Pilot uniwersalny - wszystko o pilotach uniwersalnych.

artek

New member
Halo - to ponownie ja.
Czy brak Waszych odpowiedzi świadczy o braku podobnych kłopotów czy może większym zainteresowaniem wiosną za oknami?
Próba wejścia do zakładki "dostosuj przyciski" w Activities, daje komunikat: "Nie można wyświetlić zawartości - kliknij przycisk DALEJ, aby kontynuować".
 

Pecus

New member
Na forum logitecha pisza, ze ostatni upgrade oprogramowania znowu cos popsul - inni tez maja podobne problemy jak Wy.
W kazdym razie bardziej zaawansowani uzytkownicy znowu znalezli w nowym oprogramowaniu brak pewnych funkcji, ktore byly w poprzednim ale dla decydentow producenta okazaly sie zbyt trudne dla przecietnego uzytkownika. Jeszcze nie wiem o jakie chodzi, ale coraz bardziej wieszaja psy na logitechu.

W kazdym razie logitech stwierdzil ze nie planuje przywrocenia mozliwosci wlasnego definiowania makr (kilka rozkazow podpietych pod jeden dowolny klawisz). Argumentuje to ulatwieniem procedury programowania pilota.
 

artek

New member
Dzięki Pecus.
Z jednej strony jestem uspokojony, że to nie mój pech albo analfabetyzm;) techniczny, ale z drugiej kłopot:sad: z wprowadzaniem od nowa użytkownika ze wszystkimi urządzniami/aktywnościami oraz obawa:confused:, czy sytuacja się nie powtórzy (lub nawet w trakcie definiowania preferencji nie przeszkodzi:-x:-x:-x)
 

rolekt

New member
lafaar napisał:
Udało mi się również ustawić funcję MUTE dla TV przy słuchaniu z głośników kina domowego.

Witaj,

a jak Ci się udało to zrobić? - u mnie jeśli korzystam z funkcji mute w TV to jestem skazany na obecność przekreślonego głośnika na ekranie. próbowałem wcisnąć do activity aby Harmony sciszył tv poprzez volume down (a nie mute) ale zjedzie tylko o jedną pozycję i koniec - nie mam kurcze pomysłu jak to zrobić.
Jak sobie z tym poradziłeś?
 

artek

New member
Halo, halo...
Zarówno "dostosuj przyciski" jak i "rozwiązywanie problemów" daje info "Nie można wyświetlić zawartości - kliknij przycisk DALEJ, aby kontynuować"
  • wyrzuciłem problematyczne "działanie" i wstawiłem nowe- G....
  • wpisałem nowego użytkownika i wprowadziłem wszystko od nowa- G....
Zastanawiające są dla mnie 2 rzeczy:
  1. dotyczy to "działań" zawierających TV (Sony KDF);
  2. nie było żadnego problemu przy pierwszym definowaniu (i jakiś 4-5 poprawkach tego samego dnia).
Czy ktoś jeszcze prócz Pecus-a miał taki problem?
Czy ktoś zna na to receptę?
 

lafaar

New member
rolekt napisał:
Witaj,

a jak Ci się udało to zrobić? - u mnie jeśli korzystam z funkcji mute w TV to jestem skazany na obecność przekreślonego głośnika na ekranie. próbowałem wcisnąć do activity aby Harmony sciszył tv poprzez volume down (a nie mute) ale zjedzie tylko o jedną pozycję i koniec - nie mam kurcze pomysłu jak to zrobić.
Jak sobie z tym poradziłeś?

A niestety u mnie na telewizorze LG też tak było, miałem przekreślony głośnik. Ale własnie w weekend zmieniłem TV na Philipsa 42" i tam przy funkcji MUTE ikonka przekreślonego głośnika pojawia się na chwilę po czym znika.
 

Turex

New member
artek napisał:
Halo, halo...
Zarówno "dostosuj przyciski" jak i "rozwiązywanie problemów" daje info "Nie można wyświetlić zawartości - kliknij przycisk DALEJ, aby kontynuować"
  • wyrzuciłem problematyczne "działanie" i wstawiłem nowe- G....
  • wpisałem nowego użytkownika i wprowadziłem wszystko od nowa- G....
Zastanawiające są dla mnie 2 rzeczy:
  1. dotyczy to "działań" zawierających TV (Sony KDF);
  2. nie było żadnego problemu przy pierwszym definowaniu (i jakiś 4-5 poprawkach tego samego dnia).
Czy ktoś jeszcze prócz Pecus-a miał taki problem?
Czy ktoś zna na to receptę?
Problem wygląda na powszechny ale znalazłem rozwiązanie i sprawdza się od kilku dni.
Aplikacja Logitech'a po uruchomieniu tworzy na dysku na którym jest zainstalowana (tak jest u mnie) folder "browser - logitech".
Należy zamknąć aplikacje logitecha (brak ikonki na pasku zadań) i skasować powyższy folder.
Po ponowmym uruchomieniu można bez problemu wejść w działania (activities) powiązane z telewizorem.

Sprawdzone z Harmony 555 i 42PV60 ale to raczej bez znaczenia.
 

rolekt

New member
Witam,

a jak się Wam udało zmusić Harmony do wybierania wielocyfrowych kanałów w N-boxie - próbowałem już wielu opcji i nic. jakie ustawiliście parametry dla N-boxa. Pytam o zwykłego, nie recordera.

pzdr
tomek
 

artek

New member
Turex napisał:
Problem wygląda na powszechny ale znalazłem rozwiązanie i sprawdza się od kilku dni.
Aplikacja Logitech'a po uruchomieniu tworzy na dysku na którym jest zainstalowana (tak jest u mnie) folder "browser - logitech".
Należy zamknąć aplikacje logitecha (brak ikonki na pasku zadań) i skasować powyższy folder.
Po ponowmym uruchomieniu można bez problemu wejść w działania (activities) powiązane z telewizorem.

Halo...
Działa ten patent - serdecznie dziękuję :):):):):) TUREX :):):):):)- spokojnych i tradycyjnych Świąt życzę wszystkim forumowiczom
 

effendi

New member
effendi napisał:
Poszukuję baterii do harmony 885 - czy wiecie gdzie można ją kupić??
- już wiem, że pasuje bateria od nokii 6610...
Ale mam drugą proźbę ... czy ktoś może wykonać dla mnie odcisk klapki pokrywy baterii - niestety nie posiadam stacji dokującej :(
Czekam na info...
 

ortax360

New member
Tak.
ja zam . czekałem kilka dni i przysłał - Klapka jest z pokseliny , wykonana idealnie i pomalowana . Gosc wykonał swietną robotę .

Pozdrawiam.
 

effendi

New member
bateria

Słuchajcie - jeżeli bateria z nokii 6610 pasuje do tego pilota - to czy można wykorzystać ją jako ładowarkę ??
 

effendi

New member
zasilanie...

Dla potomnych:

Kupiłem pilocik z allegro bez klapki i zasilacza.
Oto link do opisu przeróbki zasilacza 12V w 8V - czyli taki jakim zasilana jest stacja dokująca pilota harmony 885
 

autorus

New member
Jak pamiętam to trzeba było ustawić parametry wysyłania sygnału. Złap mnie na gg to ci podam :)

Autorus

rolekt napisał:
Witam,

a jak się Wam udało zmusić Harmony do wybierania wielocyfrowych kanałów w N-boxie - próbowałem już wielu opcji i nic. jakie ustawiliście parametry dla N-boxa. Pytam o zwykłego, nie recordera.

pzdr
tomek
 

effendi

New member
Niestety - chyba zasilacz nie trzyma parametrów... jaki powinien być prąd na stykach stacji dokującej??
Czy procesowi ładowania towarzyszy miganie pasków na baterii?
 
Ostatnia edycja:

autorus

New member
A mi odpisał : "Witam nie mam na sprzedaż " i tyle :(

A pytanie w poście było takie: "Słyszałem ze wykonuje kolega klapki. Jaki jest czas oczekiwania? "

To ja już nic nie rozumiem.

Autorus



ortax360 napisał:
Tak.
ja zam . czekałem kilka dni i przysłał - Klapka jest z pokseliny , wykonana idealnie i pomalowana . Gosc wykonał swietną robotę .

Pozdrawiam.
 
Do góry