Pierwsze spojrzenie na telewizory Ultra HD Philips 55PUS8602/12 i 65PUS8602/12 z Quantum Dot

chrisso

Klub HDTV.com.pl
VIP
jak zobaczyć jakie aplikacje działają w tle? i jak je zamknąć?

To jest Android więc z pewnością jest to gdzieś - tylko gdzie?
 

LuQa

New member
Orientuje sie ktos kiedy bedzie update do androida 8 w Polsce? Ewentualnie czy moge poprostu sciagnac patcha z innego kraju i zainstalować na swoim TV?
 
Ostatnia edycja:

Master-78

Member
Update miał mieć miejsce w Listopadzie 2018... Później było info, że na początku pierwszego kwartału 2019, a obecnie zostaje czekać, czekać, czekać.
 

chrisso

Klub HDTV.com.pl
VIP
Update miał mieć miejsce w Listopadzie 2018... Później było info, że na początku pierwszego kwartału 2019, a obecnie zostaje czekać, czekać, czekać.

Cierpliwość przychodzi z wiekiem :)

Gdybyś posłuchał co wygadują w salonach Orange jak pytam kiedy dotrze do mnie światłowód :)
Co roku słyszę to samo - zależy kiedy pytam - odpowiedź zawsze sugeruje, że już niedługo (czytaj: nie idź do konkurencji jeśli ci się nie spieszy)
 

LuQa

New member
Update do Androida 8 juz jest. Na szybko moge powiedziec ze tv przyspieszył ogolnie i nie zacina juz na 4k na youtube (przynajmniej narazie mie zauważyłem). Mam wrazenie ze ambilight lepiej sledzi wydarzenia na ekranie (plus doszla opcja football).

Najwazniejsze dla mnie jest to ze dodano obsluge asystenta Google. Nie wiem jak w polskim jezyku - uzywam po angielsku tv. Poprawiono wychwytywanie slow mikrofonem. Wszystko dziala bajecznie, rzadko sie myli, szybko wykonuje polecenia, w koncu mozna sterować tv jak i urzadzenia w domu glosowo bezposrednio przez mikrofon. Polecam ;)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Google Assistant działa sprawnie po angielsku.
Na jesieni ma być po polsku również.
 

LuQa

New member
W TV też? Pogloski mowia ze okolo maja maja zaczac dzialac glosniki google home po polsku

Mam pytanie co do tego TV. Dopiero teraz odpalilem cos w HDR. Wlaczam filmy na netflixie i mam problem taki ze obraz w trybie HDR staje sie strasznie ciemny, wyszarzony wrecz jakby.
Ma ktos moze jakies "uniwersalne" ustawienia ktore najlepiej uzywac w trybie HDR w opcjach obrazu? Tak ciemno to prawde mowiac dziwnie sie oglada i to w nocy, co bedzie w dzien to nie wiem...
 
Ostatnia edycja:

dolar16

New member
A jak wejść w tym TVG w jakieś zaawansowane opcje, jeśli chodzi na przykład o obraz, hdr itd, bo w podstawowych tego nie ma.
 

chrisso

Klub HDTV.com.pl
VIP
@kiki
zaktualizowałem system w moim 65PUS8602 - i okazało się, że aktualizacja nadpisała ustawienia z kalibracji.
Wbiłem więc ustawienia z kalibracji ręcznie - i tutaj się okazało:
- część ustawień w parametrach Android 8 się zmieniła w stosunku do 7,
- po wpisaniu ustawień - niestety obraz nie jest ogólnie najlepszy

Czy kalibrowaliście już ten TV po aktualizacji systemu? Jeśli tak poproszę o nowe nastawy. Jeśli nie - to mam nadzieję, że wkrótce nadarzy się ku temu okazja.
 
Do góry