Pierwsze wrazenia z obcowania z "N"-ka :)

D

Deleted member 121090

Guest
Ponawiam pytanie o 3D z N-ki. Przed zmianą pakietów Npremium był jeden kanał N3D i TV bezbłędnie mi to odczytywał jako materiał 3D. Obecnie niektóre programy nadawane w ramach N-premium1-4, mają w opisie oznaczenie 3D. Niestety żaden z nich nie jest odbierany jako 3D tylko jako 2D. Żadne zmiany w ustawieniach N-recordera nic nie dają. Kable raczej wykluczam bo wcześniej było O.K. Macie jakieś pomysły? Oglądacie teraz coś z N-ki jako 3D? Które to są konkretnie programy zebym u siebie mógł to sprawdzić?
 

thewizzo

New member
Witam
Mam pytanie do Was czy są jakiekolwiek szanse aby zgrać nagrany program z turbodedodera n-ki (500GB) na komputer ???
9ht95h.jpg


Oczywiście, że się da. Dwa lata temu pisałem o tym tutaj[.

Zbierając informację poza tym forum każdy uświadamiał mnie że jest to niewykonalne, i abym przestał sobie tym głowe zawracać, a tu proszę :-D
Pomijając fakt że urządzenie Hauppauge HD PVR nie należy do najtańszych to przynajmniej już wiem że da się z tym coś zrobić.
Mam tylko nadzieje że jakość zgrywanych materiałów w HD z turbodekodera za pośrednictwem tego urządzenia nie odbiega od oryginału i że będzie z tym wszystko OK, w każdym bądź razie dziękuje za cenną informację
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A j amam inne pytanie czy po polaczeniu N -ka bedzi emialo kanalay typowe wczesniej zarezerwowane tylko dla cyfry? jelsi tak to kiedy?
Lolek
 

enforces

New member
A j amam inne pytanie czy po polaczeniu N -ka bedzi emialo kanalay typowe wczesniej zarezerwowane tylko dla cyfry? jelsi tak to kiedy?
Lolek

część odpowiedzi znajdziesz tutaj Fuzja "n" i Cyfry+ możliwa do końca roku - TVN, Canal Plus, Cyfra Plus, n, fuzja | media2.pl A co do szczegółów nikt tego nie wie, ale na pewno część z niektórych kanałów może się dublować. Co z nimi się stanie - mam nadzieję że niedługo sie dowiemy. Na forum media2 ktoś zrobił dla zabawy listę kanałów których nazwy się zmienią, ale to tylko fun.
 

rafanox

New member
MAm Enkę od tygodnia. Wcześniej miałem Polsat Cyfrowy i Cyfrę + ale teraz dopiero widać możliwośći mojego TV mam Sony 40 W 4000. Obraz czysty bez zakłóceń mam dekoder bez dysku twardego.

Mógłbyś bardziej rozwinąć temat.

Ja mam polsat cyfrowy i tv panas 47 cali do tego dekoder HD 5000.
Czy gdybym zamienił na podstawowy odbiornik DH e-nki zaobserwowałbym polepszenie obrazu.

A jeszcze prościej: czy dekodery enki dają lepszy obraz od dekoderów polsatu?
 
Do góry