Pioneer G9

asoz

New member
No, wszystko fajnie tylko mam nadzieję że dystrybutor nie będzie
się ociągał i już niebawem 9G zawita do polski.
Przypominam że data premiery to czerwiec.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
mamy już wszystkie dane 9 G - jutro wprowadzimy. I jesteśmy po szkoleniu - niestety tylko ogólnym.
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Pytałem już o to, ale może teraz wiadomo coś na pewno. Czy w serii 9. będą modele HD Ready?

ArtS :)
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Tę odpowiedź znam, gdyż była to odpowiedź na moje pytanie. Ale to było miesiąc temu. Dlatego mam podejrzenie, że Kiki ma bardziej aktualne informacje.

ArtS :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Pioneer KRP 500 A
plazma 50" z oddzielnym tunerem .Jak pamiętamy kilka lat temu była wyłącznie w takiej wersji.
- cienki panel 6,4 cm
- direct colour folter3+ /redukcja odbić na ekranie/
- inteligentne sterowanie jasnością
- sensor koloru / nowośc/
- DLNA
- tuner SD / HD
- tuner satelitarny cyfrowy SD/HD
- nowe menu
- hdmi x 4
- kuro link
- wejscie PC
- PIP , Pap
- 2100 stron
- isf
- nowy aluminiowy pilot
- home media galery
- opcjonalnie głośniki boczne / dolne i podstawa
 

jtd

New member
Bez reklam
KRP500 i KRP600 to beda modele kolejne po 6090 i 5090, start planuje sie ich na wrzesien :cool:
Prawdopodobnie kontrast natywny bedzie wynosil 100000:1
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Mnie się to raczej skojarzyło z KUROpatwą. ;)

Domyślam się, że tak wypasione modele to wyłącznie Full HD. Czyżbym miał się pogodzić z myślą "żegnaj KURO", gdyż na Full HD nie mam zamiaru się szarpać? :confused:

ArtS :)
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Wszystko zależy od odległości od ekranu i jego wielkości.

Jeśli siedzisz dalej niż zauważysz różnice to nie ma sensu dopłacać paru tysiaków tylko za marketing.

Pozdrawiam,
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Może i będzie standardem już niedługo, a może nie. Powodów, dla których nie chcę mieć Full HD jest kilka, ale dwa są najważniejsze:

1. Podstawowym źródłem sygnału pozostanie dla mnie przez jakiś czas DVD, więc mam na względzie efekt skalowania.
2. Przy Pioneerze biorę jeszcze pod uwagę cenę. Zdecydowanie poza moim zasięgiem, jeśli chodzi o Full HD. HD Ready znajduje się na granicy rozsądku (z mojego punktu widzenia). Choć po ostatnich podwyżkach, trochę się zraziłem i nie wiem, czy będę miał Pioneera.

ArtS :)
 

jtd

New member
Bez reklam
Krp ??

Rozumiem że KRP to KuRo Professional :) , ale tak na serio , czy to będą odpowiedniki 5090H ? Czy to coś zupełnie z innej bajki ?
 

jtd

New member
Bez reklam
pilot z 9g

pdplx6090h_remote_medium.jpg
 
Do góry