Pionowy pasek na LG B9

Rybus85

New member
Dlatego też kupiłem LG. Bo jeżeli chodzi o podejście do klienta to w większości w narzekać nie można. Z np Samsungiem tv mam niemiłe wspomnienia(ojciec miał tv za jakieś 7k i przepychanki i olewki). Ale z telefonami znów Samsung lepiej podchodzi niż z tv ;)
 

Rybus85

New member
Wczoraj zauważyłem wyłączając w nocy tv że mruga na biało jeden pojedynczy piksel w miejscu gdzie jest ta linia :)
Na razie nadal czekam na telefon od serwisanta. Wczoraj tylko dostałem smsa że serwis przyjął zgłoszenie i mam czekać na telefon.
 

Rybus85

New member
Dzwonił serwisant. Jednak chce raczej zabierać ze sobą. Pytał czy mam kartony,styropiany itd. A kto to trzyma i magazynuje jak tyle miejsca zajmuje :)
Zobaczymy jak przyjedzie w pon
 

SDman

Banned
Dzwonił serwisant. Jednak chce raczej zabierać ze sobą. Pytał czy mam kartony,styropiany itd. A kto to trzyma i magazynuje jak tyle miejsca zajmuje :)
Zobaczymy jak przyjedzie w pon

Dziwne trochę, chyba jednak nie taki najlepszy ten serwis, za granicą przyjeżdżają z matrycą
i wymiana jest na miejscu.
Budowa OLED jest modułowa tzn. panel LG i moduł dowolnego producenta.
 

ereste83

New member
Tylko co on chce niby sprawdzać w serwisie. Z opisu wynika, że pasek widać od razu albo po kilku(nastu) minutach. Tylko marnowanie czasu.
 

Rybus85

New member
Pasek widać od razu. Nie trzeba czekać. Niech nawet przyjedzie sobie tv odpali i od razu widać. To podejrzewam jest podwykonawca LG. Bo jest to:
NIKU SERWIS S.J. W.URBANIAK G.TOMCZAK.
Mam nadzieję że nawet jak zabierze to szybko przywiezie z nową matrycą. Muszę sobie powiedzieć żeby się zapytała co będzie robił i jak długo. Jak powie że muszą zamówić matrycę to tv ma zostać. Niech przyjedzie jak będzie matryca. A nie że dam tv i będę czekał 2 tyg...
 

Rybus85

New member
Całe szczęście że tęczy LGBT nie ma. Tylko milimetrowej szerokości pasek od góry do dołu. Inaczej bym chyba młotkiem potrzaskał,spalił i resztki zakopał w miejscu o którym nikt by nie wiedział :D
 

Rybus85

New member
Tv odebrany. Nie trzeba było w stretch bo chłopaki przywieźli karton u styropiany :) Ogólnie koło tyg trzeba czekać. Na pytanie dlaczego nie na miejscu usłyszałem że za cienki tv i boją się że coś pójdzie na tak i wolą na serwis zabrać.
 

Rybus85

New member
W sumie faktycznie wg filmiku nie wygląda na skomplikowaną operację. I tak pozostaje mi czekać. W sumie jak padło pytanie czy często tak się dzieje (ten pasek) odpowiedź była : po prostu mieliście pecha i tyle :p
 

Rybus85

New member
Właśnie odebrałem tv. Odbiór dopiero po sprawdzeniu,zresztą sam zaproponował. Tv jest ok. Wymieniony na nowy panel(jeszcze folie przód i tył).
Mam nadzieję że teraz pociągnie długo ;)
 
Do góry