Pioneer LX-SC59 czy Marantz SR700x

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Co do wyświetlaczy, to generalnie porażka.
Jednowierszowy? Co to ma być. Mam to samo w Onkyo. Jakiś absurd.
Był konkretny, dwu-wierszowy, to zrobili degradacje. Ręce opadają.
Zamiast rozwijać temat i montować coś pokroju Susano, to nie dość, że nic nie robią, to jeszcze robią krok wstecz.
Funkcjonalność tego wyświetlacza to też porażka.
 

werf

Active member
Bez reklam
Wyświetlacz rzecz gustu i przyzwyczajenia,osobiście pioneerowy zawsze mi odpowiadał . Za to mają świetny patent z dostępem do ustawień przez małe podręczne menu,d&m tu może się uczyć
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ale nie ma dużo istotniejszej funkcji, mianowicie szybkiego dostępu.
U Marantza masz 4 przyciski na pilocie, pod każdym możesz przypisać funkcję i wywołać jednym klikiem np. ulubioną stacje radiową.
To akurat deklasuje wszystko, co nie zmienia faktu, że funkcjonalność Onkyo (podobnie zdaje się w Pionku) jest lepsza.
Szczególnie ten mały pilot, genialny. Jest wszystko co potrzeba, żeby jeszcze te funkcyjne to byłby ideał.

A wyświetlacz? Wolisz jednowierszowy? Bo jak dla mnie to absurd.
Zresztą nie widzę na nim tego do czego byłem przyzwyczajany lata.
Nie wiem co kierowało kogoś kto wpadł na tak idiotyczny pomysł.
Po co? Cięcie kosztów? Przecież to grosze kosztuje, a ampli do najtańszych nie należy.
Już sam fakt, że ten ampli jest wychodzony mi nie leży, na szczęście w Onkyo jest wręcz odwrotnie. Nie podoba mi się ten mariaż z Pionkiem.
 
Ostatnia edycja:

werf

Active member
Bez reklam
Armani nie przykładam do tego wagi,każda potrzebna informacja jest na wyświetlaczu .Jestem do tego przyzwyczajony i nigdy nie miałem problemu że czegoś tam brak . Co do kosztów to raczej nic w tym kierunku nie cieli raczej nie rozwijali ,ten sam display montowany był os serii 81 do 89 .Nowy 901 ma coś tam zmienione-odwrócone
Natomiast pilot od serii 86 to istny koszmar,nieczytelny,w nocy mimo podświetlenia nie widać absolutnie nic,w tym temacie w ciemno biorę od 7 Marantza . Choć zawsze można sobie dokupić pilota RF od modelu 85
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
A tego małego wariata próbowałeś, polecam.
Genialny w swojej prostocie.
Pilot od 85 za to ładny, no i ten wyświetlacz, ale na bank nie tak funkcjonalny jak to małe badziewie.

Od którego modelu Pionek położył łape na Onkyo?
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Jak kumochy na targowisku, srebrny - czarny - srebrny - czarny... :D
Kapusta, Zochu, Black, Werf, Armani - Dzięki za ból brzucha przez 11 postów :D
 
Ostatnia edycja:

zochu91

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pilot od 85 petarda jak dla mnie. Na pewno bardziej funkcjonalny a przede wczystkim bardziej ergonomiczny od tego nowszego (serie 86, 87, 88, 89)
 

werf

Active member
Bez reklam
A tego małego wariata próbowałeś, polecam.
Genialny w swojej prostocie.
Pilot od 85 za to ładny, no i ten wyświetlacz, ale na bank nie tak funkcjonalny jak to małe badziewie.

Nie miałem styczności,pewnie gdzieś koło marca kwietnia sprawdzę w praktyce

Od którego modelu Pionek położył łape na Onkyo?


Chyba Onkyo na Pionku : ) zdaje się współczesna produkcja
 
Do góry