
Nadal nie działa jak pisałem,ale artykuł znalazłem :p
Ja tam nie narzekam na serwis. Tam też pracują ludzie o trafisz na kretyna i opinia później jest jaka jest...
 
Do góry