Pilot uniwersalny - wszystko o pilotach uniwersalnych.

pawelll

Member
Od 6 lat mam Harmony 555. Działa super, mam wymienne akumulatory (4x AAA). Nie ma bajerów typu dotyk, kolor itp ale można zrobić dokładnie wszystko.
 

Szym3k

Member
Mam jeszcze takie pytanie - może ktoś się orientuje. Zauważyłem, że Harmony Touch nie ma przycisków numerycznych. Jak zatem przełączyć kanał w dekoderze powiedzmy z 44 na 128? Nie wyobrażam sobie "skakać" po kanałach po kolei.

No i jeszcze jedno pytanie. We wtorek mam przyjść do mnie amplituner. Jest to tegoroczny model Onkyo. Czy taki pilot nie będzie miał problemu z jego obsługą?
 
Ostatnia edycja:

seta22

Member
Witam koledzy przymierzam się do kupna jakiegoś pilota uniwersalnego do tej pory posiadalem logitech harmony 555 Ale przestał działać
Zastanawiałem się nad modelem harmony 950 trzymalem go w dłoni i dość taki solidny bo harmony touch jak dla mnie to taki strasznie lekki
Co byście mi doradzili może być z innej firmy
Pozdrawiam

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 

zwierzak11

New member
też jestem ciekawy czy jest jakaś inna firma niż logitech o tak wszechstronnych możliwościach programowania. ja mam już trzeci pilot tej firmy i nie wyobrażam sobie obsługi moich czterech urządzeń czteroma różnymi pilotami naraz. Wycztałem że logitech wycofuje się powoli z tego typu pilotów i że niektórzy zaczeli je kupować na zapas na przyszłość. Tak więć jak ci pasuje 950 to kupuj.
 

seta22

Member
Ciekawi mnie tylko czy konfiguracja tego pilota też jest w języku polskim Bo nigdzie tego nie mogę znając

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 

zwierzak11

New member
a twój 555 miał konfigurację po polsku ? bo ja mam teraz 650 i jest po angielsku ale jak już miałeś harmony to wydaje mi się że bedziesz wiedział jak go programować
 

seta22

Member
Tak całą konfigurację miałem po polsku myślę że tak w przyszłym miesiącu kupię sobie tego pilota Ale narazie szukam różnych opinii informacji i trochę ciężko z tym jest huba male grono ludzi posiada ten model
Jak by kos z was wiedział coś na temat tego pilota harmony950 to proszę napisać
Pozdrawiam
Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

zwierzak11

New member
na moim koncie myharmony ja niestety nie mam jęz. polskiego i jak zainstalowałem oprogramowanie teraz na innym kompie to były 4 jęz. do wyboru ( bez polskiego)
może jak ty masz konto na myharmony i możesz konfigurować pilota po polsku to będziesz miał po polsku. uruchom program albo go ściągnij ze strony harmony ( do 950) zaloguj się i będziesz widział czy polecenia masz po polsku oczywiście do momentu podłączenia pilota do komputera
 

seta22

Member
Do momentu jak mi pisze podłącz pilot kablem dostarczonym w zestawie to jest wszystko po polsku tylko wcześniej nic niema żeby wybrać pilota ,ja używam programu Logitech Harmony Remote Software 7.0.7
 

3echo

Member
Bez reklam
Co zrobić,aby przy załączeniu,wyłączeniu z pilota jednego urządzenia nie reagowało drugie tej samej firmy?To się tyczy nie tylko pilota uniwersalnego,ale i oryginalnych pilotów.W moim przypadku jak załączę Onkyo TX-8150 oryginalnym pilotem,to załącza się również Onkyo HTR558.
 

sul76

New member
Co zrobić,aby przy załączeniu,wyłączeniu z pilota jednego urządzenia nie reagowało drugie tej samej firmy?To się tyczy nie tylko pilota uniwersalnego,ale i oryginalnych pilotów.W moim przypadku jak załączę Onkyo TX-8150 oryginalnym pilotem,to załącza się również Onkyo HTR558.

Witam,
niestety nic z tym nie zrobisz.
Mam tak samo z marantzem.
Pzdr
 

sul76

New member
Jedyne wyjście to zasilanie na dwóch osobnych listwach.
Witam,
no racja, ale dla mnie to jest mega irytujące.
Ilekroć chcę posłuchać stereo włączam wzmacniacz i jednocześnie niepotrzebnie amplituner.
Producenci mogliby rozróżniać kody do poszczególnych urządzeń, szczególnie, że czasami pracują w jednym systemie av.
Pzdr
 

Pyxis

New member
Witajcie.

Mam zapytanie do posiadaczy Harmony 700, o ile tacy są, czy Wasz pilot przy potrząsaniu grzechocze? Mam nową 700etkę i coś lata w obudowie, być może tak ma być, pilot po podniesieniu i skierowaniu w górę włącza podświetlenie i być może korzysta z takiego mechanizmu do wykrywania położenia.

Z góry dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam
 

Pyxis

New member
Dzięki za odpowiedź.
U mnie trzymając w dół można poruszać i się nie włączy podswietlenie, przy energicznym ruchu już tak i zawsze podnosząc przód do góry.
Już myślałem, że jakiś połamany w środku mi się trafił.
Sam pilot rewelacja, makra.i activity.dają radę. Sześć pilotów poszło do szuflady, a ja żałuję że dopiero teraz się zdecydowałem na taki zakup :)
 

Pyxis

New member
Pewnie dlatego że to inna konstrukcja i jest naszpikowana elektroniką.
Podejrzewam, że 650 i 600 ma podobny mechanizm jak.700 o ile mają podświetlane przyciski, nie miałem w ręku więc nie wiem czy mają.
 

agoniawyboru

New member
Hej,

Od 4 lat mam Harmony 650, tak samo wyświetlacz / przyciski podświetlają się przy bardziej energicznym ruchu, ale nic nigdy nie "latało" w środku. Podejrzewałbym raczej jakieś uszkodzenie w transporcie :-/
 
Do góry