Pioneer G9

d.karolik

New member
:hmm: coś mi się wydaje , że ktoś zaraz skwituje to co napisze ( że niby mam coś z oczami , okulista i takie tam ), ale ja też nie widzę na pierwszych fotkach różnic , mimo że podkręciłem swój monitor na max jasność i kontrast aż się nie dało patrzeć na niego ( na drugich już OK ) .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

jtd

New member
Bez reklam
Ja roznice w poziomie czerni dostrzegam, ale spokojnie beda kolejne testy wkrotce :cool:

Pioneer G9 z glosnikami:

pioneerkuro9g-1l.jpg
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jutro będziemy mieć już najnowsze modele Pioneera 52" i z olbrzymia ciekawością porównamy z Pioneerem. Tym bardziej że jest w tej samej klasie wielkości i klasie cenowej.

Będzie do porównania czerń i kąty boczne - również.
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Kiki, mówisz pewnie o LCD?

JTD, z wyglądu jest praktycznie identyczny z obecnymi modelami. Z bocznymi głośnikami wygląda chyba jednak nieco lepiej, niż z dolnym.

Czy coś już wam wiadomo na temat ewentualnej dostępności modeli HD Ready w ramach dziewiątej serii?

ArtS :)
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Pytam o HD Ready, gdyż na razie nic o nich nie wspomianano. Gdyby miało ich nie być, to decydowałbym się na serię ósmą.

ArtS :)
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
No właśnie takie informacje napływały zewsząd, również na tym forum.

Więc ArtS007 czas na szczyt G8 :)

Pozdrawiam,
 

d.karolik

New member
Wzrost cen podałem bazując na sklepach ( AVPartner i AVŚwiat ) i śledziłem ceny u nich ( są najbliżej mnie , odbiór osobisty ) , powinienem zaznaczyć że chodziło mi o nie , ale jakoś mam przeczucie że cała reszta pójdzie tą samą drogą , tym bardziej że podane sklepy zawsze miały dobre ceny ( tanie ) . A znalazłem cenę Pioneer LX5090 na niemieckiej stronie 3999 euro czyli jakieś 13700 zł .
 

jtd

New member
Bez reklam
Pioneer zaprezentowal swoj model LX6090H na targach High End 2008, zadnych nowych szczegolow technicznych jednak nie poznalismy, jest za to jedna fotka:cool:
highend_pioneer_kuro.jpg
 

Liptonosz

New member
Bez reklam
na powyższych zdjęciach ja nie zauwazyłem róznicy między 8G a 9G, byc może na żywo wygląda to inaczej. Za to między kuro a resztą tv widać dość dużą różnicę.
 

asoz

New member
Ja co prawda nawet nie wiem do końca która to 8G a która 9G.
Ale wierzmy na słowo że nowe KURO będzie 5 razy ciemniejsze ;)
A jeśli to Blu Ray jest chociaż w połowie tak dobre jak wielkie
to będzie :eek:k:

Miałem już kupić 8G ale sprzedaż mieszkania się przeciąga, chociaż
to może nawet lepiej :???:
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Prezentacja takich zdjęć bez jakichkolwiek podpisów służy tylko pokazowi sprzętu. Na dodatek zdjęcia były chyba robione komórką.

ArtS :)
 
Do góry