Pierwsze spojrzenie na telewizory Ultra HD Philips 55PUS8602/12 i 65PUS8602/12 z Quantum Dot

Lethe

New member
Po aktualizacji androida do Oreo zauważyłem kilka problemów:
- klawiatura qwerty na pilocie nie działa
- odtwarzacze filmów nie widzą dysku zewnętrznego
- kodi nie odtwarza materiałów z sieci z serwisow streamingowych tj fili.cc itp
- sklep google przy próbie ściągnięcia apki pokazuje brak dostępu do Internetu

Na szybko to chyba tyle.
 

dolar16

New member
Czy ktoś się spotkał z problemem braku wyszukiwania glosowego, brakiem asysyenta po aktualizacji? Obecnie nie działa u mnie w ogóle wyszukiwanie głosowe.
 

Lethe

New member
Aktualizacja androida całkowicie rozwaliła mi ustawienia obrazu. Mógłby ktoś podrzucić swoje ustawienia? Dla mnie te wszystkie funkcje to trochę czarna magia.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Po urlopie było szkolenie w odległych krajach.
Dopiero teraz w pracy.
Na razie problem w dostępności modelu do kalibracji.
 

Lethe

New member
Wie ktoś jak naprawić problem niedziałającej klawiatury qwerty i brak sterowania głosem ?? Wszystko zaczęło się sypać po aktualizacji androida.
 

chrisso

Klub HDTV.com.pl
VIP
DO tego modelu nowej nie będzie , bo nie ma już dostępnych modeli.


Krzyśku - "usiądźmy" i zastanówmy się wspólnie a może znajdziemy rozwiązanie?


Na razie tylko znamy Twój punkt widzenia:
- nie będziesz już miał tego modelu,
- nie będziesz więc sprzedawał go,
- powyższe = brak motywacji z Twojej strony


Spójrz na Nasz punkt widzenia:
- zaufaliśmy Tobie, dlatego m.in. ja kupiłem od Ciebie i nie szukałem marketowej promocji, bo jestem na forum od wielu lat i wiem, że nie zostawiasz swych klientów w potrzebie,
- każdy z Nas ma TV, który może posłużyć do przeprowadzenia kalibracji tyle, że porozrzucani jesteśmy po całej Polsce,
- być może znajdzie się posiadacz tego TV w Olsztynie lub w okolicach, kto nawet gotów byłby dostarczyć Ci TV do kalibracji
- ja osobiście nie mam nic przeciwko otrzymaniu gotowych "nastaw", które pochodzić będą z kalibracji innego egzemplarza ale mojego modelu TV


BTW, może ktoś z Was, posiadaczy tego TV mógłby się zdeklarować na taki manewr?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Przecież nikt nie ma wpływu na to że firma kończy produkcję i nie ważne jak wielka !
Każdy kończy model !
Brak motywacji na co ???
Z pustego nawet Salomon nie naleje.
 

chojny

New member
mam taki mały problem, nie mogę sie połączyć poprzez LAN z TV 55PUS8602, odbiornik zawsze działał poprzez wi-fi ale zaszła potrzeba podłączenia po kablu i klops, w ogóle nie wykrywa karty sieciowej w TV, ani router, ani switch, w menu TV adres IP same zera, jak doprowadzić do uruchomienia moze ktoś podpowie?
 
Do góry