Pioneer G8

jtd

New member
Bez reklam
No tak w koncu telewizor o obrazie klasy pioneera + nie ma duchow + jeszcze lepszy filtr antyodblaskowy, czy mozna chciec wiecej ?:cool:
 

Musio1968

Member
Bez reklam
Pytanie do As-a ?????

Nie wszyscy znają język angielski, więc proszę o krótkie wnioski z testu Pioneera !!!! Pozdrawiam :):):)
 

Zoltyy

New member
Musio1968 napisał:
Nie wszyscy znają język angielski, więc proszę o krótkie wnioski z testu Pioneera !!!! Pozdrawiam :):):)
Wnioski: Dobre urzadzenie, nawet bardzo dobre choc nie idealne. Duzo zalezy od ustawien - a ma ich duzo. Slabe strony: ustepuje szczegolowoscia Full HD (to oczywiste bo ekran ma mala rozdzielczosc), minimalnie (podkreslam minimalnie) gubi szczegoly w ciemnych scenach (na krawedzi czerni), zadnych efektow "brudnego ekranu" i duchow.
Pewne trudnosci z idealna kalibracja.

Podsumowanie:

PLUSY DODATNIE:
- Najglebsza czern wsrod testowanych dotychczas TV
- wspaniala reprodukcja kolorow, z dokladnym dekodowaniem (tak to bedzie po polsku?)
- wysmienita obrobka wideo, wlaczajac 1080p/24

PLUSY UJEMNE:;)

- delikatne problemy ze szczegolami w cieniach (dowolna translacja)
- wieksze szumy przy niektorych ustawieniach
- wysoka cena

Ocena:
Poziom referencyjny.
 

JaCkyLL

New member
kiki napisał:
Pioneer juz poradził sobie z duszkami i to na trzy sposoby.
1.Przesuwny pixel.
2.Zabezpieczenie przed wypalaniem . / Sprawdziliśmy nowy model grał 10 godz. na TVN 24 - i zero sladów. Ale dostaliśmy plazmę 508 Xd - do porównań - więc przytrzymamy ją od poniedziałku dłużej na jednym programie. Może na grach ???
3. Higiena - czyli czyszczenie ekranu z menu.

kini0 - od września , to odpuść sobie teraz i jedź na wakacje.

co to znaczy "Higiena - czyli oczyszczenie ekranu z menu" ??
jak przeprowadzacie taką operację - prosze o info.

dzieki - j
 

kini0

New member
Bez reklam
ar2 napisał:
Jakbym miał kasę, to bym się nie zastanawiał. Gorzej jak ktoś zbiera długo i namiętnie... w tym przypadku zamiast nowej 42" bym wziął poprzednią 50" :D
..... Właśnie mam taki dylemat.....
Na szczęście jest jeszcze Sharp ze swoimi REWELACYJNYMI lcd!- czekam na 46XL1...:grin:
 

Musio1968

Member
Bez reklam
Dzięki Zoltyy za tłumaczenie !!!!!!!

Forum jest super a to dzięki takim forowiczom jak Zoltyy !!! Zawsze można uzyskać pomoc od innych forowiczów ! Dzięki panowie !!!!!! :):):)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Już w tym tygodniu można będzie sprawdzić Pioneera 508 i Sharpa XL1 obok siebie.
Dziś mogę powiedzieć że głębię obrazu Pioneera czuję się w telewizorze.
Jak się ustawi obraz optymalmy - Pioneer kalibruje model do warunków zewnętrznych. I Konkurenacja wówczas odpada . Co najlepiej widać na kwiatach, które widać w pełnych szczegółach.
Tyle że trzeba wysupłać te "kilka" groszy.
 

Musio1968

Member
Bez reklam
Jestem zaskoczony jakością testu Pioneera !!!!

Bravo !!! Jeśli wszystkie testy będą tak dobre to duża pochwała dla testerów, za cierpliwość i zaangażowanie !!!!!!!!!!!!!!!! :) :) :)
Pozdrawiam
Ps. Czy będzie test Philipsa 42PF9831D, bo słyszałem różne opinie na temat tego LCD !
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
staramy się o każdy model jaki jest możliwy na rynku. Gdy będzie więcej
członków - to poprostu sprowadzić możemy natychmiast każdy model który ukaże się na rynku i to na gorąco. Nie czekając na łaskawość importerów.
 

AWGUST72

Klub HDTV.com.pl
VIP
Musio1968 napisał:
Ps. Czy będzie test Philipsa 42PF9831D, bo słyszałem różne opinie na temat tego LCD !

Przyłączam się do prosby o test tego modelu !

POZDRO!


Ps.Test o Pioneerze REWELA , gdyby jeszcze cena w dół;)
 

mabi77

New member
Test 8G

Czy test 8G bedzie dostepny dla wszystkich - jesli tak to kiedy mozna sie spodziewac opublikowania dokumentu
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
50" na pewno nie mają głośników w komplecie, natomiast z podstawką to nie wiem jak jest.
 

-AS-

New member
jtd napisał:
A ja sie spytam czy jest juz ktos, kto zakupil to cudo techniki i ma w domu ?:cool:

Hmmm... ja zakupiłem (428xd), ale niestety nie mam jeszcze w domu i wygląda na to, że nie będe miał do końca miesiąca (pioneer nie spieszy się z dostawami) :???: czekam...
 
Do góry