Pierwsze wrazenia z obcowania z "N"-ka :)

accessdenied

New member
Co do N-sport to chętnych do zobaczenia w 1080i Ligi Mistrzów zapraszam ... Gdzie o tym za momencik.
Mecz wyświetlam na projektorze Optoma 739 po analogu (projektor ten na wejściu D-sub obsługuje component do 1080i)
Jedynym minusem jest lampa która ma już 2700h (na 5000) ale i tak widać różnicę.
Gdzie ? Klub Sami Swoi Poznań Stary Rynek 99/100
Pozdrawiam wszystkich HD Maniaków i zapraszam dziś i jutro
Edit:
Prośba o nie kasowanie tego wpisu. Nie traktujcie tego jako kryptoreklamy. Zawsze miałem świra na punkcie sprzętu i już w ubiegłym roku zaproponowałem zakup tego właśnie projektora w celu prezentacji HDTV.
Chętnie pomogę w zorganizowaniu spotkania w Poznaiu właśnie w tym klubie, a zarazem mam nadzieję że ten klub stanie śię miejscem gdzie będziemy spotykać się cyklicznie.
Docelowo planuję połączenie HDMI oraz niebawem wymiane lampy.
Na razie to tyle
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

xroma

New member
Czy N-ka robi sobie z nas jaja? Od kilku minut leci mecz Celtic-Benfica .... albo mi sie wzrok popsuł albo ten mecz jest w SD!! o co tu chodzi ?? Przeciez Liga Mistrzów miała być HD .......
 

zepol

New member
ehhhh...
i w tym momencie zaczynam poważnie zastanawiać sie nad sensem przejścia do n-ki :/
a miało być tak pięknie..

pozostaje czekać na VOD... to już ich ostatnia deska ratunku... :(
no chyba, że to ciągle 'testy'...

pzdr
 

tert

New member
k***wa

n sport nie jest w fazie testowania,to był podstawowy punkt dlaczego stałem 2 godziny za dekoderem,równają do sejmu.No już nie przeklinam...:confused:
 

Axl2000

New member
tez jestem na to wsciekly nie dosc ze 4:3 to jeszcze SD (ladne co prawda, ale SD) i jeszcze niemoc np. wylaczenia komentarza :/

COS TU JEST NIE TAK!!!!!!!!!
 

kowalc

New member
Żarty z Ligą Mistrzów

Nie będę ukrywał, że ja też głównie ostrzyłem pazurki na LM w HD. Discovery HD jest ok, ale to mecz w HD miał być tą wisienką na torcie. I co? Ogromne rozczarowanie, mam nadzieję, że to tylko jednorazowa wpadka.
 

lukas

New member
kowalc napisał:
Nie będę ukrywał, że ja też głównie ostrzyłem pazurki na LM w HD. Discovery HD jest ok, ale to mecz w HD miał być tą wisienką na torcie. I co? Ogromne rozczarowanie, mam nadzieję, że to tylko jednorazowa wpadka.


Podejrzewam że TO jest tzw.zapelnienie luki programowej. OBY.:eek:
 

Mazoku

New member
Heh... Cóż, problem nie musi wcale leżeć po stronie n. Nie zapominajmy, że przekaz jest, bądź co bądź, z Rumunii. (TFU, Szkocji ^^") Może padł dosył satelitarny? Może oni w ogóle nie nadają tego w HD?

Zresztą jakiś czas temu było chyba mówione, że pierwszy przekaz meczu HDTV ma być w środę. Może Chelsea vs. Barcelona będzie w HD? Nie traćcie nadziei ;)
 

RaAaF

New member
W Rumunii HD ruszyło wczśniej niż u nas.
Co do Nsport to mam dwie uwagi
nsport ? czy to może npiłka ???
Trzeba zwracac uwage na to co widać .
jak wyteżymy wzrok, to patrząc na discaveryHD zobaczymy małe discavery i wielkie HD, a jak popatrzymy na nsport HD to widzimy wielki nsport i maleńkie HD.
Prawy górny róg ekranu :)
Towar zgodny ze specyfikacją :)
 

kowalc

New member
Transmisja była nie z Rumuni tylko ze Szkocji, gdzie NA PEWNO mają technologię HD. Przekonamy się jutro czy to tylko jednorazowa wpadka, czy tylko objetnice bez pokrycia.
 

Mazoku

New member
EDIT: Dobra, mecze mi się pomyliły ^^"

W takim razie, żeby było obiektywnie: zła, zła N-ka. Mam nadzieję, że do listopada się poprawią.
 

autorus

New member
Też zauważyłem ze jakość meczu była do bani. Konkretnie jak pokazano piłkarzy z daleka wyglądało to tak jakby było za mocne oświetlenie na stadionie.

Kurcze łaziłem po menu tv bo myslałem że mi się tv zepsuł. Po waszych wypowiedziach trochę odsapnołem.

Autorus
 

hellboyek

New member
dla zianteresowanych powiem, ze dowiedzialem sie z N-partyline, ze od polowy listopada bedzie mozliwe rozdzielenie sygnalu na wiecej TV, trzeba bedzie zakupic zestaw satelitarny za okolo 170 zl... niestety opcja dostepna tylko dla posiadaczy nboxa HDTV recorder ;(
 

XSK.rzysztof.pl

New member
Pierwsze obcowania z n

hellboyek napisał:
dla zianteresowanych powiem, ze dowiedzialem sie z N-partyline, ze od polowy listopada bedzie mozliwe rozdzielenie sygnalu na wiecej TV, trzeba bedzie zakupic zestaw satelitarny za okolo 170 zl... niestety opcja dostepna tylko dla posiadaczy nboxa HDTV recorder ;(

Ale informacja!! :hihi:
To juz wiemy od kilkunastu dni.
Czytajcie forum a dopiero pozniej piszcie.
 
Do góry